Skóre

Skóre https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324263/bmid_skore-mYP-324263.jpg 5 1493 1493

Off-Campus série

Allie Hayesová má problém. Blíží se promoce a ona zatím pořád netuší, co bude dělat po škole. Navíc si po krachu dlouhodobého vztahu léčí zlomené srdce a o žádný nový vztah nemá nejmenší zájem. Sex rozhodně nic nevyřeší, jenže pohlednému hokejistovi Deanu DiLaurentisovi je nemožné odolat. Alespoň na jednu noc touží Allie zapomenout na nejistou budoucnost, v níž na ni určitě nečeká král rychlovek na jednu noc. Dean vždycky dostane, co chce. Holky, dobré známky, holky, slávu… holky. Prostě si rád užívá a zatím nepotkal ženu, jež by byla vůči jeho kouzlu imunní. Dokud nepoznal Allie. Za jedinou noc mu divoká blondýnka obrátila život vzhůru nohama – a teď se chce jenom přátelit? Tak to ani náhodou. Když ale jeho život nabere nečekaný směr, Dean začne uvažovat, jestli není načase přestat skórovat a místo toho dát šanci lásce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Score , 2016

Turquoise
17.07.2018 5 z 5

Tento díl mě stál hodně kapesníků. Jakože fakt hodně. Musela jsem ho číst s dlouhou přestávkou. Sakra... nemám ráda, když v příběhu umře postava, kterou jsem si oblíbila! :( Dean se mi hodně líbil, tím, jak se choval vs. jaký ve skutečnosti byl... tohle zase ráda mám. A hodně. :) Kdo četl, určitě pochopí.

ves.lucie
06.07.2018 5 z 5

Tento díl se četl úplně sám. Byla to vtipná kniha a mela spoustu legračních scenek viz. Winston a koupelna :-) vsichni chlapci z party prožívají své vlastní vztahy a učí se fungovat v páru. Ješte chybi Tucker, ale ten to rozlouskne ve čtvrtém díle, na který se chystám. Sérii opravdu doporučuji!

betule3
03.07.2018 5 z 5

Třetí díl mě rozhodně nezklamal (i když si stále stojím za názorem, že první díl je nejlepší). Opět se setkáváme s příjemnými postavami (jen Dean mě teda občas štval) a se zajímavě promyšleným příběhem. A ten konec? Rozhodně se těším na další díl.

sd1992
01.07.2018 5 z 5

Po přečtení prvního dílu této série jsem byla přesvědčená, že žádný už nebude tolik dobrý. Po druhém dílu jsem si to myslela stále. Ale teď? Dean a Allie si mě hrozně získali, takže první díl má těžkou konkurenci.. :-D Naprosto boží. Opět jsem se dávila smíchy.. miluju to!!! :D

Michajela.cz
26.06.2018 3 z 5

Knížka nebyla špatná, to vůbec ne.. jen mi tam něco chybělo. Děj je sice předvídatelný, ale příběh je psaný čtivou a snadno stravitelnou formou. Doporučuju v případě, že vás unesou mimozemšťani a kompleně vám vymejou mozek a nebo když si budete chtít jen tak orazit u nenáročné knižní limonády.

cukrovka
06.06.2018 5 z 5

Čtivý a vtipný příběh který klidně plyne bez větších dramat. Opět sympatičtí hlavní hrdinové.

mia.com
06.06.2018 4 z 5

Další super díl. sice jsem stále zamilovaná do Logana a teď už i do Fitzyho díky tomu tetování, ale u tohoto dílu jsem se řezala smíchy hlavně u scén s Deanovou ségrou :D To prostě nemělo chybu :D Nejlepší moment "Tvoje první slovo bylo plšo?" :D

katslana
16.05.2018 5 z 5

Elle tohle umí. U mě kniha za 5 je ta u které se směju. Né dámské chichi ale pěkně nahlas od plic. A to tahle knížka splňuje. Stejně jako návrh :-) Nejlepší scénka byla ve vaně :-D :-D Doporučuji všem :-)

anishta
14.05.2018 4 z 5

Kennedyová opět nezklamala. Vtipné, čtivé, dokonce se objevilo i nějaké to drama a hlubší smysl.. Určitě se časem propracuji i k poslednímu dílu.

ketvin
17.04.2018 5 z 5

Myslím, že se mi tento díl líbil nejvíce, protože Dean nebyl typický hrdina a s Allie si skvěle pasují. Super členitý příběh s mnoha zajímavými momenty, tajným vztahem, mnoha emocemi, kolapsem obou hrdinů, skvělou partou přátel a dokonce i velice dojemnou částí.........
Moc se mi líbí, jak se tam neustále objevují všichni z předchozích dílů a krásně se doplňují.

Nejvíce se mi líbily právě "vypjaté" scény - když za Allie přijde opilý ex a ona pak potřebuje Deana a tím se celý jejich vztah provalí... Když se Dean složí po rozchodu v koupelně a kamarádi ho podpoří... Beau a vše kolem něj.... Předstírání, že jde jen o sex... Prostě tento díl měl něco navíc.

Nela.Rob
10.04.2018 3 z 5

Po druhém dílu, který už byl trochu nudnější, se autorce opět povedlo zaujmout mě. Sice se jedná o jednu a tu stejnou lovestory, jako v předchozích dílech (hokejsta a naivní děvče, které ho změní), ale tito hrdinové mi byli daleko sympatičtější.

4laras
08.04.2018 5 z 5

Pro mě asi nejlepší díl série...
Allie, která studuje herectví a školní playboy...
Alliin otec byl super a rozhodně jsem se nenudila, když ho Allie byla navštívit.
Autorka ani potřetí nezklamala se svým vtipem, sarkasmem a vlastě se všemi rysy, které měli předešlé dvě knihy.

(malý spoiler)
Dost často mi bylo Deana líto, když se na něj nahrnuli páry z předcházejících knih a bránili mu, aby byl s Allie, nebo mu vyhrožovali, jestli jí ublíží
To jak se Dean popasloval s minulostí se mi taky líbilo.

Nikiny
02.04.2018 3 z 5

Pokračování příběhu o dalším členovi hokejové party z jednoho domu. Příjemné ke čtení, člověk u toho vypne mozek, když to zlehčím. Byl tam jeden okamžik, který jsem nečekala, ale není nebe bez mráčku, že? Na odlehčení je vhodnou volbou, ale už není tak zajímavá jako předchozí dvě. Upřímně jsem od Deana čekala víc - víc z Deanova života (plného sexu), ne ždibek a pak už "klasika"... Ale jo, jako relax dobré, zvládnete přečíst pohodovým tempem za tři dny.

Janičta
02.04.2018 3 z 5

2,5*.
Teď si říkám, že jsem asi měla první díl série hodnotit lépe, ale když on na víc hvězd nemá a pro tenhle jsou dvě málo... Přesto jsou to v rámci svého žánru dobré knihy.
Příběh Deana a Allie už pro mě byl trochu moc "růžový" už chybí jen flitříky (doufám, že nebudou v dalším díle).
On - úžasný playboy, ona - velmi talentovaná studentka herectví (vzhledem k tomu, kam to dotáhla hned po promoci, to jinak být nemůže). On potká svoji jedinou, která ho navždy změní (ne že by v začátcích vztahu něco nepodělal), oběma všechno vyjde, vrhnou se vysněným směrem a jsou šťastní a zamilovaní, jak dvě nadržené blechy :D
Pardon, ale mě to k těm dvěma nesedělo. Bylo to prostě psané moc "na obláčku". Ale postavy jsou v pohodě, dialogy i vtipné, díl od dílu víc erotických scén (možná na úkor děje, který se v jedničce tak povedl). Opět se tu vyskytují životní bolístky, takže opět chválím autorku, že ví kdy ukončit knihu - i když tahle byla pro mě trochu vleklejší.

sebemi
29.03.2018 4 z 5

Vtipné, sexy, dobře jsem se pobavila :)

Mininka
11.03.2018 5 z 5

Na to, jak jsem Deana v předešlých dílech moc neoblibovala, tady jsem si ho zamilovala :) Tento díl mě opravdu nadchl! :)

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Maruš.D
05.03.2018 5 z 5

Třetí díl této série je jednoduše super! Dean a Allie jsou neuvěřitelný pár. Kdo by řekl, že se z takového kluka vyklube romantik, který dokáže naservirovat své srdce na stříbrném podnose. Příběh je jako bombónek, ve kterém nechybí humor, sexy scény, láska, ale i trochu z toho reálného života, kde není vše jen růžové. Zapřísahám se, že se u knihy rozhodně nudit nebudete :-))

Ewik
02.03.2018 5 z 5

Jsem moc ráda, že jsem si tuhle báječnou třešničku na dortu nechala jako poslední. Pro mě je to skvěle vydařený závěr celé téhle žhavé a návykové série, ke které se moc ráda vrátím.
Ač se to v předchozích dílech nemuselo zdát, Dean je opravdu zlatíčko s velkým srdcem a bystrou hlavou, kdyby o tom snad někdo pochyboval. :-) Jeho i Allie jsem si velmi oblíbila, byla mi v mnoha věcech blízká.
S celou tou hokejovou partou jsem prožila super chvíle, a proto mě napadá jenom samá chvála. Kniha je maximálně povedená - od neskutečně sexy obálky až po žárem nadupaný obsah. Akorát ten konec nemusel být tak pohádkový a ve všem jít na ruku. :-)
Jediné, co mě mrzí je, že Fitzyho příběhu se nedočkáme. Určitě by to byla pecka.

TerezaMondeková
24.02.2018 5 z 5

Na Deanův příběh jsem se moc těšila, protože jsem si ho zamilovala už v předchozích dílech. Zase super oddychovka, plná humoru. Třeba ta scéna s tím vibrátorem v koupelně... brečela jsem smíchy! Zajímalo by mě, kam autorka na tyhle nápady chodí. Kniha není zbytečně zdlouhavá, je plná překvapení, napětí, lásky, zvrat. I slza ukápla. Líbí se mi, že je kniha psaná z pohledů obou hlavních hrdinů. Jsem ráda, že se dali do hromady zrovna Dean a Allie. Můj neoblíbenější díl ze série.