PS: Nesnáším tě

PS: Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404283/bmid_ps-nesnasim-te-B5m-404283.png 4 424 98

P.S. série

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

P.S. I Hate You , 2018

TTwigy
09.07.2019 4 z 5

Dost mi to připomíná knihu Milý Johne, podobná tématika, podobná dvojice (studentka, voják), ale přes to mi děj ubíhal rychle ( přečteno za jeden den) a vtáhlo mě to do knihy.... oddechové čtení...

tynka65
26.06.2019 3 z 5

Já po prectených hodnoceních tady čekala prostě mnohem víc. Nápad pěkný, příběh taky, ale něco mi v knížce prostě chybělo.

havrmoni
21.06.2019 4 z 5

Čekala jsem něco podobně sladkého, jako Nebezpečné iluze a jelikož jsem byla už přeslazená, tak jsem se docela obávala, jak se mi bude líbit. A kupodivu líbila. Hezký příběh až na Maritzu, tam mě hlavně ke konci dost lezla na nervy.

misak94
08.06.2019 4 z 5

Anotace mě hodně navnadila na knihu, očekávala jsem něco trochu jiného, než jaký nakonec příběh byl. Vůbec to nebylo na škodu :) Příběh plynul, jen jsem si říkala, že to vlastně bude až moc předvídatelné. Můj omyl. Zvrat děje nechyběl a byl jen ku prospěchu celého příběhu takže palec nahoru. Každopádně ani tak nemůžu dát lepší hodnocení, něco mi tam vážně chybělo

astra3
06.06.2019 5 z 5

Moc pěkná kniha. Tohle se dost povedlo. Jen tak dál. Doporučuji.

malazluta
04.06.2019 4 z 5

Příjemné překvapení, přiznávám, že jsem podle názvu / anotace jsem čekala něco jiného, ale v konečném výsledku z tohto vyšla kniha líp než očekávání.

Saryinka
02.06.2019 4 z 5

Nebyla to špatná kniha. Děj by mohl být podle mě víc rozvinutý a některé detaily víc propracované, ale i tak to byla příjemná jednohubka s trochou erotiky :)

kolacky
27.05.2019 4 z 5

Milé překvapení! Určitě tuhle knížku zkuste, přátelé!

Mellisek
26.05.2019 4 z 5

Takové milé nenáročné čtení. Velice pěkná pohádka o dvojici hlavních hrdinů od začátku do konce. Líbí se mi vyprávění ze strany hrdinky a i hrdiny. Celkově mám tvorbu W.R. ráda, jelikož je to příjemný oddech s růžovými brýlemi na očích.

happy19
21.05.2019 5 z 5

Skvělá..(po)bavila..některé věci se dějí z určitého důvodu...to je moje věta;-D..

wotana
20.05.2019 4 z 5

Nebylo to špatné, ale znovu to číst nemusím.

Petra38
16.05.2019 4 z 5

Ale jo,je moc dobra ale na 5* ne e . Dobre se cetla,dej mel docela spad jen ta jejich zamilovnost byla dosti chladna. Jasně,že nemusi být kazdy pribeh plny silene a sladke lasky ale tady by se z toho tezko hledal alespon ždibec :-) jinak namet je vcelku neotrely a hezky zpracovany, dobre se cetla -velmi zdarily preklad :-)

georginaa
15.05.2019 5 z 5

Od této autorky čtu první knihu, má dobrý styl psaní, který nenudí, dobře se čte. Líbilo se mi, že příběh se pomalu rozvíjel, otvírali svá srdce pomalu a zjištění, že po sobě touží i po krátké známosti vlastně znamená, že se ve vaší duši odehrává něco víc. A tajemný málomluvný Iasiah si vše uvědomí, až když leží v nemocnici a má čas přemýšlet jak chce dál žít a s kým. No ze všech známostí co kdy měl je servírka asi ta pravá.

veronika0382
14.05.2019 5 z 5

Přátelé, tak tohle se mi moc líbilo. Kniha mě samozřejmě upoutala svou obálkou (koho ne, že jo? :-) ) a anotací psanou jako dopis. Skvělé! Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala a ještě něco navíc. Je to román o přátelství, lásce, válce, sebeuvědomění a prozření. O objasnění vlastních priorit a o tom, že je důležité zjistit, co od života chceme. K tomu kapka erotiky a je tu báječný new adult román. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

tanja
14.05.2019 2 z 5

SPOILER Za mě docela zklamání. Dalo mi práci se začíst, občast dost nezáživné. Nulové jiskření mezi hlavními postavami, hrdinka byla občas na facku. Měla všechno, peníze, výchovu, zázemí a přesto skončila v palačinkárně. Neustále prohlašovala, že ho nebalí, ale ve skutečnosti nedělala nic jiného. On se mi líbil víc, ale zlý bratr-dvojče? Dost klišé. Jsem typ, který dokáže přečíst knížku jedním dechem, ikdyby to bylo do tří do rána, to že jsem tuto knížku začínala na několikrát o něčem vypovídá

ovecka535
12.05.2019 5 z 5

Super odpočinková kniha, pěkný romantický příběh přečtený jedním dechem.

andulka1406
11.05.2019 5 z 5

Moc pěkný oddechový romanticky příběh přečtený velmi rychle ????

AliceTief
08.05.2019 5 z 5

Přečteno za jedno otevření, hodně povedený příběh, krásně romantický =)

Rodaw
07.05.2019 2 z 5

P.S.: NESNÁŠÍM TĚ
Měla jsem chuť na nějakou oddechovou romantiku a tak jsem sáhla po nové knize od Winter Renshaw. Doma máme od paní autorky Nebezpečnou iluzi - ta mě hned po vydání zaujala podle anotace, mám ráda, když se někdo vydává za někoho, kým není... teď si tedy nejsem jistá, zda se mi Nebezpečná iluze bude líbit, no ale šanci ji dám určitě! Kdyžtak ji pak věnuji na bazárek pro pejsky... každopádně, zpět k P.S.:Nesnáším tě. Ta knížka je romantická, je i zamilovaná, ale je TAK MOC SLADKÁ. Momentálně se cítím jako cukrkandl a i když jsem si myslela, že jsem romantik, asi nejsem až tak velký romantik.:-)
Hodně čtenářek je z této knížky nadšených... já prostě nejsem cílovka. V tomto případě jsem měla dát už na tu obálku, protože tady opravdu platí - jaká obálka, taková kniha. Točí se to kolem vztahů, má mě rád/a, nemá mě rád/a, nesnášíme se a přitom se milujeme - a nesmíme se milovat! Pro mě málo děje, příliš povrchní a tak nějak plytké. Krom toho ta láska tady.. nevím. Samozřejmě to bylo založeno na erotice, vzájemné přitažlivosti.. Bylo mi to celé takové nějaké.. vzdálené :-D ... brala jsem to od začátku jako relax a knihu na oddech, ale i když se to četlo, chybělo mi tu prostě něco navíc - asi více akční děj.. Já jsem totiž čekala, že autorka nějak využije toho, že je hlavní hrdina Isaiah voják.. že tam třeba dá scény z války, boj o život - myslím si, že pro tuto knihu by to bylo velice zajímavé okořenění a prospělo ji to... On sice byl voják, ale když to přeženu - pro tuto knihu to spíš znamenalo to, že má sexy a neodolatelné tělo. V tomto směru za mě poměrně nevyužitý potenciál a je to škoda, ta válka tam mohla být zajímavě zakotvená... Plus mně osobně také vadilo, že snad každá ženská hrdinka v této knize měla nějakou plastiku (včetně hlavní hrdinky, od 18ti let umělá prsa). Tohle je asi můj osobní problém, ale prostě.. jak říkám - pro mě velice vzdálený svět a hlavní hrdinové mi k srdci nijak extra nepřirostli, spíš jsem je brala tak nějak neutrálně.
Komu bych tuto knihu doporučila? Slečnám a ženám, které mají rády romantické a erotické knížky. Je to příběh, u kterého se dá vypnout. Já tuto knihu pošlu dál - troufám si říct, že ji pošlu do těch správných rukou:) - věnuji ji kamarádce Denisce a třeba u ní si myslím, že se jí libit bude.
Takže za mě: jednou a stačilo... takový typ knih jen jednou za čas, teď dám na vyvážení horor :-).
Více na mém YouTube :-).

Denisar92
06.05.2019 5 z 5

Hezká kniha, splnila očekávání.

2019  79%PS: Nesnáším tě
2018  74%Nebezpečná iluze