Ochránce

Ochránce https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426072/bmid_ochrance-ZLz-426072.png 4 422 103

Lidé si myslí, že mají Camille Loganovou přečtenou: tatínkova holčička; krásná, rozmazlená mladá žena, které tatínek financuje její životní styl. Ale Camille je zvyklá mít život ve vlastních rukou. Jednou udělala chybu, která se jí krutě vymstila. Nyní se snaží být nezávislá, ovšem kvůli obchodním aktivitám svého otce je v ohrožení. Jake Sharp také v minulosti udělal chybu a následky byly zničující – a to jak osobně, tak profesionálně. Přísahal, že už nikdy nedopustí, aby se to opakovalo. Proto přijme práci bodyguarda Camille Loganové. S její pověstí v tom nevidí žádný problém. Ona je ale ve skutečnosti jiná. Je soucitná, vřelá a zábavná, a povinnost ji chránit se brzy začne prolínat s potěšením. Ale Jake ví, že ji nemůže mít…... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Protector , 2016

Maruš.D
20.12.2019 5 z 5

Za mě naprostá spokojenost. Kniha byla delší, ale mně to ani nepřišlo. Děj se četl téměř sám. Naprosto jsem se do postav zamilovala, ani jedna mi nelezla na nervy a to je co říct haha.
V jednu chvíli mi autorka přivedla málem infarkt, ale pak to rychle napravila a ja zase mohu v klidu dýchat. Děj byl plynulý, nebyly zde nesrovnalosti a ani přehnané reakce. Ja hodnotím na jedničku. :-))

pavlikova9332
17.12.2019 5 z 5

Kniha se mi líbila a moc mě bavilo vzájemné špičkování. Některé situace byli vtipné. Příběh byl dobrý a konec moc hezký.

veronika0382
13.12.2019 4 z 5

Ochránce je místy vtipný, zábavný, ale i napínavý new adult román s tou správnou dávkou erotiky. Začátek je trošku zdlouhavý, ale pak se děj rozjede a já si postavy zamilovala. Více v mojí recenzi zde v záložkách - Veru, Knihy na cestách

JanaSustr
12.12.2019 5 z 5

Tato kniha me překvapila, u serie This man jsem se zarekla ze uz tuto autorkou cist nicméně ksemmji dala šanci a u této knihy me prekvapila. Příjemné čtení, dojemné, zadny sex na 7 stran, klasický hezký ctivy román pro ženy. Hlavni hrdina i hrdinka my sedli. Takže tato kniha se ji povedla. Zadne další protahování takze to mělo spád. Paráda.

LadyNina
12.12.2019

film jsem zkoukla včera večer ( uvítala bych titulky, eng. stačí, ale nenašla jsem :-)) bylo to svěží a roztomilé. teď půjdu ulovit knihu.. pak uvidím , jestli moje drobná výtka patří spíše autorce nebo scénáristům: záchvat paniky vyřadí zcela z provozu... to zrovna není kvalifikační předpoklad pro tuto práci :-) pak aby chráněnka zachraňovala svého ochránce, ne naopak... :-) hvězdičky dám po přečtení - v každém případě díky za inspiraci :-)

dikyna
10.12.2019 5 z 5

Byla jsem mile překvapená. Kniha se četla sama. A ten konec jsem teda fakt nečekala,ten mě teda překvapil.

margitka13
09.12.2019 5 z 5

Nemám čo vytknúť.
Oddychovka zjedená za pár hodin. Jemná erotika tomu pridala niečo viac. Jake je presne ten typ knižného chlapa, ktorého si hneď zamilujem. Mužný, drsný a so svojimi démonmi. Cami je nežná, milujúca a chápe Jakeove problémy aj keď o nich skoro nič nevie.
Konečne si môžem pozrieť film. :D

Majuš333
09.12.2019 5 z 5

Maximálna spokojnosť :) Na oddych ako stvorené... Ani Camille a ani Jake mi neliezli na nervy a nič mi na nich nevadilo... Už sa len musím pozrieť na film :)

Mishaacka
07.12.2019 5 z 5

Skvělá kniha a ten konec mě úplně dostal

Jittush
05.12.2019 4 z 5

Čekala jsem erotický román, ale dostala jsem něco navíc. Po přečtení seríi Fifty Shades a Božských se na erotické romány teď dívám vždycky mírně skepticky, ale Ochránce mě docela mile překvapila. Příběh a "zápletka" z erotického románu udělala úplně jiný žánr. Kniha mě vsak vtáhla do děje a vůbec mi absence více sexuálních scén nevadila.

Ivča39
03.12.2019

Bohužel jsem knihu musela odložit i když to nedělám tak často. Byl to omyl, v recenzi někdo psal že sexu tam moc není a já tomu uvěřila a čekala jsem spíš příběh, napětí i romantiku - ale trochu jinak než zde. Byla to první kniha od autorky a jak to vypadá z popisu i poslední...

Cometka
02.12.2019 2 z 5

Achjo, já už nevím, jakou knížku autorky začít číst, aby mě to nějak oslovilo. Tohle bylo klišé na klišé a ono by to tomu snad i nevadilo, kdyby to autorka nezabila tím "předkoncem". Jakože kdože se to tam nakonec objevil jako padouch? Vždycky, když čtu nějakou podobnou milostnou "skorodetektivku", tak si připomínám Desatero pro pátera Knoxe a tady jsem ho tedy nenašla.

biki
01.12.2019 2 z 5

Ach jo, zase jsem se nechala nachytat. První polovina knihy nudná, po asi týdenní pauze jsem to dorazila - ta druhá půlka už byla o něco lepší, konečně se aspoň něco dělo. Celkově slabota, ale při redukci knihy na třetinu z toho mohla být slušná harlekýnka.

lusitta05
29.11.2019 3 z 5

Priemerná oddychovka, ale čo som očakávala, to som dostala. Na relax po práci môže byť.

Misspullinn
27.11.2019 5 z 5

Krásná knížka :) viděla jsem už i film, který mi sice připadal malinko amatérský, ale za to je velice podobný knize :)

Evka3814
26.11.2019 3 z 5

Tuto autorku mám ráda,ale tentokrát to nebylo úplně ono:( Na mě zbytečně prodlužováné a chvilkama až nudné. Taková průmerná oddychovka

Knihomolka97
26.11.2019 5 z 5

Tyjo to bylo dobrý, jakože hodně dobrý!
Romantika, žhavé scény, trocha napětí, tajemství...nemám co vytknout, za mě plný počet. :-)
A jsem zvědavá na filmové zpracování, na které se chci co nejdřív vrhnout.

Ivuska.09
22.11.2019 3 z 5

Na jednu stranu jsem s příběhem spokojená, protože jsem dostala vše, co jsem očekávala. Romantika, akce, napínavé situace... Přesto se ale nedostavil takový ten "wau" efekt, který jsem původně očekávala a od druhé poloviny mě postupně čtení přestávalo bavit.

janina66
18.11.2019 5 z 5

Tak za mě super. Velice čtivé, stále se něco děje. Na to, že to popisují jako erotický román, tak to bylo i dost napínavé. Té erotiky tam zas tak nebylo. Moc hezký příběh.

Lucuschka
05.11.2019 3 z 5

Pěkná romance i s erotikou, ale nikterak originální příběh či zpracování. Neurazí, ale ani nezanechá nějaký vedlejší dojem.