PS: Nesnáším tě

PS: Nesnáším tě https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404283/bmid_ps-nesnasim-te-B5m-404283.png 4 424 98

P.S. série

Milý Isaiahu, před osmi měsíci jsi byl jen voják, který měl být nasazen v boji, a já jen servírka, která ti přinesla palačinku a doufala, že si nevšimneš, jak moc jsi ji zaujal. Všiml sis. A celý následující týden jsme strávili spolu. Všechny dopisy, které jsi mi pak poslal, jsem schovávala jako poklady a zamilovala se do tebe. Jenže pak ses vrátil, a když jsme se setkali, choval ses, jako bys mě nikdy v životě neviděl. Ať máš k tomu jakýkoli důvod, doufám, že je dobrý. servírka Maritza P. S.: Nesnáším tě. A tentokrát… to myslím vážně... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

P.S. I Hate You , 2018

Jejunka
08.01.2020 4 z 5

Jako dobrý ale četla jsem lepší. Ona mi přijde jako vtěrka. Popisy citů a celkově to sblížení takové chabé, neduveryhodne. Jsem zvědavá na PS chybíš mi.

LucinQa77
30.12.2019 5 z 5

Skvělá knížka, přečtená jedním dechem.

Majka1979
29.12.2019 5 z 5

Určite kniha splnila moje očakávania, teším sa na druhú časť, ktorú začínam čítať, verím, že bude minimálne taká dobrá ako táto :)

Litocha
13.12.2019 2 z 5

Celou dobu jsem doufala, že se třeba knížka vyšplhá aspoň na tři hvězdičky, ale ne. Hlavní hrdinka byla občas na proplesknutí, její sestřenice byla na proplesknutí skoro pořád, lásce jsem nevěřila, styl psaní byl mnohdy křečovitý, charaktery postav si protiřečily a hora klišé byla korunována pointou jako z telenovely. Ne, tohle mě opravdu neohromí.

EvaSupovic
12.12.2019 5 z 5

Líbila se mi, oddechovka.

Jorik
02.12.2019 5 z 5

hezké čtení, nyní jsem začala číst 2. díl, zatím mě to nezklamalo

Martina1988
23.11.2019 5 z 5

Knižka ma veľmi bavila, prečítaná pomaly jedným dychom. Usmievala som sa, čakala na záver všetkého. Veľmi sa mi páči štýl písania autorky a siaham aj po jej ďalších dielach.

PetraJirků
17.11.2019 3 z 5

Zajímavý příběh i zápletka. Hlavní hrdina sympaťák. Líbilo se mi moc.

Terisek99
12.11.2019 5 z 5

Kniha přečtená za celý večer. Nemohla jsem se odtrhnout.

mikika
17.10.2019 4 z 5

já nějak můžu románky se zasmušilými vojáky a naprostými protiklady...

peitho.1
08.10.2019 5 z 5

Pro mě rozhodně lepší než Nebezpečná iluze, kdyby nic jiného, tak je určitě méně předvídatelná a je originálnější. Líbilo se mi také, že postavy nejsou prvoplánově jen dobré, ale mají svoje chyby. Prostě příjemná žánrovka, která možná není úplně top, ale ani vyloženě nezklame.

adela2230
06.10.2019 5 z 5

Krásný příběh. Není to úplně klasické podání, jako u jiných příběhů, což díky tomu knihu dělá velmi zajímavou. Skvěle se čte, a člověk je napnutý až do konce.

pavlikova9332
29.09.2019 5 z 5

Moc pěkný příběh a čtivý. Že začátku mic moc ale pak se zapletka rozjela a knihu jsem dočetla jedním dechem

Etule
18.09.2019 3 z 5

Super odpočinkové čtení se sympatickými postavami. V jednu chvíli už jsem myslela, že autorka sklouzne do klasického klišé, ale nakonec to bylo trochu jinak. I když taky trochu klišé. Pro Isaiaha jsem měla slabost, protože mám slabost pro vojáky. :)

Ditules
16.09.2019 3 z 5

Pohodová knížka s milostnou zápletkou. Jen mi neseděla linka s jistou postavou z rodiny Isaiaha. :D

novakovaterka22
02.09.2019 3 z 5

Příjemná oddychovka, která je tak sladká až i mě boleli nediv zuby :D Hlavní hrdinka mi moc nesedla a přišla mi ve svých 24 letech moc naivní. Ale Isaaiah byl docela sympaťák. Myslím si, že ale Nebezpečná iluze byla o hodně lepší. Přišlo mi, že autorka trochu zkopírovala podklad Nebezpečné iluze.

Monique66
27.07.2019 5 z 5

Nečekala jsem nic moc velkého, ale příběh mě dostal... Pro někoho to mohlo být klišé, občas se tam možná něco takového objeví, ale ještě jsem nečetla knihu s podobným příběhem. Knížku jsem přečetla skoro hned, byla čtivá a člověk prostě musí vědět, jak to dopadne :D vysoké hodnocení dávám právě kvůli tomu. Doporučuju!

DominaCZ
21.07.2019 1 z 5

Ne, nedá se to.
Začíná to tím, že si řeknete "je fajn, že se z něj nepo*ere"....jenže stačí pár stran a jasněže se zamilujou a zároveň se nesnášejí, a těžké životní osudy, a lásky a rozchody, a pak trága a štěstíčko...no klasika no.
Hvězda za obálku.

LilianaFalcon
18.07.2019 4 z 5

Od autorky už jsem jednu knížku četla a to bylo tak maximálně na 2 hvězdičky. Takže tohle pro mě bylo neuvěřitelně milé překvapení.
Sice mi celé to ježdění po voskových figurínách a jiných místech připadalo takové kostrbaté, ale příběh to byl pěkný. Občas nereálný, ale tak po takovémhle druhu romantiky nikdo nemůže chtít hlubokou psychologii a opravdové zážitky z války. Asi bych dala jen 3 hvězdičky, ale poslední dobou jsem narazila na tolik slátanin, že tohle patří k nadprůměru.

TerezaMondeková
17.07.2019 5 z 5

ROMANTICKÉ, MILOSTNÉ DOPISY... NÁDHERA!
Většina lidí považuje milostné dopisy za klišé, hloupost, trapnost... musím nesouhlasím. Je to nádherné vyznání lásky a jsem moc ráda, že je autorka dala do své knihy. Dostat milostný dopis od osoby, kterou milujete... Co víc si přát...?
Je to úžasná kniha, která vypráví o tom, jaký život opravdu je a ne, že je všechno zalité sluncem, všude skáčou růžový jednorožci, který zvracejí duhu. Je to o opravdovém životě ve válce a o strachu, který máte, když nevíte, jestli se vaše láska vrátí domů.
Hlavní zápletka a vysvětlení na konci knihy, proč se to všechno stalo sice nebyla velká, protože to vlastně byla jenom shoda nešťastných okolností, nebo smůla, ale vůbec to nevadí. Musím říct, že autorka dala do knihy i překvapivé momenty. Taky se mi líbilo, že autorka střídala pohled hlavních hrdinů. Kniha je pak mnohem zajímavější.
Líbilo se mi, že se hlavní postavy hned od začátku nemuseli. Jak se provokovali, ale při tom to mezi nimi jiskřilo a to doházelo k vtipným, až trapným situacím... pobavila jsem se. Taky se mi moc líbil ten nápad, že se dají dohromady voják a servírka. Konec.. ten byl hned na začátku jasný, ale jsem ráda, že to takhle dopadlo. A epilog byl krásný.
Maritza... Je to takový ten člověk, který je ukecaný, společenský, ale taky byla opravdu milá a přátelská. Nestará se jenom o sebe a když něco chce umí si za tím jít. A naopak, když se jí něco nelíbí, tak se umí ozvat. A u Isaiaha se ozývala dost často.
Isaiah... ze začátku mi lezl na nervy. První důvod... zase děvkař. Taky se dost často choval jako idiot a vůbec se nedivím Maritze, že na něj několikrát vyjela. Spíš jsem ji obdivovala, protože já bych ho rovnou nakopala. Ale pak, když byl v té válce a v nejhorším okamžiku si uvědomil, co je pro něj nejdůležitější, změnil se. Nebo si spíše myslím, že konečně ukázal jaký doopravdy je. Zbavil se masky, kterou několik let nosil. Ale když jsem se na konci knihy dozvěděla všechny důvody, proč byl takový... nedivila jsem se mu.

2019  79%PS: Nesnáším tě
2018  74%Nebezpečná iluze