Noční klub. Díl druhý

Noční klub. Díl druhý https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/1058/bmid_nocni-klub-dil-druhy-2iL-1058.jpg 5 2172 203

Noční klub série

< 2. díl

V první polovině Nočního klubu se pozorný čtenář dověděl, jak si zařídit věčný život. V této polovině se i podstatně méně pozorný čtenář doví, že věčnost může být daleko kratší, než jen krátká: Automatické zbraně, břitká ocel, pan Wries, pan Van Vren... Na obálce je obraz od slavného španělského malíře Luise Roya na téma "Hekaté, řecká bohyně zkázy a náhlé smrti". Nemyslím si - kdyby se tato kniha odehrávala v Řecku - že by se Dáma s brouky tvářila tak odpočatě...... celý text

vlkodlaq
15.07.2014 5 z 5

Noční klub 1 a 2 byly mé první knihy od kulhánka, půjčila mi je kamarádka Terka před cca deseti lety, říkal jsem si co je to za jméno? Přebal je pěkný, tak to zkusím :-) Výsledkem bylo, že jsem Kulhánkovi úplně propadl a vášnivě hltal vše, co jsem od něj sehnal, až jsem přečetl úplně vše. Nelze doporučit nejlepší knihu od Kulhánka, nejlepší je vše! Potažmo Kulhánek. Opravdu, není nic, co by bylo jen trochu pod průměr. Ještě by tak mohl vydat něco nového, beztak má plný šuplík.

pobijecmuch
09.07.2014 5 z 5

Někdo říká, že opakovaný vtip už není vtipem, ale myslím si, v tomto případě to neplatí. Na sérii Noční klub nedám dopustit i když vím, že každému černý humor prostě nesedí.

pauele
25.06.2014 4 z 5

Svižné, vtipné a príjemne čítanie. Už neprekvapilo ako prvý diel, ale na druhú stranu veľa vecí vysvetlilo. Miestami mi určité pasáže prišli až prepálené a záver už len oddychový dojazd. Čtivá béčková literatúra.

karelk
15.06.2014 5 z 5

Jedním slovem: boží.

(obsahuje spoilery)
Jestliže první díl byl temný, pesimistický ve stylu - z lodi paní Dao se nedá utéct, druhý díl byl naopak plný vítězných bojů a poznávání nových schopností Tobiáše. Super bojové scény v centru Prahy, ale i v Tokiu. Nejvíc asi potěšila závěrečná část o budování nového Klubu (a o setkání v kavárně Slavii).
Knihu jsem shltnul za víkend, a byl to skvěle strávený čas :)

NAMEKA
07.05.2014 5 z 5

Proste parádní..

SiuxBeast
17.04.2014 5 z 5

Noční klub bych zařadil vedle Stroncia za nejlepší knížky od p Kulhánka. Super...

DreamR
29.03.2014 4 z 5

Prostě další Kulhánek.

Tiru
12.03.2014 5 z 5

A já.. já jsem noční klub!
Prakticky stejné superlativa jako u prvního dílu.
Plusové body dostávají i bídáci, kteří jsou strašně cool a místy docela veselé kopy.
Hlavní hero dostane další boost super vlastností a roste podobně jako Matrixovský NEO.
Ukáže se, kdo lhal občas, kdo lhal pořád a kdo nelhal, i když se zdálo, že lhal.
Místy trochu zamotané, ale stále velký fičák a kdo by v tom stíhal řešit sem tam malý zádrhel, když na další stránce se utrhne další lavina událostí.
Docela mě překvapil konec, kdy v místě, kde jiné knihy končívají, tahle ještě pár stran pokračovala a dořešilo se snad úplně vše, co se dořešit dalo, včetně nákupu nábytku a vybavení bytu.
Hlavní hrdina ve finále vydal své knihy, stal se z nich bestseller a to je konec pohádky milé děti :)

Vendidi
28.02.2014 5 z 5

Je to něco úplně jiného, než jsem doposud četla, ale paráda!!!! Samá akce, ani trochu nuda, pořád se tam něco děje. Opravdu super, doporučuji

Kampino
30.01.2014 5 z 5

Výborné čtení, nezbývá než doporučit. Závěr trochu nostalgie starého Nočního klubu. Určitě se k Nočnímu klubu vrátím.

kocvi
27.01.2014 4 z 5

Jen o maličký krůček pozadu od prvního dílu, ale i tak pořád čtivá kniha

Neo1tex
12.12.2013 5 z 5

Jen o kapánek slabší, než první díl, ale, ale pořád je to nářez a především zábava.

Misan1993
07.12.2013 5 z 5

Nebudu tu z knihy nic vypisovat a tak podobně, stačí jenom říct "tahle kniha byla boží"

Bača
10.11.2013 5 z 5

Noční klub II... A opět jedno odpoledne strávené s upíry. Nejde, opravdu nejde tuto knihu odložit ani na chvilku, nemluvě o tom, že bych jí měl třeba dočítat druhý den! =D Jak napsal/a tanuki, Kulhánek vám nedá šanci se odtrhnout a na chvilku vydechnout. Opět skvěle zpracované a přes ujasnění všeho z prvního dílu, hromady mrtvol a krve se opět na konci dostáváme k původní myšlence Nočního klubu a jeho ¨obměně¨... Čtěte, čtěte, čtěte!!! Nebudete se rozhodně nudit a Kulhánkův černý humor jen vše podtrhuje!

P.S.: Autorovi dík za větší prostor ¨Tomu druhému¨ =D ... Leckdy mi myšlenkové souboje Tobiáše a Toho druhého připomínají mě samotného! =D =D =D

Eigis
02.10.2013 5 z 5

Masakr pokračuje. Myslím, že neexistuje populárnějnější české sci-fi než NK. I když je ho četl třikrát nikdy jsem se nenudil.

tanuki
27.09.2013 5 z 5

Když vidím knížku o upírech, otevírá se mi stříbrná kudla v kapse. Co ale předvedl mistr Kulhánek, to nemá obdoby. Děj se na čtenáře ihned od začátku valí jak voda z protržené přehrady. Zmítá s ním ze strany na stranu, neustále ho stahuje pod hladinu a nedává čas ani ke krátkému nadechnutí. Jakmile dojde k chvilkovému zklidnění, stačí to jen na rychlý lok vzduchu a už to s Vámi zase mlátí o kameny, plácáte rukama, kopete nohama, ale z toho divokého proudu se prostě vlastními silami nedostanete. Musíte počkat, až kniha skončí a potom teprve dojdete zaslouženého klidu. :o) Nezapomeňte na Vyhlídku na věčnost, kterou lze považovat za třetí díl Nočního klubu.

Bear Reader
22.09.2013 4 z 5

Velmi stručně, platí co jsem napsal k prvnímu dílu.

jarah
22.09.2013 5 z 5

Obidva diely som už čítala trikrát a ako sa poznám, po čase po nich siahnem znova. Na tento štýl sa vždy teším.

arkel
08.09.2013

Teda musím říct, že 2. se mi líbila snad víc, než 1.díl...Má to skvělý spád, zápletka se krásně zaplétá a hlášky jsou tam dobré...Nikdy jsem o upírech nic nečetl, možná i proto mě překvapila jednička, když se po úvodu z hlavního hrdiny stane upír, ale další Kulhánek už na mě čeká!!!
Celou dobu jsem přemýšlel o tom, že amíci mít to v ruce, okamžitě to z toho udělají film :-)

BaSiNi
08.09.2013 5 z 5

Jednička je bomba!!! Dvojka je bomba!! Co víc k tomu napsat !! Čte se jedním dechem od začátku dokonce ani nepomyslíte na to, že byste přestali číst a pak je najednou konec a vy máte chuť si to dát znova!!!!!!

upíři humor česká fantasy akční česká fantastika

Jiří Kulhánek
česká, 1967