Ochránce

Ochránce https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426072/bmid_ochrance-ZLz-426072.png 4 422 103

Lidé si myslí, že mají Camille Loganovou přečtenou: tatínkova holčička; krásná, rozmazlená mladá žena, které tatínek financuje její životní styl. Ale Camille je zvyklá mít život ve vlastních rukou. Jednou udělala chybu, která se jí krutě vymstila. Nyní se snaží být nezávislá, ovšem kvůli obchodním aktivitám svého otce je v ohrožení. Jake Sharp také v minulosti udělal chybu a následky byly zničující – a to jak osobně, tak profesionálně. Přísahal, že už nikdy nedopustí, aby se to opakovalo. Proto přijme práci bodyguarda Camille Loganové. S její pověstí v tom nevidí žádný problém. Ona je ale ve skutečnosti jiná. Je soucitná, vřelá a zábavná, a povinnost ji chránit se brzy začne prolínat s potěšením. Ale Jake ví, že ji nemůže mít…... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Protector , 2016

Áňa 998
03.03.2020 3 z 5

Žádná velká pecka, místy předvídatelná, ze začátku sympatičtí hrdinové... Čekala jsem trochu víc :-)

lucka1998
02.03.2020 5 z 5

Dle mého čtivý příběh, vidíme situace z obou pohledů a konec knihy je neočekávaný ale krásný...

wendy944
28.02.2020 5 z 5

Nádhera prostě paráda krásný příběh

aniger
23.02.2020 1 z 5

Tuto knihu jsem měla problém dočíst. Ze začátku se mi celkem líbila, bylo to pěkné počtení. Ale pak už by mi to přišlo moc zdlouhavé, hodně popisování děje a moc předvídatelné. Někdy mi nevadí, že tuším, jak to dopadne. Ale tady to bylo až moc. Pro mě až moc sladké a romantické. Nakonec jsem knihu dočetla, přeskočila jsem pár stránek. A skončilo to tak, jak jsem předpokládala.

1moniccka
15.02.2020 4 z 5

Par veci mi tam nedavalo smysl nekde je dokaze nejít a nekde ne ??? No budiš:-) ale jinak to bylo hodne povedené ta zápletka. Ted by mohlo byt pokracovani o bratrovi

teepe
14.02.2020 1 z 5

Dočetla jsem s vypětím všech sil, bylo to divně zdlouhavé, autorku mám ráda, proto jsem si knihu koupila v knížní podobě a ne jako e-knihu, abych jí měla ve své knihovně, ale musím říct že to byla chyba. tak dlouho jsem knihu ještě nečetla, do dočtení sem se musela nutit.

ves.lucie
26.01.2020 2 z 5

Čekala jsem od knihy mnohem větší zápal a že ji nebudu tolik odkladat, protoze je "dlouha" .. predchozi knihy autorky me bavily mnohem vice.

Pralinka1910
22.01.2020 2 z 5

Ve skupině knih, do které patří, se domnívám, ze jde o horší průměr. Vadil mi trosku vulgární nádech, který jsem cítila z knihy a poněkud preextremizovani hlavní hrdinové i příběh. Dá se přečíst, ale doporučení ode mne asi nedostane.

Katka7922
21.01.2020 4 z 5

Ale jo, šlo to :-) Trvalo mi dlouho než jsem knihu přečetla a přitom jsem neměla problém se začíst, ale když jsem musela knihu odložit z nějakých nepodstatných důvodů jako je práce nebo spánek tak pak další den jsem neměla pocit jako u jiných knih, že musím hned teď číst nebo to nepřežiju. Knihomolky vědí co myslím.
Příběh se mi líbil, ale byly tam pro mne i wau části, kde jsem čekala, že to bude jinak. Jak při únosu tak v Jackově životě.

Nikola_
19.01.2020 5 z 5

Za mě moc pěkná kniha :) doporučuji

Lenka_S
18.01.2020 3 z 5

No nevím, nevím. Samotný příběh nebyl špatný, ale chvílemi mi Jake lezl hrozně na nervy. Chápu, že se musel vypořádat se svými démony, jenže některé pasáže z jeho pohledu mi připadali hrozně zženštilé, skoro až ukňourané a to mi k němu prostě nesedělo a dle mého to tu knihu celkem zabilo.

Irsaf
17.01.2020 5 z 5

Taková pěkná pohádka pro dospělé... Nechybí humor, napětí, láska ani sex...
Bavilo mně to...

petusska01
16.01.2020 2 z 5

Nebol to zlý príbeh, aj postavy boli sympatické ale akosi ma to nevtiahlo do deja a citala som to na preskacku s inymi knihami lebo ma to prestavalo miestami bavit. Ale odporucam, taka pohodovka na vecer.

LilianaFalcon
09.01.2020 2 z 5

Špatně napsané. A to by se skoro dalo říct, že na bodyguardovi, který se zamiluje do své svěřenkyně, se prakticky nedá co zkazit...
Chyba lávky. Postavy mají špatně vykreslený charakter, na to, jaký prostor se autorka snažila dát detektivní zápletce, je to vlastně hrozná nuda o ničem, navíc je to dost vulgární a místy nelogické.
A ten závěr? Nechtějte mě rozesmát... Už vidím, jak mu Abbie po tolika letech výchovy dcerku jenom tak předá. Ha ha.

LenRan
07.01.2020 3 z 5

Za mne teda nic moc. Mám ráda kombinace romantiky a detektivky, ale tady, i když se to dobře četlo, jsem se prostě nudila, protože jsem měla pořád pocit, že podobných příběhů už jsem četla hodně a nic originálního jsem tam nenašla. Bohužel, ani hlavní hrdinové, oba samozřejmě nadpozemsky krásní, mne nějak nezaujali, takže dávám i průměrné hodnocení 3*

Nattalii
05.01.2020 5 z 5

Úžásná. Naprosto mě uchvátila. Krásně napsáno. Erotika, romantika a plno věcí k zamyšlení. Četlo se to úplně samo. Jsem naprosto nadšená. ????

Kackac74
31.12.2019 5 z 5

Tato knížka mě dostala romantika erotika a detektivka v jednom. Shltla jsem za dva dny nedalo se přestat

maafa
31.12.2019 4 z 5

Po přečtení dvou serií této autorky, vydaných v čj, jsem k této nové knize přistupovala trochu s despektem. Ochránce byl ale pro mě milým překvapením. Bylo to velmi svižné, čtivé, zdaleka ne tak kostrbaté, jako předchozí knihy. Jasně, je to romanťárna, ale její čtení mi příjemně uteklo:-)...Na zpestření zimních večerů můžu doporučit.

TheMelorry
31.12.2019 3 z 5

Ze začátku jsem byla nadšená, ale postupně nadšení vystřídalo lehké rozčarování. Fajn postavy, zajímavá zápletka, ale zpracování by mohlo být lepší. Dost často se opakují části děje, nebo dialogy. Dlouho se nic neděje a když se objevují akce je rychle ukončena. Samozřejmě se ale knize nedá upřít čtivost a jistá originalita.

Katana83
28.12.2019 4 z 5

Pěkná kniha,napětí nechybělo. Až na drobné části jsem se nemohla odtrhnout. Obě postavy mi byly sympatické.