Pekáreň v Brooklyne

Pekáreň v Brooklyne https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465928/bmid_pekaren-v-brooklyne-ZWJ-465928.jpg 4 1997 1997

Pohodlne sa usaďte na svojom obľúbenom gauči a užite si neopakovateľné chvíle pohody pri voňavej kávičke a chutnom koláčiku. Pekáreň v Brooklyne vás unesie na dobrodružný výlet do mesta, ktoré nikdy nespí. Nechajte sa strhnúť romantikou a príbehom plným voňavej kávy. Spomínate si ešte na Sophie, gastronovinárku z Kaviarne v Kodani, z ktorej sa stala Katina vynikajúca priateľka? Vo voľnom pokračovaní série Romantické úteky je to práve Sophie, ktorá sa vydáva na dobrodružnú cestu do New Yorku. Ubytuje sa nad maličkou pekárňou sympatickej Belly, ktorá pečie tie najúžasnejšie koláčiky a torty v celom Brooklyne. Sophie sa u nej cíti ako doma a ani sa nenazdá a všetok svoj voľný čas trávi v jej pekárni, kde Belle pomáha s pečením dobrôt. Veľmi rýchlo sa spriatelí aj s jej mimoriadne šarmantným, obletovaným a úplne neodolateľným bratrancom Toddom, ktorý má len jednu chybu - odmieta akýkoľvek vážny vzťah. Lenže ten nehľadá ani láskou sklamaná Sophie, a tak ich priateľstvu zdanlivo nič nestojí v ceste. Sophie postupne zisťuje, že lásku netreba naháňať. Nájde si nás totiž často práve vtedy, keď ju prestaneme hľadať.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery , 2018

Majka1979
02.08.2020 5 z 5

Krásny príbeh, podľa mňa rovnako zaujímavý ako Kavárna v Kodani, užila som si ho od prvej strany po poslednú a už teraz sa neviem dočkať pokračovania, čo sa bude diať v Cukrárne v Paríži :) Pre romantické duše je toto ako stvorené :)

Bibi23
29.07.2020 5 z 5

Krasná, romantická, ideální na letní čtení a pohlazení na duši.

zaba335
20.07.2020 4 z 5

Příjemná a romantická oddechovka s nádechem koláčků a dortů. Ze začátku jsem trochu váhala, jestli mě kniha bude bavit, ale pak se to nějak rozjelo a chytlo mě to až do konce. Děj pěkně ubíhal, příběh je čtivě napsán se zajímavým prostředím a se sympatickými postavami. Kniha celkově vyzařuje příjemnou atmosférou. Od začátku jsem fandila Sophie a doufala jsem, že se dá dohromady s Toddem. Konec je očekávaný ale krásný. Myslím si, že se knížka bude líbit každé romantické duši. :)

radka3243
17.07.2020 5 z 5

Líbila se mi víc než Kavárna V Kodani, protože jedinečnost Sophie mi přišla uvěřitelnější než jedinečnost Kate. Člověk vlastně ví, jak to dopadne, ale já to stejně hltala a pak mi bylo líto, že je po všem. Jen, myslím, konec by si zasloužil víc prostoru. Pro mě byl useknutý, chtěla bych, aby se postavy víc projevily.

Maarty
08.07.2020 5 z 5

Líbilo moc. Měla jsem náladu na nenáročnou romantiku s happy endem a tenhle příběh naprosto splnil mé očekávání. Milé,čtivé,sladké a romantické až na půdu :-D

MarkétaI.
07.07.2020 5 z 5

Po přečtení Kavárny v Kodani jsem se na knihu moc těšila.
Je to příjemná, milá, oddechová kniha, která se čte opravdu dobře.
Postavy jsou sympatické, děj je pěkný a konec sladce romantický

martinka07
03.07.2020 5 z 5

Tahle série je taková milá. Nenáročné a oddechové čtení na dlouhé letní večery. Pekárna se mi líbila o trochu víc než kavárna.

Jenny3
02.07.2020 5 z 5

Tak nakonec dávám plný počet hvězd, celá kniha byla super, jen mi trochu vadil ten rychlý a až mooooc sladký konec. Ale bylo milé věnovat se příběhu Sophie, kterou jsme měli možnost potkat už v Kavárně v Kodani.

akšuram37
24.06.2020 5 z 5

Na knihu jsem narazila minulou sobotu v knihovně a přečetla jsem jí takřka jedním dechem :) Je to moje první kniha od této autorky a rozhodně ne poslední. Knížka vás do děje vtáhne hned. Sophie mi byla od začátku knihy sympatická. Úplně jsem se s ní ztotožnila, že by to bylo pohledem na vztahy? Nebo tím, čím si prošla ona i já? S ženáčem jsem nechodila, ale přítel mi lhal, takže co oceňuji to, že Todd byl od začátku naprosto upřímný a na nic si nehrál, takovej lamač dívčích srdcí. Ač bylo od začátku jasné, jak to dopadne, tak stejně čtete dál a dál, abyste se v tom jen utvrdili. :) Kniha se mi vážně líbila, líbilo se mi, jak autorka skvěle popsala Brooklyn, protože jste se během čtení do Brooklynu taky podívali. :)

Damonka12
21.06.2020 3 z 5

3,5 oddechová romantická kniha pro deštivý den v posteli.

Brou
19.06.2020 3 z 5

Prijemna cervena knihovna :)

Aracely
18.06.2020 5 z 5

Výborná kniha. Na několik měsíců jsem úplně přerušila čtení všech knih. Měla jsem hodně práce a vůbec jsem neměla náladu, hlavně dáno tou situací s virem... Tento týden jsem začala znovu číst a nějakých 200 stran přečetla skoro ,, jedním dechem". Úplně přirozeně jsem vplula do děje. A královsky se bavila. Moje první kniha od této autorky. A určitě ne poslední :-).

Susan94
05.06.2020 5 z 5

Bylo to opět sladké, milé, a neuvěřitelně čtivé. Hlavní postavy byly sympatické. Nečekala jsem, že po první knize bude mít autorka ještě co nabídnout. Skvělé odpočinkové čtení.
PS: najděte si reálnou fotku dortu se stříbrnými kuličkami, je fantastický.

Páájinka
29.05.2020 5 z 5

Opět sladká romantika.

Blaufik
25.05.2020 5 z 5

Milé dámy, Pekárna v Brooklynu byla stejně kouzelná, jako její předchůdkyně. Milovala jsem celý příběh včetně hrdinů, kteří byli sympatičtí a přátelští. Popisy Brooklynu, jakožto i pekárny byly přesně takové, aby čtenáře nalákaly se okamžitě sbalit a vydat na výlet za sladkým dobrodružstvím.

Jurfinka
25.05.2020 3 z 5

Pro mě nic moc, od začátku je jasné cíl knihy... Zbytečně zdlouhavé...

Lvíček835
22.05.2020 4 z 5

Pohodová oddechovka -romantická plná nejrůznějších dobrot ,jen škoda že v ní nejsou recepty ale za mě jednoznačně palec na horu

jobile
21.05.2020 5 z 5

Klasická sladká romantika, kdy od prvních pár stránek víte, jak příběh skončí, ale stejně vás baví se knihou prokousat až do poslední stránky. :)

Toňula
12.05.2020 4 z 5

Stejně jako Kavárna v Kodani je Pekárna takovým milým pohlazením ženské duše. Opět hrdinka hledající nový smysl života poté, co byla zklamána v lásce, ovšem tentokrát v prostředí hektického New Yorku, ve kterém však díky lidem dokáže nalézt ostrov pochopení, nová přátelství i nový začátek..

Mrňous1
07.05.2020 4 z 5

Tak u této série mě vždy nadchne obal knihy. Překlepů bylo v druhém díle méně, což bylo příjemné zjištění. Jinak se mi asi první díl líbil o trošku víc, pekárna je více červená knihovna, některé postavy se chovají až neuvěřitelně dětinsky. Ale kniha se čte dobře, děj plyne, většina postav je sympatických a i když víte, jak to skončí, tak to vůbec nevadí:-) Kniha stojí určitě za přečtení, já si rozhodně přečtu i další díly.