P.S. Líbíš se mi

P.S. Líbíš se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395844/bmid_p-s-libis-se-mi-kMe-395844.jpg 4 878 209

Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Like You , 2016

Haňulilinka
25.12.2019 4 z 5

Hezká oddechovka. Děj byl předvídatelný, ale měl skvělý motiv.

pavla.ba
22.12.2019 5 z 5

Knihy této autorky miluju. Jsou hezky napsané a naprosto odpočinkové. Tahle je pro mě nejlepší z nich. Hrozně se mi líbila :)

Nikol22
16.12.2019 4 z 5

Tato knížka byla opravdu pěkná a milá. Bavila mě od začátku a hlavní hrdinku Lily jsem si hrozně oblíbila, především kvůli jejímu kontroverznímu stylu. Příběh byl zajímavý a oddechový, vřele doporučuji, trocha romantiky v knížce přece ještě nikdy nikoho nezabila a jestli ano... Co už, na něco se umřít přece musí.

Aristea
15.12.2019 2 z 5

Jako sorka.....ale tohle ne

Petra-1
09.12.2019 5 z 5

Málo kdy dávám pět hvězd, ale tahle kniha si je zaslouží. Nejsem cílová kategorie, ale tohle bylo tak neuvěřitelně roztomilé a vtipné. Skvělé hlavní postavy a moc hezký děj.

Iliss
07.12.2019 5 z 5

milé a sladké!

mysterygirl
06.12.2019 5 z 5

To bylo tak krasne miloucky..trochu jsem ji zavidela..

šneki
19.11.2019 3 z 5

Miloučká oddechovka a zároveň moje první kniha ve francouzštině. Hlavní postava je taková typická trochu ztřeštěná holka, s nejlepší kamarádkou, pro kterou bych zabíjela a love hate vztah je moje oblíbené klišé, takže doporučuji všem, kteří chtějí sáhnout po něčem nenáročném.

Antilopa
09.11.2019 4 z 5

Skvělý příběh, moc se mi líbila.

Kacennnka
03.11.2019 5 z 5

Nejúžasnějšími částmi byly dopisy, které si hlavní dvojice vyměňovala. Vystavění jejich vztahu právě skrze ně bylo velice uvěřitelné (přestože to u love-hate vztahů často moc nefunguje) a strašně jsem jim fandila. Nevím, jestli je to tím, že jsem trochu oldschool a dopisy mi stále přijdou hrozně romantické, ale fakt mě tahle část vyprávění chytila za srdce. Oproti tomu mě skládání textů písniček moc nebralo, a tak jsem v nich ani nehledala nějakou větší hloubku, což si teď zpětně říkám, že je možná trochu škoda.

Kasie West je pro mě stále novou autorkou a rozhodně s jejími knihami nekončím. Nalezla jsem v ní svou druhou Jenny Han a její příběhy jsou mi více než sympatické. Přestože jsem tomu ze začátku moc nevěřila, ani P. S. I Like You mě vůbec nezklamalo, naopak mě to velice příjemně překvapilo a já jsem při čtení téhle oddechovky strávila několik příjemných hodin. A znovu si zazoufala nad tím, že knižní hrdinové neexistují ve skutečnosti.

Kekik
27.10.2019 5 z 5

První kniha od autorky a moc se těším na další.
Velmi krásná oddechová kniha se sympatickou hlavní hrdinkou a zajímavým mužským pisatelem. Příběh je čtivý, vtipný, skvělý.
Autorku si přidávám si oblíbených.
Doporučuji.

Cometka
25.10.2019 4 z 5

Přišla mi trochu slabší než Náhradní kluk, který je podle mně top kniha autorky, ale přesto mě to bavilo a knížka se čte velmi rychle. Jako oddychovku doporučuji.

aquaver
22.10.2019 5 z 5

Sice celou knihu víte, kdo si s Lily vyměňuje vzkazy pod lavicí, a taky víte, jak to celé skončí. I přesto je to pěkná kniha, u které se nudit nebudete, ani nebudete litovat, že jste ji obětovali volný čas. Kniha je krásně napsaná a čtivá, přečtenou ji máte za chvíli. Navíc, komu by se nelíbilo si dopisovat s někým, kdo vám rozumí, ještě ke všemu když je to na nudný hodině. Knihy, kde si hlavní hrdina s někým píše vzkazy, dopisy, …, přitom neví, kdo to je, mám ráda. Takže, kdo má taky rád tyto typy knih, rozhodně mu doporučuji, aby si knihu přečetl. Určitě si jí někdy opět přečtu.

lucie0134
14.10.2019 4 z 5

Krásná knížka, nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji určitě přečíst, ale možná víc Dopisy ztraceným. Je to na podobné téma a trochu jinak zpracovaná a mě se o trošku líbila víc.

knihomolka369
30.09.2019 5 z 5

Skvělé! Postavy jsou velmi pěkně vykredlené a kniha má i nádherný ,,finiš".

denisa7430
26.09.2019 2 z 5

Román s názvem PS: Líbíš se mi bych zařadila do sekce Young Adult. Autorka prokázala, že i s jednoduchým tématem lze udělat hodně muziky. Román je až překvapivě čtivý, vtáhne vás do děje, zasmějete se a soucítíte s postavami.

LiLinka
23.09.2019 5 z 5

Opět kouzelná kniha od skvělé autorky. Lily si zamilujete stejně jako jejího dopisovacího parťáka a budete se unášet na sladké vlně. Kniha se čte sama a zavřete ji až na poslední stránce. Připomínala mi trošku Všem klukům, které jsem milovala. :)

souc
17.09.2019 5 z 5

Nejdřív to vypadalo jako naprosto nudnej příběh,ale pak naprostá pecka!! ❤️ Musela jsem číst dál a dál a během jednoho dne jsem měla přečteno. Moc doporučuji!

certik003
16.09.2019 3 z 5

Milý a celkem čtivý dívčí románek. Asi by se mi knížka líbila víc, kdybych nedávno předtím nečetla knížku Dopisy ztraceným, která je na podobné téma, ale daleko lépe napsaná.

Mišule_11
15.09.2019 5 z 5

West to prostě umí! :)
Jako tak i tak jsem se začetla, líbilo se mi to po celou dobu a ty vzkazy (dopisy) byly kouzelné, i přesto, že vás brzy napadne, kdo to vlastně píše! :)

dopisy láska hudba pro dospívající mládež (young adult) anonymní dopisy

Kasie West
americká, 1976