Ochránce

Ochránce https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426072/bmid_ochrance-ZLz-426072.png 4 422 103

Lidé si myslí, že mají Camille Loganovou přečtenou: tatínkova holčička; krásná, rozmazlená mladá žena, které tatínek financuje její životní styl. Ale Camille je zvyklá mít život ve vlastních rukou. Jednou udělala chybu, která se jí krutě vymstila. Nyní se snaží být nezávislá, ovšem kvůli obchodním aktivitám svého otce je v ohrožení. Jake Sharp také v minulosti udělal chybu a následky byly zničující – a to jak osobně, tak profesionálně. Přísahal, že už nikdy nedopustí, aby se to opakovalo. Proto přijme práci bodyguarda Camille Loganové. S její pověstí v tom nevidí žádný problém. Ona je ale ve skutečnosti jiná. Je soucitná, vřelá a zábavná, a povinnost ji chránit se brzy začne prolínat s potěšením. Ale Jake ví, že ji nemůže mít…... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Protector , 2016

jeny-v
28.03.2021 3 z 5

Kniha k přečtení a bez přemýšlení, tak bych asi ohodnotila toto nenáročné oddechové dílo. Svým tématem mi připomněl film Osobní strážce. Některé pasáže byly zbytečně dlouhé, u jiných jsem se i pousmála - mistr Lesklé spoďáry.
Jake Sharp, drsnej chlap, bývalý voják, který trpí nočními můrami, nyní pracuje v bezpečnostní agentuře a dostane zakázku na osobní ochranu nejhoršího druhu ženský - "Dělala mi to naschvál. Každopádně si teď připadám jako nějaká pipina."
Cammille Loganová je dcerou nelítostného obchodního magnáta a majitele nemovitostí, který obdržel výhružný dopis o bezprostředním ohrožení své "holčičky". Cami je nezávislá podnikatelka v oděvním průmyslu, která se chce oprostit od své rodiny, minulosti a hlavně bývalého přítele Sebastiana, který ji kdysi zatáhl až na dno. Trpí svého bodyguarda se skřípáním zubů, přesto působí chemie. "Nemůže mít budoucnost, když se nedokáže vypořádat s minulostí." No, jak tohle dopadne...?

Jita160
21.03.2021 5 z 5

Toto je spisovatelka,které mě zatím ještě nezklamala.Vše co u nás od ní vyšlo už jsem zhltla.
Erotické romány,to je přesně co ona umí.Kdo na nich ujíždí tak jako já tak podte do ní.
Vždy hned vtáhne do děje a vydechnete až když knížku dočtete.Za mě rozhodně jo.

oluskace
23.02.2021 5 z 5

Krásná oddechovka a konec mě tedy dostal. Nebudete zklamané :)

Laf
16.01.2021 4 z 5

Krásné odpočinkové čtení, kde nechybí ani zvraty a správná dávka napětí. Na knihu jsem se těšila a nezklamala. Také je poutavě napsaná, že stránky utíkají jedna za druhou, že jsem ani nevěděla jak a už jsem dočítala poslední. Za mne mohu knihu doporučit :)

happy19
14.01.2021 5 z 5

Čtivý a vyvážený kousek v tomto žánru☆
To budou sny...♡

„Anděly spatří ti, kdo přijmou světlo. A zruší smlouvu s temnotou.“

Kessy1990
05.01.2021 5 z 5

Když jsem na obalu viděla erotika trochu jsem se bála aby to nebylo jen porno, ale mile mě kniha překvapila. Ani na chvilku jsem nelitovala, že jsem si knihu koupila. Kniha je hezky napsaná. Do konce nevite co a jak bude. Sympatický mi byly oba hrdinové. Oba měli své kostlivce a pritom si vzájemně nic nevyčítaly. Byly si oporou. Od začátku až do konce.

Sabi163
26.12.2020 5 z 5

Skvělá kniha plná napětí i erotiky, přečteno na jeden nádech.

Anna195
29.11.2020 4 z 5

Príbeh bodyguarda a jeho klientky. Kniha plná romantiky, akcie, tajomstiev a intímnych scén. Hlavný hrdina: sexy bodyguard, ktorý skrýva svoju minulosť, a len práca je to jediné, čo ho dokáže napĺňať, až kým.... Jake bol neobyčajný hlavný hrdina, miestami mi ho bolo ľúto, hlavne kvôli jeho minulosti. Aj keď bolo dosť zaujímavé, ako zanechal niekoho zo svojej minulosti. Až neskôr zistíte, čo Jake skutočne skrýva, a ako sa vyriešia jeho problémy, aj keď niektoré súvislosti viete odhadnúť skôr. Postavu hlavnej hrdinky Cami som si hneď obľúbila. Navonok pôsobila úplne inak, než v skutočnosti bola. Detektívna zápletka bola v tomto príbehu osviežujúca. V príbehoch mám rada také tie doťahovačky medzi hlavnými postavami, asi aj preto sa mi páčila prvá polovica príbehu o čosi viac. Epilóg, tak ten poteší najmä romantické duše. A musím priznať, že mne sa epilóg páčil, k tomuto príbehu mi takýto záver proste sadol.
Príbeh odporúčam najmä pre romantické duše.

luzajickova
20.11.2020 5 z 5

Jodi Ellen Malpas znám už delší dobu tuto knihu jsem četla nějak jak vyšla ale vůbec mi to nedošlo až když jsem se začetla... Popravdě co si tak vybavuji tak mě vrtalo hlavou proč se tak Jake chová a co se mu stalo pak sem se k tomu dostala a můžu napsat jen to že si toho zažil opravdu hodně.. Na poprvé sem si myslela že je Abbie jeho manželka a že to bude asi mrcha ale nějak mi to nedávalo smysl až pak sem se dozvěděla pravdu a byla sem ráda že je to kladná postava která vychovala Charlotte.. Cami otec? Takový sobecký parchant kterému šlo jen o karieru místo aby ochránil vlastní dceru... Cami mamka? Ta mě mile překvapila jak přijala Jaka bylo to od ní strašně krásné a TJ se choval opravdu jako pravý bratr i když mají jinou matku a jeho matka nepatří z rovna k těm nejlepším... Heather? Skvělá nejlepší kamarádka Cami bylo krásné jak ji podporovala byli jako sestry.. Luce ta byla taky skvělá hlavně mě jí bylo líto když jí Cami přetáhla pánvičkou ale hold neměla na výběr :D Jake se opravdu o Cami staral a hlídal jí skvělá dvojka se z nich stala bavilo mě jak se Cami snaží Jaka zbavit :D♥

Terka18
15.11.2020 4 z 5

Odpočinkový příběh po kterém sáhnete, když nehledáte nic náročného. V polovině to pro mě bylo docela zdlouhavé, ale pak to nabralo spád a rychle to plynulo. Konec byl krásný.

JessieM25
23.10.2020 5 z 5

Ačkoliv mi střed přišel příliš zdlouhavý, na konci jsem měla nakonec slzy v očích. Mám z knihy sice rozporuplné pocity, ale i přesto jsem ráda, že jí mám doma.

Siegrid
08.10.2020 odpad!

Naprosto souhlasím s komentářem Zuzu12345. Anotace zněla tak slibně, nechápu, že to autorka tak pokazila. Postavy se chovaly místy nepochopitelně, jak kdyby byly sociálně slabší. Autorka se tímto neřadí k mým oblíbeným.

Zuzu12345
17.09.2020 1 z 5

Asi první kniha takového žánru, kterou jsem nedokázala dočíst. Konec byl velmi zdlouhavý a až moc umělý. Přitom téma bylo velmi dobré a i charaktery postav (pouze na začátku knihy, pak pro mě chování postav bylo nepochopitelné). Bohužel se tato kniha postupně velmi zhoršovala.

LennaK
30.08.2020 4 z 5

Stojí za přečtení.

Super začátek, táhlý střed, super vyústění zápletky, ale pak zase táhlý závěr. Nicméně, bezva námět, poměrně zajímavé charaktery postav.

Tweety0207
16.07.2020 3 z 5

No 3 * su asi málo skôr 3,5* . Prvá polovica knihy bola úžasná. Ta špička medzi hlavnými postavami bola skvelá. Ale potom to išlo z kopca. Ako vážne na kazdej strane čítať ako si to rozdávajú a ako si ju nezaslúži lebo ma strašne veľké a zlé tajomstvo to sa až čítať nedalo. Dočítala som to len preto, lebo som sa na knihu fakt dlho tešila.

8912
11.07.2020 2 z 5

Mno....
Přemýšlím co o této knize říci, abych nebyla zlá a vzteklá. Protože během těch 448 stran jsem vzteklá byla! Začínám přemýšlet nad tím, proč dávám knihám ve stylu "Fifty shades" pořád a pořád šanci. Hlavní hrdinka je zbohatlická pipinka, která se vzteká když něco nedostane hned. A její tatíček je v Londýně velké zvíře, po kterém někdo jde a posílá výhružné dopisy, že ublíží Camille, jeho dcerušce. Tak najme bodyguarda, velikého, bezcitného, sexy maníka, který v posteli střídá holky rychleji, než žena nálady při PMS.
Jak to celé asi může dopadnout, že...

Musím přiznat, že zápletka nebyla úplně nejhorší, ale mezi nejlepší se doopravdy nezařadila.
Líbilo se mi to, jak byla rozepsaná psychika Jaka jakožto válečného veterána a jak s tím vším bojuje.
Konec mi přišel jak z laciné telenovely, která má něco přes milion dílů.

Ochránce se nezařadil na mou poličku hanby a knih, které jsou lepší DO krbu, než KE krbu, ale nemá k tomu daleko.

Myška43
10.07.2020 5 z 5

Já musím dát plný počet. Autorku mám v oblibě, líbí se mi jak píše. Ano téma není originální, ale zpracování příběhu je, tedy alespoň pro mne. Zajímavá zápletka, temná minulost Jakea a konec, ten jsem dojetím probulela. Už se těším na filmové zpracovaní, doufám,že bude stejně dobré, jako kniha.

kacenka6144
09.07.2020 5 z 5

Já si knížku užila - Jacka jsem úplně viděla před sebou. Knížka má všechno, co od tohoto žánru čekám.

Eva593
04.07.2020 5 z 5

Velmi příjemné a smyslné čtení

rajcatko
01.07.2020 odpad!

Přeslazený, kýčovitý, místy až trapný. Tohle ne! Anotace naláká na drsného chlapa, ale to ani náhodou. Už teď kniha upadla v zapomnění.