Nevhodný návrh

Nevhodný návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466011/bmid_nevhodny-navrh-4QU-466011.jpg 4 1179 1179

Sophii Beckettové se nikdy ani nesnilo, že se jí podaří vklouznout na vyhlášený maškarní ples lady Bridgertonové, natož se tam seznámit s „krásným princem“. Přestože je dcerou hraběte, zlá nevlastní matka ji coby nemanželského potomka odsoudila do role služebné a zachází s ní jako s otrokyní. Teď se však Sophie v náruči šaramantního a pohledného Benedicta Bridgertona cítí přímo pohádkově. Bohužel s vědomím, že až odbije půlnoc, kouzlo vyprchá...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

An Offer From A Gentleman , 2001

petulik330
19.01.2021

Pro mě naprosto dokonalé. Jít potají na bál, kde se setkáte s krásným prince který vás učaruje a vy jej. Jako z pohádky.

vcielka
15.01.2021 4 z 5

Popoluska. Ak niekoho nenapadne toto porovnanie pri citani tejto knizky, tak urcite zil doteraz v alternativnom vesmire. Dokonca uvod bol tak vykradnuty z Popolusky, ze som sa az zacinala bat. Milujem Popolusku, ale naozaj nemusim rovnaku verziu citat stale dookola. Nastastie po polnoci ta abnormalna podobnost skoncila, i ked, nedajte sa zmiast, nezanikla. Pribeh bol o suzneni dusi od prveho momentu stretnutia, co mne osobne obycajne vadi, ale tentokrat ani nie, pretoze tento rys autorka nadniesla a zvelicila a urobila z neho zamer. Mila ctiva oddychovka, ktoru odporucam, ak si chce citatelka prijemne romanticky oddychnut :)

Gilnien
15.01.2021 4 z 5

Jako obvykle dobré čtení, akorát ten popelkovský námět mě trochu rozčiloval.

J.Pepi
10.01.2021 5 z 5

Myslím, že toto je zatím můj nejoblíbenější díl z celé série. Benedikta jsem si zamilovala hned v prvních stránkách. Vůbec mi nevadilo, že to byla Popelka, která místo střevíčku ztratila rukavičku. Celá série se mi zatím velmi líbí, je to ten typ oddychových knih, kdy člověk po přečtení anotace přesně ví, jak to dopadne, ale i tak to musí přečíst. Závěrem snad jen to, že Benedikt je zatím můj nejoblíbenější Bridgerton.

Kačka227
05.01.2021 5 z 5

Krása. Miluji Popelku, a tak jsem byla zvědavá...a musím říct, že se to vyvedlo. Byly chvíle, kdy bych Benedikta praštila, ale vše jsem mu odpustila ve chvíli, kdy jsem zjistila, že má čich :-) No....asi i dříve ;-)

Majjina
03.01.2021 3 z 5

Ale jo...čekala jsem to horší. Sympatický hlavní hrdinové a děj se nezadrhával. Jako oddechovka super.

Johana
31.12.2020 3 z 5

V rámci žánru vysoko nad průměrem. Ačkoli červenku většinou nečtu, tuhle příběh na námět pohádky o Popelce jsem celkem přelouskala s chutí a jenom s trochou přeskakování.
Od paní Quinnové jsem si totiž chtěla přečíst něco ze série o Bridgertonových, abych si udělala obrázek, podle čeho byl točen seriál na Netflixu, Bridgertonovi.
Seriál mi, mimo jiné, přišel opravdu špatný. (Je to ten přetřásaný hlavně kvůli obsazení afroamerických herců do rolí britských aristokratů 19.století - včetně královny. Sic? No, napsáno to tak rozhodně nebylo.)

lusitta05
21.09.2020 3 z 5

Bolo to celkom dobré. Pekný romantický príbeh.

warca
13.07.2020 4 z 5

Přenesený příběh Popelky. Docela čtivé, klasicky klišoidní. Nic převratného. Ale člověk tento cukr jednou za čas potřebuje.

tygřímáma
12.06.2020 4 z 5

(SPOILER) Příběh Popelky v 19. století.
A stejně jako v pohádce, i tento román má šťastný konec.

tetepoko
31.05.2020 4 z 5

"Lidé vidí jen to, co očekávají."
Jedná se o kouzelný, takový velmi pohádkový příběh se zlou macechou Aramintou na straně jedné a s milou a zásadovou dívkou Sophií na straně druhé. Princem je Benedict, Bridgerton "Dvojka", který si pro Sophii přijede (i když "jen" v kočáře) a v příběhu se projeví jako romanticky a umělecky založený hrdina.
Intervence ostatních členů rodiny samozřejmě nechybí.

Katt15
29.01.2020 5 z 5

Skvělé

MonaLisa42
02.01.2020 5 z 5

Doopravdy skvělá kniha, skutečně nezklamala.
Objevuje se zde známý příběh o Popelce, mé nejoblíbenější pohádky. Od čtení jsem se nemohla odtrhnout a vydržela jsem číst až pozdě do noci, jen abych se dozvěděla, jak se děj bude vyvíjet. Benedicta jsem si oblíbila a dokázala jsem pochopit jeho touhu nebýt pouze "ten druhý Bridgerton". O Sophii jsem občas měla skutečně strach a bylo mi ji líto. Opět musím pochválit prolog, který nás seznámil s hlavní postavou, a konec knihy, který bych mohla číst stále dokola (především část ve vězení).
PS: Doufám, že zjistíme, kdo je skutečná lady Whistledownová. Mám svůj typ :-D doufám, že se potvrdí :-D
Knihu mohu jedině doporučit. Moc děkuji!!!

AniDi
16.12.2019 5 z 5

Další krásná kniha na námět popelky. Vtipně, svižně napsaná a čtivá. Přečteno na jeden zátah, nedalo se přestat číst. Chemie mezi Benedictem a Sofií úžasně funguje. Určitě ji přečtu znovu a doporučuji.

Lee7
25.09.2019 4 z 5

Jak o popelce, celá rodina je skvělá a těším se co nás čeká u dalšího člena rodiny..

rampapa
31.08.2019 5 z 5

Krásný příběh o lásce.Knizku velmi doporučuji.

petraj30
07.08.2019 5 z 5

Krásný ale velmi smutný příběh, opravdu mi bylo Sophie líto, ale jako vždy to dobře dopadlo. Byla to Popelka pro dospělé

Cometka
20.07.2019 5 z 5

Třetí díl také nezklamal. Na tomto druhu knih se mi hodně libí, když je přidán vtip a sarkasmus, tak nějak to ty postavy polidšťuje. Doporučuji!

MinaHawke
23.07.2018 4 z 5

Další hezký díl a další zajímavý bratr.

crazyslunicko
15.03.2018 5 z 5

Příjemná, sladká četba. Přesně takové knihy mám nejradši, když mi není nejlíp. Velice pěkný příběh, který mi tak trochu připomínal popelku. Občas tu pohádku potřebujeme číst všichni :)