Noční lov

Noční lov
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332637/bmid_nocni-lov-EAm-332637.jpg 4 3519 3519

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Night Stalker , 2016

Katulinka69
19.01.2018 4 z 5

Opět moc pěkné čtení,chystám se na další.

marketa604
18.01.2018 3 z 5

Dobrá, svižná detektivka. Škoda opakujícího se schématu průběhu vyšetřování jako u předchozí Dívky v ledu.

lucie5078
18.01.2018 3 z 5

Knížka sama o sobě skvělá, ale v porovnání s prvním dílem jsem už trochu i ten závěrečný střet Eriky s Nočním ptákem čekala. Jinak samozřejmě velmi čtivé, napínavé, promyšlené, líbí se mi tihle psychicky narušení pachatelé :)

LusSyNDA
17.01.2018 5 z 5

Lepší než první díl. A to o hodně! Konec knihy jsem přečetla na jeden zátah a už se chystám brzy na pokračování :-)

Petrasim
17.01.2018 5 z 5

Super knížka. Bryndza opět nezklamal. Už se chystám na jeho poslední knížku a doufám, že brzy vydá zas něco dalšího.

L.Helena
17.01.2018 5 z 5

Moje první kniha od tohoto autora a jsem nadšená. Takhle nějak si představuji dobrou detektivku. Těším se, až si přečtu i jeho ostatní.

mojezdenka
16.01.2018

Od knihy "Dívka v ledu" som sa nevedela odtrhnúť a prečítala som ju jedným dychom , teda začala som ráno a skončila v noci o 2.hodine. Tešila som sa na ďalší prípad, a knihu "Noční lov" som dostala ako darček na Vianoce. Je to výborná kniha, len....tiež ma zaujíma ako zistila Simone kto je "Vévoda" a kde býva...a tiež v 73. kapitole , keď ešte Erika nevedela kto je "Noční pták" a prechádzali si záznamy konverzácie z Keithovho počítača, Erika hovorí : "A našla jsem jen letmou Simoninu zmínku o tom, že na ulici ..." Ale jej meno sa Erika dozvedela predsa až v 83.kapitole.. Ale aj tak sa teším na ďalšiu knihu od p. Bryndzu a verím, že zas nesklame a bude to super čítanie.

Lukana82
14.01.2018 3 z 5

Po Dívce v ledu jsem se nemohla dočkat dalšího případu Eriky, ale byla jsem teda zklamaná. Tak snad třetí díl se povede víc.

martina2704
14.01.2018 3 z 5

Noční lov se mi líbil o malinko více než Dívka v ledu, neměla jsem pocit, že se ztrácím v ději a postavách. Je pravda, že od půlky už byl děj trochu očekávatelný, ale jako oddechovka ve zkouškovém tahle knížka posloužila víc než dobře, je hrozně čtivá a odsýpá. Začínám Bryndzovi čím dál tím víc přicházet na chuť, takže už se těším na Temné hlubiny.

Yogini
12.01.2018 4 z 5

Snad nic neprozradím, ale něco mi nehraje, právě jsem knihu docetla....jak Simon věděla, kde má Keitha hledat? Nevěděla přece jak se jmenuje ani kde bydlí...jestli ano, tak to mi ušlo? Díky

ivca7265
12.01.2018 4 z 5

Noční lov byl podle mě o malinko slabší než Dívka v ledu. Kniha byla ovšem velmi čtivá a už se těším na další díl s Erikou Fosterovou.

pavla.ctenarka
11.01.2018 4 z 5

Knihu hodnotím s odstupem téměř půl roku. Během čtení mě bavila, Bryndza píše jednoduše, ale čtivě. Nicméně se musím přiznat, že po delší době už jsem měla trošku problém vzpomenout si, jak to vlastně přesně bylo. Oddechová kniha na dovolenou, jsou i lepší detektivky. Nicméně s Bryndzou budu určitě pokračovat i nadále.

Aleen
08.01.2018 5 z 5

(Nevím, jestli náhodou jedna věta není spoiler...)
Vždy je mi velmi líto autora, který vydá první knihu, je z ní hit, všem se líbí styl, kterým je příběh psán a pak se odváží vydat další knihu, která je psaná stejným stylem...A najednou je problém právě z toho, že se drží té samé osnovy a používá stejný způsob psaní. Propána, vždyť se nám to minule TAK líbilo! Tak proč to napodruhé, nedejbože napotřetí, napočtvrté, strháváme? To já jsem byla spokojená. Druhá Bryndzova kniha, která u nás vyšla, uspokojila mou touhu po detektivce, byla zčásti psaná z pohledu pachatele a Erika zase dělala ty své kraviny a k výkonu ji opět postrčila až suspendace! A taky doufám, že ve své třetí knize, která si již stoupla do mé řady knih "chci si přečíst", použil stejnou formu!

Skatty
08.01.2018 5 z 5

Opět skvělá kniha.Snad ještě lepší než první díl. Ani mi moc nevadilo, že v půlce knihy už bylo jasné kdo je vrah. Nutilo mně to číst dál, abych se dozvěděla jakým způsobem Erika Fosterová vraha nakonec dostane. Kniha mi zpříjemnila dva dny v posteli protože jsem chytla nějako virózu. A hned se vrhám na další díl. Pan Brynza opět nezklamal. Jen tak dál. Těším se a pevně doufám, že brzy vyjdou u nás další díly. Vřele doporučuji!!!!

JankaV80
08.01.2018 3 z 5

Druhý díl knihy s detektivkou Erikou mě nenadchl tak, jako první. Detektivka pro mě byla čtivá do chvíle, kdy v knize autor sám odkryl vraha a vlastně řekl i důvody, proč vraždí a jak si vybírá své oběti. Od tohoto okamžiku pro mě detektivka přestala být zajímavou. Do dalšího dílu se ale pustím určitě.

Booky84
07.01.2018 5 z 5

Další pěkná a čtivá detektivka, jen škoda, že již od poloviny knihy čtenář ví, kdo je vlastně vrahem.

josska
06.01.2018 5 z 5

Moc mě to bavilo,napínavé,čtivé,super pět hvězd zaslouženě,těším se na Nejtemnější hlubiny a na další co vyjdou,knihy jsou čím díl tím lepší ....

zdenulkavac
05.01.2018 5 z 5

Příjemně čtivá detektivka. Těším se na další knihu tohoto autora.

Illaa
02.01.2018 3 z 5

Oproti prvnímu případu Eriky Fosterové, jsem se do tohoto dílu nemohla delší dobu začíst. Od třetiny knihy jsem začala tušit, kdo je vrah. V půlce je to dokonce zcela odhaleno a vy už jen čekáte, kdy a jak vraha dopadnou. Nebylo to špatné, třetí díl si v dohledné době určitě také přečtu.

ReziEngli
02.01.2018 5 z 5

Opět skvělá kniha skvělého autora. Sice poněkud slabší, než první díl (a to píšu s odstupem, už jsem totiž za polovinou třetího dílu) ale pořád skvělá!