Můj skotský hrdina

Můj skotský hrdina https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405629/mid_muj-skotsky-hrdina-e5J-405629.jpg 4 94 19

Neobyčejní hrdinové série

Ošlehaný skotský horal Graeme myslí jen na jedno – postavit se proti hrůzostrašnému Angličanovi Lattimerovi a za odměnu získat dost peněz, aby mohl bezstarostně žít. Když ale jeho nezdární mladší bratři překročí všechny meze a unesou jednu mladou ženu na cestě k Lattimerovi, musí Graeme zasáhnout. Nemůže dámu vrátit, aby se jeho příbuzní nedostali do nesnází. A když vám do klína spadne takhle krásná slečna, je těžké ji jen tak pustit… Marjorie by měla být vyděšená, když ji zajmou skotští lumpové, ale těžko žít v hrůze, když je váš věznitel ďábelsky hezký a představuje tak hříšné pokušení jako Graeme. Nemůže zůstat po jeho boku věčně – aťsi se jí při té představě rozbuší srdce sebevíc – ale Graeme má zřejmě jiné plány. Tenhle hříšný Skot ji chce svést a nemá v plánu přestat, dokud se neocitne v jeho náručí… navždy…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

My One True Highlander , 2017

Lena79
21.01.2024 5 z 5

Druhý díl série mě mile překvapil. Líbil se mi víc, než ten úvodní. Občas mě štvalo jisté přesvědčení hlavní hrdinky o tom, jak se má chovat pravá dáma ...

petulkapeta
11.09.2021 4 z 5

„Marjorie,“ zašeptala, jeho písmo bylo pevné a překvapivě elegantní, „jednu noc jsem tě nazval mo boireann leòmhann. Znamená to ‚má lvice‘. Hádám, že když jsem tě urazil anglicky, měla by následovat lichotka také v angličtině. Patříš sem, do Lvího doupěte. Dokud tady setrváš, budu ti to i nadále připomínat. Třeba mi jednou uvěříš. Tvůj Graeme.“

tento dil byl skvělý i vsichni bratři,hlavně ten nejmladši hrdina a ochranař :) a jak Ree měla tu svou řeč ke koneci to bylo skvěle.

Ála1968
21.02.2021 3 z 5

Čekala jsem něco podobného jako byla série Skandální Skotové a byla jsem zklamaná.Nebylo to špatné,ale úrovně Skandálních Skotů to nedosáhlo.Bohužel

munka
11.01.2021 4 z 5

Ďalšie oddychové čítanie. Lepšie ako prvý diel. Koniec trochu rýchly, takže epilóg by bol plus.

miruska1
10.01.2021 5 z 5

Tato část sa mi líbila více, ale zase moc rychlo ukončené. Som zvědavá na další díl......

zuzana2599
20.10.2020 4 z 5

2. díl série Neobyčejní hrdinové byl prima. Mám trošku slabost pro tyto skotské romance a zrovna tato byla určitě povedená. Bylo to milé, místy vtipné čtení, malého Connella, milovníka zvířátek jsem si oblíbila... Ještě mě čeká Ďábel ve Skotsku a už se na tu pohodovku těším !

Maruš.D
16.10.2020 4 z 5

Docela jsem se bavila. Rozhodně více než u předešlého dílu. Všechno to vzrušení okolo únosů a ten chaos na panství. Ree byla fajn, kluci mě bavili a Graeme byl zajímavý. Nevadilo by mi více číst o tom, jak se seznamovali a upevňovali vztahy mezi všemi zmíněnými, ale i tak to bylo fajn. Konečná -velmi diplomatická- “bitva” byla trochu zklamáním, ale i požehnáním. Určitě mi velmi chybí epilog, ostatně jako u všech ostatních knih.

Artep071
18.07.2020 4 z 5

Pěkné a vtipné ... škoda toho rychlého ukončení ..

rampapa
29.06.2020 5 z 5

Moc jsem se na druhý díl těšila a jsem nadšená. Úplně jsem se do tohohle příběhu hnedka zamilovala. Marjorii jsem si hned oblíbila. Už se těším až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

izfnp
21.06.2020 4 z 5

Dobrý diel, zábavnejší a zaujímavejší než prvý v sérii. Obecne ma dejom bavil asi najviac z posledných x kníh, ktoré som od autorky čítala. Malo to spád, vtip, sympatických hrdinov, veeeelikánsku porciu iskrenia a maximálne príjemné vedľajšie postavy, od rozkošných bratov hlavnej postavy, až po úmornú gardedámu. Spokojnučko, dúfam, že posledný diel bude rovnako dobrý.

Jolana.b
04.02.2020 4 z 5

Taková příjemná odpočinková kniha. Za mě celkem dobré čtení, když si chci vyčistit hlavu.

mariva
23.01.2020 5 z 5

Ještě lepší a zábavnější než první díl. Opět příjemná odpočinková četba, romantika ze skotské vysočiny.

Zuke86
10.08.2019 4 z 5

Po shlédnutí seriálu Cizinka a přečtení prvního dílu stejnojmenného seriálu jsem měla trochu obavy, jaká knížka bude, jestli se Cizince nebude až moc podobat. Hlavní hrdina mi vzhledově přišel úplně stejný jako v Cizince (Jamie), ale vůbec mi to nevadilo :) příběh byl pěkný, chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak to byla moc pěkná knížka. Taková oddechovka :)

biki
05.07.2019 4 z 5

Oproti prvnímu dílu je to trochu slabší, ale pořád se to čte moc dobře. Zajímavý je náhled na situaci Marjorie v Londýně, kdy ani bratrův titul nedokáže přispět k jejímu přijetí do vysoké společnosti. Zápletka s Graemovými bratry se mi zpočátku jeví trochu přehnaná, ale další vývoj vede k docela vtipným situacím a, samozřejmě, ke sblížení obou hrdinů.

AliceTief
10.06.2019 4 z 5

Příjemně se četlo, zajímavý příběh, vtipné scény, ale ten konec by se mohl trochu rozvést, přišlo mi to najednou takové useknut....

CelticKate
02.06.2019 4 z 5

Ale jo, ty čtyři hvězdičky dávám...ale spíš za humorné scénky s malým Connellem, ty byly povedené, stejně tak vykreslení povahových rysů skotských horalů. On i ten příběh by byl super, ale ten náhle utnutý konec? To je škoda - spravil by to alespoň epilog, ale to ne...jeden vehementní proslov a konec.

Bobina74
11.05.2019 4 z 5

No proč ne, tyhle zrzavý, urostlý horaly v kiltech ;-). Nenáročné čtení, které příjemně plyne a vy se jen tak zasníte...

Dellphi
05.04.2019 5 z 5

Super. Dobře se to čte, žádné nudné pasáže, humor a dobrodružství.. Těším se na další dil..

havrmoni
24.03.2019 5 z 5

Líbilo se mi to o hodně víc než první díl.