Pekáreň v Brooklyne

Pekáreň v Brooklyne https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/465928/bmid_pekaren-v-brooklyne-ZWJ-465928.jpg 4 1978 452

Pohodlne sa usaďte na svojom obľúbenom gauči a užite si neopakovateľné chvíle pohody pri voňavej kávičke a chutnom koláčiku. Pekáreň v Brooklyne vás unesie na dobrodružný výlet do mesta, ktoré nikdy nespí. Nechajte sa strhnúť romantikou a príbehom plným voňavej kávy. Spomínate si ešte na Sophie, gastronovinárku z Kaviarne v Kodani, z ktorej sa stala Katina vynikajúca priateľka? Vo voľnom pokračovaní série Romantické úteky je to práve Sophie, ktorá sa vydáva na dobrodružnú cestu do New Yorku. Ubytuje sa nad maličkou pekárňou sympatickej Belly, ktorá pečie tie najúžasnejšie koláčiky a torty v celom Brooklyne. Sophie sa u nej cíti ako doma a ani sa nenazdá a všetok svoj voľný čas trávi v jej pekárni, kde Belle pomáha s pečením dobrôt. Veľmi rýchlo sa spriatelí aj s jej mimoriadne šarmantným, obletovaným a úplne neodolateľným bratrancom Toddom, ktorý má len jednu chybu - odmieta akýkoľvek vážny vzťah. Lenže ten nehľadá ani láskou sklamaná Sophie, a tak ich priateľstvu zdanlivo nič nestojí v ceste. Sophie postupne zisťuje, že lásku netreba naháňať. Nájde si nás totiž často práve vtedy, keď ju prestaneme hľadať.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery , 2018

akinomV
14.06.2019 4 z 5

Hmmm, tak tohle byla zase jedna moc fajn romanťárna! Libil se mi už první díl "Kavárna v Kodani" a tohle nezůstalo pozadu. Už se těším, co bude příště :-)

MissBlack
07.06.2019 4 z 5

Říká se, že většina pokračování je slabší. Byla jsem tedy mile překvapená, když mi Pekárna v Brooklynu přišla ještě o kus lepší než Kavárna v Kodani. Myslím, že tyhle knihy jsou ideální čtení na dovolenou, plyne to a člověk může u četby krásně relaxovat a usmívat se.

LiLinka
06.06.2019 5 z 5

Krásná oddechová knížka, kterou doporučuji přečíst všem ženám. Na letní volné chvilky ideální. Děj je svižný, milý a rozhodně se nebudete nudit.

S.monika
16.05.2019 5 z 5

Za mě super! Po Kavárně jsem se na knihu hrozně těšila. Pekárna se četla sama - příjemné postavy, milý děj a zajímavé prostředí NY. Ani jsem nemrkla a bylo dočteno!!
Moc nejsem na tyto očividně “slaďárny”, ale tohle se mi líbilo a určitě se ke knihám brzo vrátím a už teď se těším do Paříže!

bookcase
05.05.2019 5 z 5

Milé, vtipné, romantické. Všeho tak akorát.

JanaDor
02.05.2019 5 z 5

Je to klasický romantický příběh, který je napsán lehkou rukou a dobře se čte. Hlavní postavy mi byly sympatické. Nejvíce se povedl Todd. Je v něm hodně, co by si ženy u svých partnerů přály a k tomu umí rozesmát. Moc se mi líbily popisy jejich výletů po New Yorku, kdy Sophie byla turistka. Jasně, že bych se tam chtěla někdy podívat. Je to jiný svět a na chvíli do něj ve skutečnosti náhlednout by byla nádhera, tak jsem se koukla aspoň díky této knize. Také mě nadchlo povídání o jídle.
Je to milá, nepřeslazená a vtipná romance, která pozvedne náladu a pohladí romantické srdce. A to je někdy taky důležité.

okeey
01.05.2019 5 z 5

Do této série jsem se zkrátka zamilovala. Strašně se mi líbí, jak zhruba do půlky knihy to vypadá, že se tam nebude nic dít a pak to najednou přijde: PRÁSK! a musíte číst, číst a číst a dočíst. Už v první třetině je jasné, jak to dopadne, ale stejně mě to neskutečně baví. Je to prostě příjemné, hřejivé, oddychové a hygge - tohle magické slovíčko prostě nejde nevynechat. Vřele, ale vážně vřele doporučuji.

LuciKo
27.04.2019 5 z 5

Už Kavárna v Kodani se mi moc líbila a nasadila laťku hodně vysoko. A přestože jsem kouzlu Brooklynu proti hygge Kodani úplně nepropadla, knize samotné pak naprosto ano. Julie Caplin tento žánr prostě umí. Hlavní postavy, kterým to prostě věříte, odlehčené, milé čtení, u kterého se vám budou chutě sbíhat jedna radost. A slyšela jsem, že další stanice je v Paříži? Super, už teď se moc těším! :)

prcek19
24.04.2019 4 z 5

Další výborná kniha od této autorky..zase místo, kam bych se hned nejradši vydala..příjemná oddechovka, která mě nutila číst dál a dál..doufám, že se od autorky dočkáme dalších knih na toto téma

Devil-Ivet
22.04.2019 4 z 5

Kniha byla hodně romantická s velmi předvídatelným dějem. Autorce jsem to ale ochotna prominout, protože je to pěkně naspané a celé to pěkně plyne. Skvěle jsem si odpočinula a na léto to bude skvělá oddechovka.

Bobina74
18.04.2019 5 z 5

Skvělé čtení naplněné spoustou pohody a klidu. Já byla nadšená a mé chuťové pohárky zažily peklo :-)

mariva
16.04.2019 4 z 5

Docela příjemná a pohodová četba, podobně jako první díl. Jen v prvním díle byla Sophie vylíčena trochu jinak, nějak mi ty dvě postavy k sobě nešly, jako by to byl někdo úplně jiný. Ale už se těším na třetí díl, protože ten bude z Francie a to je moje srdeční záležitost. Brooklyn mě zas tolik nezaujal.