Nemáš co ztratit

Nemáš co ztratit https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150778/bmid_nemas-co-ztratit-Dk0-150778.jpg 4 319 47

Jack Reacher série

Kdyby mu občané Despair poskytli šálek kávy, prožili by svůj typický den. Byl by to mizerný den, ale ne Reacherův problém. Stačila by trocha kofeinu a pokračoval by dál. Tihle lidé ho však chtějí vyhnat z města – stejnou cestou, jakou přišel. Špatný nápad. Co Despair tak pečlivě ukrývá, že stačí jediný pohled na Reachera, a vyděsí se k smrti? Dvě malá města uprostřed pustiny v Coloradu, Hope a Despair. Mezi nimi neleží nic jiného než třicet kilometrů pusté silnice. Jacku Reacherovi nikdo nezastavil, tak jde pěšky. Potřebuje jen šálek kávy. Dostane se mu však čtyř nepřátelských místních, obvinění z potulky a rozkazu opustit město. Vybrali si nesprávného chlapa. S Reacherem si není radno zahrávat. Nemá práci, nemá adresu, nemá zavazadla. Jeho jediným majetkem je tvrdohlavá zvědavost. Co je to za tajemství, které město Despair tak zarputile skrývá? Jen s jediným spojencem – tajemnou policistkou z Hope – a s mnoha nepřáteli se Reacher postaví celému městu...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , BB art

Nothing to Lose , 2008

kokosek
21.10.2013 4 z 5

Opět klasický Reacher. Kam vstoupí tam x let tráva neroste. Sice to tentokrát neodsýpalo tak jak jindy a dokonce to vypadalo, že se snad nesbratří s novou ženou. Ale v poslední čtvrtině se to vrátilo do původních kolejí. Ve všem.
A proto je jednoduchá další volba co číst. Další díl je už připraven.

Moniks
15.10.2013 3 z 5

Samozřejmě Child nezklamal...knížka až na nějake vyjímky velice poutava...ale lezt do lečky několikrat ? ale přesto .skvěle počtení.

MartinH
23.09.2013 3 z 5

Zatím asi nejslabší Reacher

Solverino
04.08.2013 3 z 5

Celkem slabší, ale čtivé. Ideální oddechová četba na dovolenou.

N10Tikky
21.01.2013 2 z 5

Těžko se to hodnotilo. Kdyby to bylo od někoho jiného a s jiným hlavním hrdinou, tak bych se přikláněl na 3*. Nenadchne to, ale ani neurazí. Děj odsýpá... A za dva dny si ani pořádně nevzpomenete o čem to bylo. Dobrý čtení do vlaku.
Ale tohle má být kniha ze série Jack Reacher! Co to je sakra za kravinu opakovaně lízt nejištěnej do připravený pasti? Co to je za keci o armádě a o dezertérech?
Zatím nejslabší kniha v řadě. Už mám rozečtenou následující a ta je na úplně jiný úrovni. Takže, v celkovým kontextu 2* a můžou bejt rádi.

Valerian
07.08.2012 2 z 5

Zdá se mi, že kvalita jednotlivých dílů série hodně kolísá. Po přečtení naprosto skvělých Jatek a Nepřítele pro mě byl tenhle díl hodně velkým zklamáním.

kilometr
12.04.2012 3 z 5

Jack Reacher v dalším průměrném příběhu.Jack je borec,který seřeže na hromadu v pohodě i 6 chlapů.Nemá tedy v podstatě soupeře a Lee Child mu až okatě nahrává.Zajímavý rozjezd se opět ve finále mění v přeplácanou prapodivnost.60%.

Lee Child
britská, 1954
1999  85%Jatka
2000  83%A přece nezemřeš
2000  84%Varovný signál
2001  88%Nezvaný host
2005  91%Výstřel

Kniha Nemáš co ztratit je v