P.S. Líbíš se mi

P.S. Líbíš se mi https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395844/bmid_p-s-libis-se-mi-kMe-395844.jpg 4 878 209

Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové. Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

P.S. I Like You , 2016

Verča23
11.02.2021 5 z 5

Hezky se četla, do pár dní jsem jí měla přečtenou. Už ji mám déle a četla jsem ji několikrát a stejně mě baví

Sashetka
01.02.2021 5 z 5

Pomalejší rozjezd a pak už jen nezastavitelná jízda az k poslední stránce s úsměvem na rtech. Naivní ale pořád hrozně milý příběh o tom, že co se škádlivá, rádo se mívá.

Alieen
15.01.2021 3 z 5

Milá jednohubka :-)

Ronnie37
04.01.2021 5 z 5

Kasie opět nezklamala :) Miluju tuhle autorku a všechny její knížky :33

Blanka29
30.11.2020 4 z 5

Dalsi pekna kniha, ktera se cetla skoro sama. Pokud si chcete odpocinout od narocneho cteni, jdete do toho :) Skoda jen, ze skoncila tak brzy. Rada bych se dozvedela, jestli si splnila sen :)

Evča98
22.11.2020 5 z 5

Skvělý, skvělý, skvělý. I když jsem stejně jako většina věděla, kdo se za dopisy skrývá, nemohla jsem se dočkat, až dojde k odhalení. Asi od poloviny knihy jsem se nedokázala odtrhnout a jen tak přestat, takže jsem kvůli ní dokonce i trochu ponocovala. To už se mi dlouho nestalo :)

ivetapl
16.11.2020 3 z 5

Dávám jen 4 *, protoze mě prvních 70 stránek nebavilo, pak se to rozjelo a byla to bomba! S Kasie člověk neslapne vedle. Skvělé oddechové čtení

Lokina
04.11.2020 4 z 5

Jako předešlé autorčiny knihy je i tato neuvěřitelně čtivá. Zápletka je sice jednoduchá, příběh je místy naivní, ale je to tak roztomilé a laskavé, že tomu opomenu jakékoliv nedostatky.
Lily nebyla vzhledem ke své náladovosti prototypem nejoblíbenější hrdinky, ale bavily mě části, kde si dopisovala s neznámým pisatelem, její postavu jsem tak snášela lépe.
Konec je nečekaně předvídatelný, ale knize jako je tato, to nijak neublíží. Ba naopak, když je to cílené pro mladší publikum, šťastného konce se musíte dočkat :-)

Pája699
03.11.2020 4 z 5

Milé, odpočinkové, romantické čtení u kterého si odpočinete. V těchto perných dnech, to byl balzám pro duši. Nenáročné čtení, které pobaví. Bylo příjemné se vrátit o x let do zadu :-)

JanuldaN
02.11.2020 3 z 5

Stejně jako Náhradní kluk - nenáročné, milé, zábavné... Akorát jsem měla na začátku knihy problém se začíst.

betule3
27.10.2020 4 z 5

Ideální feelgood romance na odpočinek. Knížka je nenáročná, čtivá, a hlavní hrdinka je úplně skvělá. Mým oblíbencem od Kasie West stále zůstává Po tvém boku, ale tenhle příběh se silně přiblížil.

pavlusci
26.10.2020 5 z 5

Moje druhá knížka od autorky a nezklamala! Nadchla ještě víc, než první, kterou jsem od ní četla. Doporučuju na sychravé podzimní dny...ale vlastně na kdykoliv.

Fortuna7
25.10.2020 4 z 5

Na knihu jsem byla hodně zvědavá, ale zastak se mi to nelíbilo. Bylo to dost předvídatelné...

Siegrid
18.10.2020 4 z 5

Literatura pro Young-adult, která neurazí ani starší. Na odreagování je to příjemná oddychovka. Druhá kniha od této autorky. Čte se svižně.

Kiuska
15.10.2020 4 z 5

Je to moje druhá kniha od Katie West a musím říct, že Náhradní kluk se mi líbil o ždibíček víc. Kniha je takovou tou poměrně klasickou feelgood romancí. Lily byla skvělá, zbožňovala jsem její sarkastické poznámky, její bláznivost. Není to žádná puťka a to se líbí, má takový zdravý a příjemný pohled na svět. Ty dopisy byly hezké zpestření knihy, bylo to něco jiného a vždy jsem se těšila na to, až najde pod lavicí nový. Bylo to sladké, milé, roztomilé, někdy i vtipné a je to taková ta „culící” kniha na odpočinek. Jen bylo pro mě dost předvídatelné, kdo je onen dopisovatel (jinde jsem ale zase četla, že pro někoho to bylo úplné překvapení, tak asi záleží, jak moc nad tím přemýšlíte). Příběh se zezačátku možná trochu táhne, ale pak je to jen lepší a lepší. Je také fajn, že se autorka zaměřila opět i na jiná témata než je jen obyčejné lovesrory, najdete tu potýkání i s mnoha dalšími problémy. Kniha je naprosto ideální k tomu, abyste si s ní zalezli do postele během těchto chmurných dnů.

klarinka9974
08.10.2020 5 z 5

Já vím, že to není pro moji věkovou kategorii ale tak nějak mě to bavilo. Potřebovala jsem něco nenáročného u čeho nebudu muset přemýšlet a odpočinu si a popravdě tato kniha to všechno splnila. Moc se mi líbila záhada celé knihy kdo je milý tajemný dopisovatel a taky jsem byla zvědavá na samotné odhalení a jak se k sobě budou ty dva chovat. Kniha se mi líbila a myslím si, že až budu potřebovat zase něco takového tak si vyberu další knihu této autorky.

knihomolkaL
01.10.2020 4 z 5

Odpočinková kniha, romantická, příjemná. Krásně jsem se u ní zasnila a zavzpomínala na dobu cca před třiceti lety.

MamaKnihomolka
04.09.2020 4 z 5

Má první kniha od Kasie West a rozhodně ne poslední. Lily byla správně trhlá a to se mi líbí. Její vtipné poznámky mě bavily už od prvních stránek. Oceňuji, že se autorka nesnažila Lily změnit. Byla jiná než ostatní a nezapadala, ale stála si za tím. Jinak mít takovou rodinu a ani špetku soukromí musí být dost vysilující pro puberťačku s koníčkem psaní textů.
Na čtivosti se hodně podílely psané dopisy a hodně mě bavily. Autorka rozhodně umí rozesmát a dodat situacím správný říz.

tynka65
20.08.2020 4 z 5

Lily se stala asi mojí nejoblíbenější knižní postavou. Ten její sarkasmus a vtip. To mě prostě bavilo!

Magdyla.8
19.08.2020 3 z 5

Milá knížka. Ani neurazí ani nenadchne. Škoda, že hlavní hrdinové zjistili velmi brzy s kým si dopisují. Někdy byl i příběh předvídatelný, ale rychle se to četlo a dialogy mezi hlavními hrdinami byli superně sarkastické.

dopisy láska hudba pro dospívající mládež (young adult) anonymní dopisy

Kasie West
americká, 1976