Noční lov

Noční lov https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332637/bmid_nocni-lov-EAm-332637.jpg 4 3503 3503

Jedné horké červnové noci je detektiv šéfinspektor Erika Fosterová přivolána k brutální vraždě. Oběť, vážený praktický lékař, je nalezen ve své posteli udušený. Zápěstí má svázaná a oči pod průhledným sáčkem upevněným těsně pod hlavou vypoulené. O několik dní později umírá za podobných okolností další muž a Erika společně s kolegy Petersonem a Mossovou tuší, že čelí sériovému vrahovi. Ten své oběti sleduje a vyčkává na vhodný okamžik, kdy udeří. Co mají oba mrtví společného? Existuje v jejich minulosti nějaké tajemství, které by je mohlo spojovat? A co je spojuje s vrahem? Erika dělá vše pro to, aby Nočního lovce zastavila a dopadla, i když opět riskuje a dostává se do konfliktů s nadřízenými. A navíc možná vrah začíná sledovat i ji...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

The Night Stalker , 2016

K4t13
12.03.2018 5 z 5

Po Dívce v ledu milé překvapení. První díl mě nenadchnul, ale Noční lov byl opravdu skvělý. Četlo se to samo, příběh naprosto úžasný. Doporučuji.

Barush64
11.03.2018 odpad!

Jsem v rozpacích... Četla jsem Dívku v ledu a vůbec mě nezaujala. Když ale všude vidím brilantní hodnocení Bryndzových knih, tak jsem si říkala, že mu dám ještě šanci. A je to snad ještě horší. Zápletka nudná, děj předvídatelný, superintendantka sem, superintendantka tam. Erika je nejvíc nesympatická hlavní hrdinka, s jakou jsem se v knižním světě setkala. Styl psaní mi taky vůbec nesedl, přijde mi to jak kdyby to psala puberťačka závislá na slashích. Vážně už hodně dlouho se mi nestalo, že bych knihu odložila. Tohle "dílo" ale zahodím hodně daleko. Opravdu nevím, co na tomto autorovi kdo může vidět. Keplerovi, Nesbomu nebo Adler-Olsenovi (ke kterým bývá autor připodobňován) nesahá ani po kotníky.

em75
11.03.2018 5 z 5

I když je od půlky vrah známý,bylo to pořád hodně napínavé a Erika skvělá.I když je škoda,že si před šéfem nedokáže pořádně dupnout,to mě občas vytočí.. Taky jsem nepochopila,jak osoba X přišla na to,kdo je a kde bydlí osoba Y,možná mi něco uniklo,nebo to Robert nedomyslel.Každopádně to stálo za to a už se těším na další díly.

veronika3141
10.03.2018 5 z 5

Jako vzdy me Robert Bryndza nesklamal,pribeh plny napeti :)Za me pekna detektivka :)

LuciePo
08.03.2018 5 z 5

Tato knížka se mi dostala do ruky omylem v knihovně. Spletla jsem si ji s jinou knížkou, k mému překvapení jsem se nemohla odtrhnout a musela přečíst od autora všechny vyšlé knížky. Podotýkám že detektivky čtu minimálně - jediný kdo mě ještě zaujal tak Lars Kepler. Ale už se těším až vyjde další příběh.

Fzuzik
07.03.2018 2 z 5

Kniha sama o sobě nebyla špatná, jen jsem se do ní pořád nemohla začíst. Nerada to přiznávám, ale očekávání bylo vysoké, po přečtení Dívky v ledu, která mě naprosto vtáhla do děje a přečetla jsem ji jedním dechem, realita pro mě osobně ovšem byla slabší.
Možná to bylo tím, že bylo jasné, kdo je vrah a čtením jsem se jen potřebovala dostat k vazbám mezi vrahem a oběťmi. Zde bylo možné vytvořit úžasný příběh, ale přišlo mi to velice zkrácené v porovnání kolik stran kniha měla.
Každopádně jsem velmi zvědavá na další knihu Temné hlubiny, která je v mě knihovně a čeká na svoji chvíli, kdy bude zdolána.

Kamčučák
03.03.2018 5 z 5

Další díl o policistce Fosterové, která vyřešila případ dívky v ledu, a mohu konstatovat, že opět skvělá detektivka. Rozhodně u téhle knihy neplatí, že první je vždycky lepší. Stejná úroveň a hlavně promyšlené do poslední vraždy. Tenhle spisovatel má určitě něco do sebe. Aneb pokud tě někdo sleduje, jsi mrtvý.

Janinho
02.03.2018 5 z 5

Moc pěkné čtení, Bryndzovy knihy jsem si oblíbila. V prvním díle mi Erika moc neseděla, ale už jsem jí přišla na chuť :-)

Kočičáci
01.03.2018 5 z 5

Svéhlavá detektiv šéfinspektorka Erika si jde opět tvrdě za svým i za cenu neoblíbenosti u svých nadřízených...a mě se to líbí, má to šťávu, spád a baví mě to!
Určitě si nenechte ujít, kdo je "noční lovec" a kdo se brutálně mstí chlápkům po celém Londýně. Těším se na další knihu!

alnahu
26.02.2018 5 z 5

Opět další skvělá detektivka s oblíbenou inspektorkou Erikou Fosterovou. Kniha začíná vraždou lékaře, kterého objeví jeho matka , když mu přijde nakrmit kočku. Vyšetřovatelům se zdá, že zde půjde o sexuálně motivovaný zločin u oběti jsou nalezeny časopisy s gay pornem i další dvě vraždy tak vypadají pro vedení je celý případ jasný ,ovšem ne pro Eriku. A začne pátrat po sériovém vrahovi na vlastní pěsť a hlavně potom co byl u ní Noční lovec doma a zanechal ji básničku-pod ,kterou připsal .“Musíš ho nechat jít, Eriko…To ti radím jako jedna vdova druhé". Kniha je napínavá od začátku až do konce i když od poloviny již známe vraha.

St.Evelin
25.02.2018 4 z 5

Opět skvělé čtivo! U tohoto dílu se mi líbilo mnohem více, že jsme věděli, kdo je pachatel a pozorovali jsme, jak došlo k jeho odhalení a dopadení. Taky mi pozadí příběhu přišlo víc reálné než bohatá rodina z předešlého dílu.
Nicméně, opět se Erika projevila jako Erika (neuposlechnutí rozkazu, pátrání na vlastní pěst,...) a přiznávám, že mi to vadí, holt, není to Harry Hole, aby byla takový samorost :-), který si může v zaměstnání dovolit cokoliv. Na druhou stranu se v ní projevila i lidskost a vřelost (přátelství s patologem Isaacem).
I tak se těším na další díl!

jaroiva
25.02.2018 3 z 5

vám opravdu nikomu nevadí ty trapné reklamní vsuvky? mně to vždycky vyhodí z plynulosti čtení a opravdu mi to kazí čtenářský zážitek, takže za mě tentokrát 3*

seracén
24.02.2018

Moje první kniha od Roberta Bryndzy a určitě ne poslední.Napínavá od začátku do konce.

dzeta
24.02.2018 4 z 5

dobře čtivé, ale Dívka v ledu byla lepší.

helenkan
23.02.2018 5 z 5

Skvělá detektivka. Začnete a nejde přestat dokud nejste na konci. Musím honem sehnat další díl. :-)

krbaja
18.02.2018 5 z 5

Jedním dechem

MartulkaS
16.02.2018 4 z 5

První kniha od tohoto autora a jsem nadšená. Kniha je čtivá, v celku napínavá,příběh zajímavý, no už se těším na další díly ;)

Martina1805
16.02.2018 5 z 5

super knížka, napětí od začátku do konce už se těším na další knihu tohoto autora

Nikyna8
15.02.2018 5 z 5

Krásný, napínavý čtení.Těším se na další díl.

sazimka
14.02.2018 4 z 5