P.S. Líbíš se mi

P.S. Líbíš se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395844/bmid_p-s-libis-se-mi-kMe-395844.jpg 4 880 209

Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Like You , 2016

Ivuska.09
24.01.2019

Zdá se, že tohle je opravdu asi nejlepší kniha od autorky. Ačkoli už nejsem cílovou skupinou, přesto mám její knihy ráda. Jsou takové pozitivní, naladí vás na optimismus a ukáží, že všechno má vždy nějaký smysl. A to je přesně to, co mladí lidé potřebují.

MarKy95
23.01.2019 5 z 5

Na začátku mě kniha moc nenadchla, ale pak se to postupně rozjelo a byl najednou konec. Krásná, čtivá, vtipná kniha, kterou si určitě přečtu znovu :))

prcek19
20.01.2019 4 z 5

Další příjemná oddechovka od této autorky..kniha přečtená za necelý den..věřím, že se ke knize někdy vrátím, až zase budu chtít číst něco, při čem nebudu muset tolik přemýšlet..jednoznačně doporučuji

Terez9119
14.01.2019 5 z 5

Taková dětská Láska přes internet. Bylo to velmi milé, překvapivě jsem se nemohla odtrhnout, a to nejsem úplně cílová skupina. Samozřejmě, že od začátku víte, kdo je na druhé straně, o to přece nejde. Čekáte, jak to zjistí a jak s tím naloží. Za mě velmi příjemné čtení.

nani_nka
22.11.2018 4 z 5

Pre mna v poradi tretia knizka od tejto autorky a zatial urcite najlepsia. Velmi sa mi pacia knizky, kde okrem dialogov medzi hlavnymi hrdinami su aj vzajomne smsky alebo ako v tomto pripade listy. Sice od zaciatku som vedela kto je ten tajomny chalan, s ktorym si Lily nechava odkazy, nevadilo mi to a knizka sa mi velmi pacila.

Kukicka
19.11.2018 5 z 5

Tak tohle bylo milé. Nejsem cílová skupina, ale mít o 20 let méně, tak si z té knihy sednu na zadek. Zatím nejpovedenější kniha autorky. Kniha je napsaná tak čtivě, že jsem ji dala na jeden zátah

jani.ruzicko
29.08.2018 5 z 5

Tohle bylo skvělé! *=)

Autorku jsem si hodně oblíbila a nejen proto, že rozhodně ví, jak udržet čtenářovu pozornost! =)

U této knížky dostanete skvělý námět a rozhodně se budete bavit. Nejspíš už skoro od začátku budete tušit, kdo je kdo, ale určitě Vám to neubere na pozornosti, stejně budete chtít číst dál.

Za sebe mohu doporučit a těším se na další knížku v pořadí. Doufám, že i příští rok se dočkáme alespoň dvou dalších. =)

SknihouVrukách
08.08.2018 5 z 5

Toto je druhá kniha,ktorú som od autorky čítali a obe boli na tej istej úrovni. Knihy od Kasie West sú také letne oddychovky k bazénu/moru. Autorka pekne a pútavo píše, núti vás to čítať ďalej. Kniha bola predvídateľná a žiaden dejový zvrat sa tu tiež nestal. Postavy boli sympatické. Ďalšia vec čo sa mi páčila bolo to,ako autorka do knihy zapojila hudbu. Od autorky si určite prečítam aj Frajera na záskok/Náhradního kluka a tešim sa aj na ďalšie knihy, ktoré u nás od tejto autorky výdu. 4,5*/5*

lenochod6
25.07.2018 4 z 5

Náhradní kluk mi přišel lepší, ale tohle bylo hodně dobré. Celkově styl kasie west je úžasný a dobře se to čte. Z hlediska zápletky je to trochu ehm neobvyklé a nevím, jak moc uvěřitelné, ale postavy jsou většinou sympatické a romantická zápletka skvělá :)

dopisy láska hudba pro dospívající mládež (young adult) anonymní dopisy

Kasie West
americká, 1976