Pokud se ještě setkáme

Pokud se ještě setkáme https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507306/bmid_pokud-se-jeste-setkame-siJ-507306.jpeg 4 318 72

Někdy potkáte lidi, kteří jsou tak dokonalí, že snad ani nepatří do tohoto světa - a tak z nich uděláte součást toho svého. Sex na jednu noc, který se zrodil z pomsty a v cizí zemi. Byla mezi námi výbušná přitažlivost, kterou ani jeden z nás nemohl popřít. Podepsali jsme smlouvu na spodní části ubrousku z hospody U Kančí hlavy, která hovořila o tom, že pokud se ještě někdy setkáme, všeho necháme a budeme spolu. O osm let a tisíce kilometrů dál, a on je tady. V New Yorku. A je z něj nová americká hudební senzace. Nedefinovatelný irský básník, který sráží ředitele nahrávacích společností na kolena. Sněhová vánice v mojí dokonalé, neotřesené sněžící kouli. Když jsme spolu naposledy mluvili, byl to žebrák, který neměl v úmyslu stát se králem. Ale králem se stal a já jsem nyní jeho služebnice. Už nejsem ta stejná zlomená princezna, kterou Malachy Doherty dal dohromady svýma mozolnatýma rukama. Mám kariéru, již miluju. Přítele, kterého zbožňuju. Byt, spolubydlící, život. Změnila jsem se. I on se změnil. Ale Mal si ten ubrousek ponechal. Otázkou je, dodržím své slovo?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

In the Unlikely Event , 2019

Kristy.Seb
26.03.2023 4 z 5

Každý je rozbitý. Na některých je to vidět víc a na některých méně.

Příběh hezky plynul, láska tam byla cítit z obou hrdinů, ale těch zašmodrchanců bylo příliš moc.

Blanka29
26.03.2023 4 z 5

Jak pise autorka na konci knihy, ze chtela napsat neco jineho, tak se ji to povedlo. Pribeh o osudove lasce, ktera i pres nastrahy a pomoci duchu se k sobe vratily....Libilo se mi to, i kdyz jsem s mnoha situacemi nesouhlasila, cetlo se to pekne....

Katie88
26.03.2023 1 z 5

Děkuji LJ Shen, že mi znechutila čokoládové tyčinky :-D Kecám, nevím co by se muselo stát, aby se mi znechutila čokoládu, nicméně tohle se jí vůbec nepovedlo a za tím si stojím.

wielka
26.03.2023 3 z 5

Ako sama autorka v zavere uvadza, chcela napisat nieco ine. A bolo to ine, ako sme u nej zvyknuti. Nebol to zly pribeh, ale tie "jej" sa mi pacia viac.

adela2230
17.03.2023 3 z 5

Příběh je sice zajímavý, ale chování postav bylo příšerné. Klidně by příběh mohl být zkrácen, kdyby se hlavní postavy chovaly racionálně a trochu normálně, v některých částech člověk moc nechápal.

warca
12.03.2023 2 z 5

Příběh měl dobrý námět, horší je provedení a naprosto děsné a neuvěřitelné jednání postav.

andrea-juli
28.02.2023 5 z 5

(SPOILER) I přes spoustu negativních recenzí jsem ráda, že jsem se do této knihy pustila.
Ano, je to něco jiného než na co jsem o L.J.Shen zvyklí, ale za mě je to parádní kniha. Navíc nechybí její hlavní rysy muže parchanta (když to řeknu slušně).
Jedno z Malovo tajemství bylo celkem jasné od první chvíle, ale zbytek byl milé překvapení.
Chvíli jsem zabíjela Rory a chvíli zase Mala, ale i tak mi obě hlavní postavy neskutečně sedli.
I před prvotní chování Kat si pak vylepšila reputaci a to hlavně, když “byla” s jejím otcem. Celkově tento okamžik na konci knihy mě dostal.
K ještě lepší dokonalosti bych přidala ještě něco o matce jak Mala tak Kat. Jejich postavy tam byly zmíněny, ale já bych se ráda dozvěděla o nich klidně i víc.
A konce dějové linky Ashtona mi bylo šíleně líto. I přes to všechno si zasloužil druhou šanci.
No a Tamsin byla od první chvíle zlatíčko

Mišutamyš
16.02.2023 2 z 5

Tohle bylo hrozné, vůbec mě to nebavilo. Do půlky jsem se přímo nutila číst, druhá půlka byla trochu lepší, ale i tak pro mě jako by to psal někdo úplně jiný. Po sérii Hříšníci a Hříšníci druhá generace sešup jako hrom. Uvidíme, co autorka nabídne dál, další knížku si nejspíš dobře rozmyslím.

B.Garden
14.02.2023 odpad!

Kniha byla zklamání, jako by to psal někdo jiny. Divny bylo i číst o pocitech kravy, ubrousku, tyčinky....tohle se autorce nepovedlo

knihomolkaL
12.02.2023 5 z 5

Romantické a sexy. Moc se mi to líbilo, ale já byla ovlivněná již od začátku knihy neb mám pro Iry také velkou slabost. Perfektní byly Poznámky - ať už osob nebo třeba ubrousku či čokoládové tyčinky. Výborný nápad, který mě fakt dostal. Trochu jsem si i poplakala - viz třeba osud Ashtona. Zdání někdy skutečně klame. A poselství: Užívejme si každého dne, nikdy nevíme, zda to nebude ten poslední.

veveronka
11.02.2023 1 z 5

Za mě to byla nejhorší kniha od této autorky. Nikdy by mě nenapadlo, že někdo dokonce napíše kapitolu o krávě co si myslí.

petraLI
10.02.2023 3 z 5

Kniha pobavila. Místy byla trochu nesmyslná, ale na odpočinek opravdu bodla.

Niki.N
02.02.2023 5 z 5

Kniha se četla úplně sama,hltala jsem slova. Kniha náramně překvapila a pobavila. Některé části jsou velice k zasmáji kde jsou popisovány i myšlenky krávy. Popisuje mnoho pocitů a myšlenek, které jsou zapletené do sobe. Zbožnuji její knihy a těším se na další

Andrejka91
01.02.2023 5 z 5

Klobouk dolů autorce, že tohle dokázala napsat. Tolik zamotaných osudů jsem v jedné knize nikdy nečetla. To bylo tak návykové čtení, že knihu nešlo dát z ruky. Bylo to krásné a zároveň smutné, prostě emoční smršť.
Podle komentářů ostatních ohledně spouste nevěry v knize, jsem knihu ani nechtěla pořizovat, přestože mi nikdy kniha od této autorky neunikla. Ale nakonec jsme neodolala a po přečtení nelituju a moc by mě mrzelo, kdybych tento příběh nečetla, protože tato kniha je výjimečná a rozhodně ji někdy budu chtít číst znovu.

Jita160
30.01.2023 5 z 5

(SPOILER) Ano souhlasím s autorkou ,tentokrát napsala opravdu bláznivou knihu.
Byla jsem v úžasu ,když k nám promlouvala čokoládová tyčinka, která se dostala do kontaktu s ženskými genitáliemi a nebo k nám promlouvala kráva, která chtěla vyjádřit své pocity :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D fakt jsem se děsně bavila.
Příběh byl ale i o velké lásce a bolesti o zradě, žárlivostí ,nenávistí.... Vystřídali se u mě všechny emoce jak mnou příběh otřásl.
Nemohla jsem se od knížky vůbec odtrhnout prostě jsem musela vědět co bude dál.
Já mohu jen doporučit!!!!

V.Marie
29.01.2023 4 z 5

Hezké počtení, ale některé věci si mohla autorka nechat od cesty.

Poznámka krávy, poznámka čokoládové tyčinky.. to jako vážně?!?

Kytiii
29.01.2023 4 z 5

Tuhle oddechovku jsem vdechla za dva večery. Po týdnu jsem si ovšem musela opět přečíst anotaci, abych si připomněla, o čem byla. Takže doporučuji, pokud hledáte víkendový útěk do romantiky, ale nečekejte, že to ve vás něco hlubšího zanechá. Četla se však snadno, pěkný sloh.

MAU256
26.01.2023 5 z 5

Další pěkná knížka této autorky. Nenávist - láska, jak snadné je překročit hranici mezi nimi. Ze začátku jsem nechápala Mala, proč je na Rory tak naštvaný, ale postupem čtení se vše začalo vysvětlovat. Kathleen jsem nesnášela, to co provedla, byla dost velká podpásovka. No prostě jsem fandila Rory. Knížku jsem nemohla odložit, potřebovala jsem vědět, jak jejich příběh dopadne, můžu jen doporučit.

Janulkaxxx
23.01.2023 5 z 5

Podle komentaru se mi do cteni moc nechtelo, ale mam rada L.J.Shen tak jsem knize dala sanci a musim rict, ze me se kniha moc libila, nemohla jsem se odtrhnout od cteni. Nemam rada v knihach preskakovani ze soucasnosti do minulosti, ale tady mi to prislo tak nejak prirozene. Co me nebavilo byli komentare ostatnich.

knihomolka525
23.01.2023 1 z 5

příběh pro ty, které mají rády knihy nabité erotikou.A napsané i jen kvůli tomu.Jinak mi opravdu autorka nic nesdělila.Jen klišé.A příběh s tyčinkou Mars?To byla reklama?A pak ji snědli....No nic.