Zběsilost krve

Zběsilost krve https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396652/bmid_zbesilost-krve-DpU-396652.jpg 5 225 39

Odkaz černé dýky série

Upíří aristokrat Peyton se domnívá, že našel dokonalou partnerku – dokud se nezamiluje do jiné. A když jeho ukvapené rozhodnutí v boji s nepřítelem ohrozí život jiné cvičenky, musí se Peyton smířit s myšlenkou, že jeho budoucnost i srdce patří ve skutečnosti té druhé. Novo má jakožto žena ve výcvikovém programu Bratrstva černé dýky pocit, že je nezbytné stále se přede všemi prosazovat – a nestojí o rozptylování v podobě lásky. Když se ale ukáže, že Peyton zdaleka není jen bohatý playboy, musí se konečně vyrovnat s tragédií, která ji zlomila na duši a uzavřela ji před láskou. Zatímco ti dva zápolí s Novinou minulostí a Peytonovou přítomností, musí se i jiný pár potýkat s erotickým vztahem, který je bezprecedentní – a možná i skandální. Saxton, který utrpěl zklamání v lásce, v sobě nalézá hlubokou náklonnost k Ruhnovi, novému členu domácnosti. Bude však i druhý muž ochotný zabývat se jejich vztahem? Nebo uzavře svou mysl i srdce před tím, co může být pravá láska… a připraví tím Saxtona o všechno?... celý text

Literatura světová Horory Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Blood Fury , 2018

LucijeT
08.12.2019 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Hrozně se mi líbí jak autorka dává do příběhů i gaye, je to jiné, nevšední a zajímavé, jejich láska je prostě krásná. A i Payeton si u mě získal sympatie...

Damonka12
22.11.2019 4 z 5

Skvělé spojení fantasy a romantiky/erotiky. Všem doporučuji.

adela3429
04.08.2019 4 z 5

Za mě z Odkazu černé dýky zatím nejlepší díl. :) Peytona s Novo jsem si oblíbila už v minulosti a jejich dějová linka mě hodně bavila. A stejně tak Ruhn se Saxtonem, kteří mě bavili snad ještě víc. Takže velká spokojenost. :)

Karin_Kim55
22.07.2019 4 z 5

Opět jsem se skvěle zasmála, poplakala a nadšeně zapištela. Zase jsem se mohla vrátit do světa Bratrů a moc mě to zahřálo u srdce. I když v boji s Omegou jsme se nikam neposunuli, jsem ráda že jejich srdce postupně nalézají mír a klid. ♥

Lachtan714028
06.06.2019 5 z 5

Opět další skvělá kniha o autorky.. Její styl psaní je prostě něco co bych mohla číst dennodenně.

Nel-ly
06.06.2019 2 z 5

Jak mám ráda styl psaní J. R. Ward, tak tady nechápu dějovou linku. Tak když píšu upíří romanci, tak tam dám upíry, a ne příběh sladkobolné harlekýnky... tohle bylo už i na mě, a to jsem fanda téhle (nebo spíš BČD) série.
Představovala jsem si trochu té drsnosti a boje v ulicích, že se koneně vrátíme tam, kde jsme byli kdysi, ale ne... místo toho tady máme podvedenou holčičku s traumatem, hošánka s traumatem a k tomu samozřejmě druhou dějovou linku, o kterou zas nikdo nestál.

Denisar92
06.05.2019 5 z 5

Jako vždy skvělé počtení, autorka nezklamala.

GinaKicaid
06.05.2019 5 z 5

Důvod mého vysokého hodnocení? Saxton! Ano, jsem zaujatá, ale nestydím se za to :D

martina1199
28.04.2019 4 z 5

Guilty pleasure v plné polní :-) Přečteno rychle, vítaný návrat do světa Bratrstva černé dýky jako pokaždé :-)

Vendulik
24.04.2019 2 z 5

Za mě docela nuda. Pořád jen a ta samá písnička ze sladkým koncem. V knize bych řadši trochu více bitvy s bezduchými.

Lee7
20.04.2019 5 z 5

Jsem spokojená, na díl jsem dlouho čekala a užila jsem si ho. Peyton s Novo je pěkný pár a vtipné hlašky žeru xD
Druhá linie postav, jo mají u mě plus protože kluci zažili zajímavé období.. doufám že další díl nebude za dlouho

xxiixxi
14.04.2019 3 z 5

Možná už jsem wardovskými upíry přesycená, ale prostě mne to moc nebavilo, lepší hodnocení dávám spíš díky nostalgii a předchozím dílům. Všechno šlo podle obvyklého mustru - zamilují se, nechtějí se, chtějí se, rozhádají se, chtějí se... :-D A Novo a Peyton mě prostě zklamali, Saxton to měl celkem lehké a autorce jsem to tentokrát prostě nezbaštila :-)

keiko33
07.04.2019 5 z 5

Znovu skvela Wardovka. Uz mi chybala dalsia davka a vobec mi nechybali boje s bezduchymi, ktore tentoraz autorka spomenula len okrajovo. Trosku mi vadilo az priliz caste sladke oslovenia, ale autorka to vynahradila vtipnymi hlaskami.

misak94
09.03.2019 5 z 5

Naprostá bomba, absolutní spokojenost. Něco takového jsem čekala a vážně se další díl moc povedl :)

andrea4315
02.03.2019 5 z 5

Konečně. Předchozí díl této nové série mně zas až neuchvátil.. ale tohle už je opět přesně ten styl psaní, co mně baví v sérii Bratrstvo černé dýky.

EvaSupovic
01.03.2019 5 z 5

Tak opět je tady jedna podařená Wardovka. Peyton byl nakonec sice až moc jako med, ale Saxton to zachránil :-)

soltera
27.02.2019 4 z 5

Prečítala som všetky 3 diely OČD a užila som si to.Najviac to, že som mala dojem akoby som čítala naraz niekolko príbehov a všetky boli super. Rada čítam J.R.W. a nevadí mi poriadna dávka fantázie, emócií, sexu, humoru, tvrdých chlapov so zlatým srdcom, ktori sa starajú o svojich ľudí. Veď preto jej knihy čítam bez pocitu, že to musim zdôvodňovať ako poniektorí.

Evka3814
25.02.2019 5 z 5

Nádhera tuto sérii miluju. Tentokrát mě kniha přišla hodně citově založená už jen že byla zaměřena pouze na tyto dva páry. Každopádně jsem si ji opět naplno užila

Ryorka
20.02.2019 5 z 5

Opět Wardka v plné síle. Po přečtení nutno změřit hladinu krevního cukru, protože tolik cukrové vaty je nálož. Přiznávám, že po dočtení několika prvních dílů Bratrstva černé dýky jsem přešla od počátečních rozpaků k naprosté neřízené závislosti. Joooo, zbožňuju ty její cukrkandlový, sentimentální, naivní kýče s hromadou slz na konci, protože ona to prostě umí podat. Někdo namítne, že bych se měla spíš stydět, ale víte co? Pche....