Ochránce

Ochránce https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426072/bmid_ochrance-ZLz-426072.png 4 422 103

Lidé si myslí, že mají Camille Loganovou přečtenou: tatínkova holčička; krásná, rozmazlená mladá žena, které tatínek financuje její životní styl. Ale Camille je zvyklá mít život ve vlastních rukou. Jednou udělala chybu, která se jí krutě vymstila. Nyní se snaží být nezávislá, ovšem kvůli obchodním aktivitám svého otce je v ohrožení. Jake Sharp také v minulosti udělal chybu a následky byly zničující – a to jak osobně, tak profesionálně. Přísahal, že už nikdy nedopustí, aby se to opakovalo. Proto přijme práci bodyguarda Camille Loganové. S její pověstí v tom nevidí žádný problém. Ona je ale ve skutečnosti jiná. Je soucitná, vřelá a zábavná, a povinnost ji chránit se brzy začne prolínat s potěšením. Ale Jake ví, že ji nemůže mít…... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Protector , 2016

RendyaDav
15.06.2020 5 z 5

Tak toto je pohádka pro dospělé...Krásný příběh,čtivá romantika,lehká erotika,s krásným koncem.Jednoduchý příběh muže ,který dělá ochránce mladé ženě a ona mu na oplátku pomůže zvládnout a vyrovnat se s minulostí.

Janniska
03.06.2020 3 z 5

Romantika jak prase.Kam se s*** pan Grey,todlencto je normální pornografie :-) když opominu tu zbytečnou omáčku kolem,mělo to příběh jak z pohádky.Bohata princezna a jeji osobni strazce , vlastne tam úplně vidim Kevina a nebožku Whitney.Ale jako jo,ve svým druhu literatury to jde.Odlehčila jsem si od hororů :-)

Sabi163
26.05.2020 5 z 5

Napínavá kniha, který se čte jedním dechem. Moc doporučuji.

Alieen
23.05.2020 5 z 5

Mně se kniha velmi líbila. Sice byla předvídatelná, ale to snad v tomto žánru každá kniha. Ráda se k ní někdy znovu vrátím.

HDosoudilová
22.05.2020 5 z 5

Chtěla jsem čtivou oddechovku, u které "vypnu" a to jsem taky dostala. Příběh mě bavil, občas jsem se i zasmála a ale zároveň to bylo i trochu napínavé. Jako jo, je to "pohádka pro dospělé", děj je velmi předvídatelný a oba hrdinové až přehnaně "dokonalí", ale to k této knize podle mě prostě patří :-) I když je pravda, že konec byl hodně přetažený za vlasy =D

bellass1864
20.05.2020 5 z 5

Nádherná kniha moc se mi líbila. Děj byl zajímavý a napínavý.

keiko33
18.05.2020 3 z 5

Citala som od autorky seriu Tento muz a ta sa mi pacila, no toto nebolo ono. Pribeh mal potencial, no autorka ho nevyuzila. Prva polovica bola celkom fajn, no od chvile, ked sa dali dokopy, to islo dolu vodou. Odrazu sa z drsneho Jakea, stal az prilis zamilovany a ufnukany. Este pred par dnami sukal vsetko, co mu prislo do cesty a zrazu ju ziada o ruku. A tie sexualne sceny, boli na moj vkus pridlhe a pricaste. Naha scena z lesa, pritiahnuta za vlasy. Koniec to zachranil, ale celkovy dojem z knihy nic moc. Od tejto autorky som cakaka viac.

lovemanner
15.05.2020 2 z 5

Ne ze by kniha nebyla pekna a dej fajn, ale nejak me to nebavilo, predesle dily autorky za me jsou lepsi????????????????

maruska2906
08.05.2020 5 z 5

Úžasná kniha

ovecka535
07.05.2020 5 z 5

Čtivá, pěkná kniha,místy i napínavá

Zomy
06.05.2020 3 z 5

Takový průměr. Téma je klišé, ale já to mám ráda - on je drsoň s bolavou duší a ona křehotinka, která mu tu duši vyléčí. Ale když dva dělají totéž, není to totéž. Zatímco Komisař od Pauliny Swist nebo Zakázaná přitažlivost od Kateřiny Petrusové mají náboj a ta drsná stránka hlavního hrdiny byla důvěryhodně vykreslená, tady je to spíš nuda. Samá "spirála emocí", která sice na jedno přečtení neurazí, ale ani nijak extra nenadchne.

Nikkinike87
02.05.2020 5 z 5

Zpočátku jsem měla problém s vtáhnutím do děje, protože se dost stránek nic erotického nedělo, pak se to zlomilo a od té doby jsem se nemohla od knížky odtrhnout. Nechybí napínavý děj, velmi barvitý popis vzájemných toků myšlenek a citů obou hlavních postav, hezky popsané erotické scény. Na konci příběhu mi dokonce i tekly slzy jako hrachy, jak vše dobře dopadlo. JAKE je vysněný muž snad každé ženy (a to i přes to, že jeho minulost není uplně čistá jak lilie), která by chtěla mít po boku opravdového ochránce, který se nestydí za to dát na jevo své city. Doporučuji přečíst, pokud ve své fantazii sníte o princi na bílém koni, který Vás ochrání před veškerým zlem, které číhá všude kolem.

Mišule_11
05.04.2020 4 z 5

Příjemné a oddechové čtení, kdy člověk vypnul a ponořil se do příběhu hlavních hrdinů.. :)
Už anotace Vám leccos řekne, ale chvílemi jsem byla i překvapená nebo napnutá, jak to bude vlastně pokračovat. A navíc, kdo by nechtěl mít svého "ochránce".. :)

Chvilkasnění
03.04.2020 5 z 5

Ze začátku to bylo takové nijaké, ale pak se to rozjede a musíte zjistit co je na konci..jen vydržet.

Hlavního hrdiny mi bylo několikrát líto, ale taková je válka a její následky. Bohužel měl válku i v sobě.

Určitě doporučuji. :)

LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

Malpas nezklamala, čtivé, svižné, oddechovka :-)

petulkapeta
27.03.2020 5 z 5

tak snad prvnich 50 stranek jsem se nemohla začist,pak to začalo žít,pak to bylo napinave a posledních 10 stranek...no stoji to za přečtení :)

AliceTief
24.03.2020 3 z 5

Ze začátku se mi knížka hodně líbila, bylo mezi nimi super napětí, ale jak se potom hádal sám ze sebou, že ji chce mít dokonce života a je jen a jen jeho, přitom si ji k sobě stejně vůbec nepustil....to mě trochu omrzelo. Každopádně nelituju že jsem dočetla dokonce, krásný emočně vypjatý závěr

Nuttelka
22.03.2020 5 z 5

Sharp... Jake Sharp...
Jo, takový James Bond, taky bych mu svěřila svůj život :-)
Kniha se mi moc líbila, jako všechny tohoto žánru a když vím, co mám očekávat. Camille mi také byla sympatická. A ten konec, to je prostě emočně dojemné vyždímání, pro Jaka mě mockrát zabolelo srdce ♥

Jejunka
14.03.2020 5 z 5

Konečně trošku jiný příběh než pořád dokola. Mě se to líbilo.

Bet
10.03.2020 3 z 5

Je to kniha na pohodové počtení.