Prokletí Titánů

Prokletí Titánů https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44584/bmid_percy-jackson-prokleti-titanu-CsO-44584.jpg 5 1737 149

Percy Jackson série

Že mám moc po svém otci, bohu moří Poseidonovi, už víš... Že patřím do Tábora polokrevných už taky víš... Ale na spoustu otázek neznám odpovědi ani já. Kam se poděla bohyně Artemis? Jaké nebezpečné a záhadné příšeře byla na stopě? Mám na sebe vzít děsivé Titánovo prokletí, kterým by se naplnilo proroctví Orákula? Jsem Percy Jackson a vydávám se se svými přáteli z Tábora polokrevných na další výpravu do mytologického světa. Vezmeme tě s sebou, chceš?... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Titan's Curse , 2007

david9690
29.12.2019 4 z 5

zimní výprava byla nečekaná, ale určitě zajímavá a dobrodružná. Nové postavy Thalie, Bianky, Zoe a Nica byly dobře podané a postupem času si získávaly více a více sympatií - mělo to akci a to "rostoucí zlo" a povstávání Titanů je podle mě velmi dobře dávkováno a dává tak vyniknout pozitivním vlastnostem hrdinů. Velmi skvělé čtení.

Ferry9
05.10.2019 4 z 5

Kniha mě opět bavila. Díky za super počtení.

Medasek
13.08.2019 5 z 5

Další díl Percyho Jacksona, který mi sebral dech.

Ivka14
06.08.2019 4 z 5

Další skvělý díl plný napětí a akce

ladyKristyn
27.07.2019 5 z 5

Další díl Percy nezklamal - Titánovo prokletí velmi působivé.

DancerAnnBooks
11.07.2019 4 z 5

Tenhle díl mi přišel trochu slabší než první dva předešlé . Myslím , že v předchozích dvou dílech bylo víc akce . Tím neříkám , že v této knize žádná akce nebyla nebo , že byla nudná nebo něco takového . Ale prostě se mi líbil trochu míň než ty další , ale i přes to , se velmi těším na 4. díl a zajímá mně jak to celé dopadne . Knize dávám 4b.z5b. .

Pája20
08.06.2019 5 z 5

I když tuto serii sem četl několikrát, strašně rád se k ní vracím. Zbožnuji řeckou mytologii a Rick Riordan mi dal všechno co bych si jen mohl přát je fajn se rozpomínat nad tím když se mi při čtení stránek vrací zážitky a vzpomínky co by se mohlo dít dál :) Je to prostě parádní čtení ale nikdy nezapomenu když jsem to četl poprvé :) no jdu se vrhnout na další díl :D

pampelišinka
05.06.2019 5 z 5

Tak, je to tady - jeden z nejsvižnějších dílů, který nezvolní ani na chvilku a nedovolí vám odtrhnout se od stránek.

PhoebePollard
29.05.2019 4 z 5

Hrozně dlouho jsem si myslela, že tahle série se odehrává po dobu pěti let, než jsem si konečně uvědomila, že tohle byla zimní výprava. Přesto byla skvělá a já jsem moc ráda, že tou hlavní bohyní zde byla Artemis, která je hned po Athéně mou nejoblíbenější bohyní z tohoto božského světa

verulik196
05.02.2019 5 z 5

To se tak dobře čte! Knížka je plná akce i humorných scén a nechce pustit, takže jsem ji zhltla za pár dní. Škoda jen, že už mi zbývají jen dva díly..

MonaLisa42
29.01.2019 5 z 5

Skvělé pokračování série. Vystupuje tu mnoho zajímavých postav, postupně čtenář poznává jednotlivé bohy. Častokrát jsem se během děje smála, nejvíce, když si hrdinové dělali legraci ze slova "Přehradní". :-D Bulo tu mnoho napětí a překvapení. Je mi líto, že několik hrdinů na cestě zemřelo, ale to k příběhu patří. Konec byl úžasný.
Tuto knihu jsem četla už poněkolikáté a pořád mě velice baví. Knihu velice chválím a Děkuji!!!

DUNIKO
17.12.2018 5 z 5

Zatím nejlepší díl co jsem četla.

PaniWiga
22.11.2018 5 z 5

Další skvělý díl plný akce, přátelství a boje s mocnými nepřáteli a časem. Dozvíme se něco o minulosti hrdinů a přibudou nové, zajímavé postavy.

Mystig
22.10.2018 5 z 5

Pro mě nejlepší díl série! Plný úžasných nových charakterů a dějových zápletek a možná až děsivé upřímnosti, že život poloboha, je skutečně nelehký a happy endy vzácné.

meredith6677
15.10.2018 4 z 5

Jedu dál, jako blesk, až mě to samotnou překvapuje. Ještě jsem se ani na chvíli nenudila v žádném z dosud čtených dílů. Napínavost nepomíjí, i když musím říct, že v tomto díle mi celkem chyběla Annabeth a Tyson, které jsem si oblíbila, ale jak říkám, ani tímhle se nijak kvalita nesnížila a já napjatě hltám každé slovo a stejně jako předtím se vrhám nedočkavě na další díl.

sola_lupa
27.08.2018 5 z 5

S přibývajícími přečtenými díly série jsem do příběhu čím dál tím víc zažraná. Tento byl za mě zatím nejpovedenější a nejnabitější akcí.

evelis48
25.07.2018 4 z 5

Tehle díl Percyho se mi zatím líbil nejvíc. Prostě skvělý třetí díl...

Jeronym
04.07.2018 5 z 5

Prostě třetí díl.
Kdo si našel cestu až k tomuto komentáři, netřeba mu víc vysvětlovat.
První díl byl překvapivý samotným základem děje, druhý už tím pádem musel trochu ubrat na síle, přesto byl příběh velice chytlavý.
Třetí díl ale zase vystoupil na špici a určitě se mi líbil více než ten druhý.
Protože... a kvůli... Však sami víte. A pokud ne, čtěte...
Oddechové čtení, co vás vtáhne do "mytologického" světa a stránky ubíhají samy.
No a jde se tedy dál. :)

Žožik
18.06.2018 5 z 5

Pěkná, čtivá knížka. Stejně jako předchozí díly.

Francesca14
14.06.2018 5 z 5

Čtyři a půl hvězdičky, protože druhý díl mě bavil o něco víc, u tohohle mi dlouho trvalo než jsem se začetla, zase to ale bylo o něco lepší než první. Navíc mi tu chyběla Annabeth a kniha mi přišla o něco méně vtipná. Jinak je ale skvělá jako vždycky - čtivá a napínavá a neuvěřitelně dobře napsaná. Obzvlášť ke konci to bylo vážně dobrý a navíc přibyly nové postavy, Percy nám začíná dospívat a objevuje se víc a víc dobrodružství. Hned půjdu na další díl, protože už se nemůžu dočkat, až se dozvím, jak série skončí.