P.S. Líbíš se mi

P.S. Líbíš se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395844/bmid_p-s-libis-se-mi-kMe-395844.jpg 4 880 209

Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Like You , 2016

Ivet1990
22.04.2020 5 z 5

Knihy jsem se vyhýbala z důvodu, že jsem si myslela, že je pro mladistvé, ale párkrát jsem v poslední době na ní narazila s hodně pozitivním hodnocením, tak jsem si řekla proč ne. Musím říct, že jsem byla hodně mile překvapená. Kniha se hodně dobře četla a vážně mě bavila číst. Sama sebe jsem překvapila, když jsem na konci knihy otočila stránku a zjistila, že je konec. Tak moc jsem se do toho příběhu za četla, až jsem jsi neuvědomila, že jsem na konci :D

Anie94
20.04.2020 5 z 5

Knížku jsem měla přečtenou opravdu za chviličku. Děj je jednoduchý, předvídatelný, ale i tak je strašně krásný a romantický. I přesto, že je to děj jednoduchý, i tak se autorce podařilo tam zakomponovat několik momentů, kteří byli prostě "wow" a na chviličku vás donutili zapochybovat, zda doopravdy víte, jak to skončí. Pro mě je to taková ta typická oddechovka mezi náročnějšími tituly, typická feel good kniha, která vám v době karantény vykouzlí úsměv na tváři, pohladí vás na duši a zase vaším obličejovým svalům ukáže, jak se mají smát. A to i přesto, že já už dávno nepatřím do cílové skupiny, i tak mám tuhle knížku hrozně ráda. :)

zuzca.h
13.04.2020 5 z 5

Lehce čtivá příjemná oddechovka, u které předem víte jak to dopadne, ale vůbec Vám to nevadí. Postavy jsou psané uvěřitelně a tak se s nimi lehce ztotožníte a necháte se unášet jejich příběhy. Do období karantény rozhodně super čtení.

tynka65
09.04.2020 4 z 5

Od knížky jsem nic velkého nečekala. Sáhla jsem po ní k odpolednímu válení na sluníčku, ale že mě chytne tak, že ji ten den přečtu jsem nečekala už vůbec. Knížka se prostě četla úplně sama, nebyly v ní žádné popisy navíc, situace u kterých by člověk protáčel oči, nic zbytečného. Příběh byl strašně milý, plný zamilovanosti a první lásky, čtení mi vykouzlilo úsměv na tváři na celý den... A teď k Lily, to byla ta nesprávnější a nejmilejší hlavní hrdinka, se kterou jsem se setkala. Přesně takovou kamarádku bych ve svých 16 potřebovala (Haha, před 10 lety. Ne, opravdu nejsem cílovka). Ty její hlášky mě opravdu bavily, rýpance do Cadea i brášků byly boží ... Byla to moje první knížka od Kasie West, ale určitě ne poslední.

Tereza035
07.04.2020 5 z 5

Z téhle knížky jsem totálně nadšená. Romantika ze střední mě moc baví. Knížka je neuvěřitelně čtivá a okamžitě vás vtáhne do děje. Hlavní hrdinka je navíc velice sympatická. Doporučuju všem, je to prostě skvělý.

Red-haired
02.04.2020 5 z 5

Kasie West píše opravdu krásně čtivě, kniha je nádherně odpočinková, milá a zábavná. Hlavní postava Lily je moc sympatická, takže není těžké se s ní ztotožnit a její chaotická rodina je dalším prvkem, díky kterému jsem si ji oblíbila ještě víc.

Dopisování s neznámou spřízněnou duší mi hodně připomnělo Dopisy ztraceným, což je jedině dobře, protože to je také úžasná kniha. Celá romantická linka od nenávisti k lásce byla hodně zábavná a tyhle hate/love vztahy mě v knihách snad nikdy neomrzí. Ach ano, a Cade byl samozřejmě také skvělý! :D

Vzhledem k tomu, že jsem knížku sloupla jako malinu a neustále mi vyvolávala na tváři úsměv, ji můžu všem doporučit

pavlikova9332
26.03.2020 5 z 5

Sladká školní oddechovka

katka-kacav3318
25.03.2020 5 z 5

Slaďáren není nikdy dost. Nic víc k tomu neřeknu. Vždycky když mi někdo tu knihu zmíní mám na tváři úsměv.

Still_I
25.03.2020 3 z 5

Tohle je třetí knížka v řadě, kterou jsem od autorky četla (karanténa je doba zlá). Chtěla jsem jí dát ještě jednu šanci, aby si u mě napravila reputaci po příšernosti Láska a jiné úkoly. A s radostí musím říct, že se jí to povedlo. :-) Nečekejte žádný zázrak, je to milé počtení na dlouhé večery. Všechny tři autorčiny knihy, co jsem četla, jsou v podstatě na jedno brdo. Hl. postava je holka středoškolačka, rozhoduje se mezi dvěma kluky, do toho nějaké sociální rozdíly, případně psychická porucha. Humor a způsob komunikace mezi postavami je ve všech knížkách stejný, v tomhle těžko rozlišit jednu od druhé. Pokaždé má hrdinka nějaký kreativní koníček - focení, malování, psaní... Ještě jsem nepotkala autora, který by psal o tom samém dokola a vydával to za samostatné knihy. No, nicméně musím říct, že i tak se mi knížka líbila. Je prostě roztomilá a vykouzlí úsměv na tváři. A ani v jedné z autorčiných knih nebylo žádné velké klišé. To se cení! :D

Market116
22.03.2020 5 z 5

!!! SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje !!!

Páni...to byla taková sladká tečka na konec.
Přímo nádherný příběh.
Opět jsem se nemohla od knihy odtrhnout, příběh byl jako ty předchozí velmi čtivý, zábavný, zajímavý a především romantický.
Od začátku jsem věděla (a hlavně doufala), že Lily a Cade budou spolu...jak by taky ne? Lily byla tak správná a Cade měl taky své kouzlo...to jejich věčné hádaní a hašteření nemělo chybu...jak se říká ,,co se škádlívá, to se rádo mívá" a na ně to pasovalo dokonale.
Všechny knihy od Kasie jsou úžasné a já si je zamilovala...každý příběh byl krásně vymyšlený a jedinečný...nedokážu říct, který byl nejlepší, protože u mě jsou všechny na prvním místě.
Moc je doporučuji. Rozhodně stojí za přečtení.

lucka1998
02.03.2020 5 z 5

Krásná kniha ze školního prostředí, i když má předvídatelný konec je napsaná čtivě... :)

vinebitch
29.02.2020 5 z 5

Krásná knížka, na pohodové dny :) přirovnala bych ji k další knížce od autorky Po tvém boku, která byla stejně tak skvělá

OnlyFour
03.02.2020 4 z 5

Rýchla, fajná oddychovka s jasným koncom. Také ňuňuňu :)

TerryDee
30.01.2020 4 z 5

Myšlenka ručně psaných dopisů mezi hlavními hrdiny, kteří netuší, s kým si píší, mě od začátku zaujala (v dnešní době se už bohužel tolik dopisů nepíše, což je škoda, mělo to své kouzlo). Protože vystavět vztah skrze ně, mi přišlo velmi milé a romantické. I když mi bylo celkem brzy jasné, s kým si naše hrdinka Lily píše, tak mi to až do samého konce přišlo napínavé. Neboť jsem jim od začátku fandila.
Oba protagonisté jak Lily, tak její dopisovací kamarád mi sedli. Lily byla správně bláznivá (stejně tak jako její rodina) a chlapec byl takový zajímavý.

wendulka321
26.01.2020 4 z 5

Příjemná oddechovka.

venacava
18.01.2020 4 z 5

Tohle jsem potřebovala, abych večer strávila příjemně s úsměvem na tváři. Děj je jasný od začátku, ale absolutně ničemu to nepřekáží. Příjemná jednohubka

Bookmandy
11.01.2020 5 z 5

Další skvělá knížka od Kasie West!
Miluju to♡.

Knihomolka582
05.01.2020 5 z 5

Knížku jsem dostala k Vánocům a moc jsem od ní nic neočekávala. Příběh byl moc krásný a ani tam nebylo žádné klišé. Moc se mi líbila. Skvělá oddechovka.

rajcatko
27.12.2019 4 z 5

Překvapivě dost dobré. Nekonalo se ani velké klišé, přesto byl příběh poutavý a splnil veškeré prvky, které tato literatura má mít. Jsem nadšená a doporučuji.

Andi
26.12.2019 4 z 5

Miloučké, myslela jsem si, že celou knihu bude tápat, kdo je ten neznámý, to by mě kniha ale moc zklamala. Páč to bylo už od začátku jasné jako facka - kdo to bude.
Je fajn, že se to i trochu zamotalo, že tam aspoň trochu i o něco šlo. Sáhla jsem po správné knížce, když jsem chtěla něco milého, nenáročného, co dobře dopadne.
Jsem otevřená možnosti si od autorky, až bude nálada na slaďáky, něco dalšího přečíst.

dopisy láska hudba pro dospívající mládež (young adult) anonymní dopisy

Kasie West
americká, 1976