Mary Rose

Mary Rose https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3116/nevesty-claybornu-rose-hill-mary-ro-xSk-3116.jpg 4 270 31

Rok 1879. V městečku Blue Belle v americké Montaně každý ví, že s bratry Claybornovými je lépe si nezačínat. Kdysi tvořili newyorský pouliční gang - pouze však do okamžiku, kdy v postranní uličce u hromady odpadků nalezli košík s nemluvnětem. Tehdy se rozhodli dát děvčátku jméno Mary Rose a postarat se o ně. Stala se z nich rodina stmelená oddaností a láskou, která nalezla bezpečný domov na Dalekém západě. Klidný život Mary Rose v kruhu jejích blízkých však naruší neznámý cizinec - lord Harrison Stanford MacDonald. A začne o ni projevovat nezvyklý zájem...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

For the Roses , 1996

Jessybelle
18.07.2015 5 z 5

Toto byla moje první knížka od této autorky. Líbila se mi, přečetla jsem ji jedním dechem, a je to už 11let.

midlajs
05.12.2014 3 z 5

Me ta kniha vubec nenadchla. Styl autora je pekny a ctivy, ale...ja romanticka duse holt nejsem.

avad
19.10.2014 5 z 5

Opočinkové romantické počteníčko.

LibraryGirl
27.08.2014 5 z 5

Milá, krásná, pohodová, odpočinková. Četba na letní odpoledne. Víte, jak to skončí, ale i tak je to pěkné:-) Hrdinky Garwoodové si prostě musíte zamilovat pro jejich dobré vlastnosti, i když si Mary Rose připouští i ty špatné. Ale moc jich není. Ze začátku slabší rozjezd, ale pak už to jede. Mně se moc líbila. Nádherná a strašně romantická. Rodina Claybornových je prostě skvělá:-)

Karoli282
22.08.2014 4 z 5

Pěkná knížka na odpočinek, jen mi bohužel místy přišla moc naivní a přitažená za vlasy.

sabca
05.08.2014 5 z 5

Krásná kniha této autorky, kterou jsem přečetla jedním dechem. Kdo má rád napětí, lásku a romantiku doporučuji jí k přečtení.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Originální a opět autorka nezklamala.

Zahradní víla
21.09.2013 5 z 5

Tato autorka dokáže přicházet stále s novými nápady. Opět zajímavé a originální čtení.

1kler1
19.08.2013 5 z 5

Byla mi doporučena jako oddechové, nenáročné čtení na zkouškové. Nenáročná kniha sice je, ale nenechala mi chvilku v klidu, musela jsem pořád číst. Nebyla jsem schopna dělat nic jiného, na zkouškové nejhorší kniha vůbec. Nejsem fanynka červené knihovny, ale občas to potřebuji. Příběh, zápletky i postavy jsou úžasné.

jluky
01.05.2013 5 z 5

Túto knihu doporučujem všetkým romantičkám. Je dosť hrubá, ale nakoniec som sa s ńou len ťažko lúčila a ľutovala som, že už je koniec....To, ako si "súrodenci" medzi sebou pomáhajú a ich vzťah k Mary Rose - tak to je niečo úžasné.

netty.vanity
21.10.2011 4 z 5

Úžasně čtivá knížka pro romantické snílky:)