PS: Nesnáším tě

PS: Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404283/bmid_ps-nesnasim-te-B5m-404283.png 4 424 98

P.S. série

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

P.S. I Hate You , 2018

veronika9761
22.11.2020 3 z 5

Rychlovka na jedno odpoledne, předvídatelna od začátku do konce. Ale co.

Nikyna8
03.11.2020 5 z 5

Krásná kniha, moc hezky napsaná, četla se jedním dechem, odpočinková, romantická se špetkou napětí.

ivetapl
14.10.2020 5 z 5

Tohle byla úžasná jednohubka. Pobrecela jsem si. Krásně napsané... Nemám slov, tahle knížka mě dostala.. Doporučuji!!

Blanka29
17.09.2020 4 z 5

Proč jsem se od této knihy nemohla vůbec odtrhnout? Nevím.
Příběh vypráví o dívce, která pracuje jako servírka a narazí na nerudného zákazníka, který je voják. Vesměs téma, které se poslední dobou objevuje skoro ve všech romantických knihách. Nepřináší nic nového, ale přesto je kniha hodně čtivá a pěkně napsaná :)

Ivet1990
26.08.2020 3 z 5

Příběh nebyl špatný, ale mě to moc nezaujalo. Kniha se skvěle četla, jako oddychovka a vsuvka mezi knihy to byl super výběr.

2688
03.08.2020 5 z 5

Sladkost k bazénu

salča
29.07.2020 5 z 5

Kniha mě mile překvapila-příjemná romantika protkaná špetkou tajemna.
Líbil se mi styl psaní i děj celého příběhu.

Myška43
07.07.2020 5 z 5

Tak tahle kniha se autorce moc povedla, jsem z ní opravdu nadšená. Moc krásný a originální příběh. Nemohla jsem se odtrhnout a už se těším na další díl.

Ketfl
11.06.2020 5 z 5

Přiznám se, že mě kniha příjemně překvapila. Byla to taková příjemná, oddychová jednohubka. Příběh byl pěkný. Taky jsem si říkala, co se mu asi stalo, že se pak už neozval... happy end ale proběhl, takže spokojenost.

ElikaS
29.05.2020 3 z 5

Moc se mi líbila anotace, název i obálka, ale čekala jsem asi něco trochu jiného - víc vtipu, víc příběhu, víc všeho. Úplně mě ta knížka neuchvátila.

Knihomolka97
27.04.2020 5 z 5

Fakt nevím, proč jsem ji tak dlouho odkládala...dnes jsem ji vzala do ruky bez přemýšlení a ejhle za pár hodinek přečteno. Moc pěkný odpočinkový, romantický a dojemný příběh. I slzy jsem na konci neudržela...
Okamžitě beru další díl!

Damonka12
14.04.2020 4 z 5

Zajímavá kniha ve svém žánru.

LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

Kniha mě bavila a "spadla" do mě jako třešinka na dortu :-)

petulkapeta
25.03.2020 5 z 5

nemohla jsem ji položit,zvlašť v jenom okamžiku,tak moc jsem se o něj bala...ale vše dopadlo tak jak mělo...

oresvo
13.03.2020 5 z 5

Kniha mě velmi bavila, byla ke konci i napinava , za mě pekne cteni co vykouzlí úsměv na tváři.

Googies
24.02.2020 5 z 5

Presne takovou sladarnu si potrebuju jednou za cas precist !!

Tesset
22.01.2020 1 z 5

Tak tohle nebylo nic moc. Přišlo mi to jak nějaká telenovela. Ani Isaiah ani Maritza mi nebyli sympatičtí, tím mi to zkazilo celý příběh. Ani ty dialogy nijak nezaujaly, chyběl tomu humor a vtip. A bůh ví proč, mi strašně lezly na nervy ty Maritzyny umělé prsa ????

1moniccka
20.01.2020 5 z 5

Knizka byla bezva strašně moc me bavila nemohla jsme prestat cist krasne jednim dechem luxuss

Katt15
18.01.2020 5 z 5

knížku jsem přečetla jedním dechem. líbí se mi povaha hlavní hrdinky a příběh mi byl velmi blízký. zavírala jsem ji s velmi dobrým pocitem.

janina66
17.01.2020 5 z 5

Bože to bylo tak nádherný! Moc jsem si celou knihu užila. Přečteno jedním dechem, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.

2019  79%PS: Nesnáším tě
2018  74%Nebezpečná iluze