Muž mých snů

Muž mých snů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497875/bmid_muz-mych-snu-TJH-497875.jpeg 4 332 51

Je přirozené, že chcete někoho, koho nemůžete mít. A kam až moje paměť sahá, já tajně chtěla Jace, nejlepšího bratrova kamaráda. Byl o šest let starší a vždycky se ke mně choval jako k sestře, kterou neměl. Uběhlo deset let. Všem nám bylo něco přes dvacet. Jace se nastěhoval ke mně a mému bratrovu, abychom to po smrti našich rodičů finančně utáhli. Byli jsme jen my tři – taková zvláštní rodinná dynamika. Když Jace žil pod naší střechou, byl stejně ochranitelský a panovačný jako vždycky. Ale rozhodně už se na mě nedíval jako na svou sestru, což věci zkomplikovalo. Byla jsem neustále pod tlakem a plná úzkosti. A on nevěděl, co dělat. Nejprve to byly pouze letmé náznaky. Když jsme si třeba pouštěli filmy, jen mimochodem jsem si opřela nohu o tu jeho, on se však neodtáhl. Stejně jsem ale předpokládala, že by… tohle neudělal. Nathan by nás zabil. Sice jsme to věděli, ovšem ani to nestačilo, aby nás to zastavilo. Nakonec se naše doutnající touha rozhořela. Nebyla to však jen fyzická přitažlivost, vybudovali jsme si silné napojení. Přece nás nechytí, že ne? Znělo to jednoduše. Jenže jednoduché to rozhodně nebylo. Tohle je příběh o zakázané lásce, porušení důvěry a nečekané druhé šanci.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

The Crush , 2020

Ketfl
05.07.2022 4 z 5

Tuto autorku mám moc ráda, ale přiznám se, že jsem radši, když píše společně s Vi. Tento příběh byl moc hezký, měl teda samozřejmě svoje mouchy, něco jsem moc nechápala, ale v závěru jsem ho zase slupla jako malinu. Epilog byl pak přímo boží, takový totálně ze života, kdy se prostě ne vše povede, jak se plánuje, tak za to rozhodně jednu hvězdičku přidávám. Číst znovu už spíš nebudu, ale líbilo se mi to.

Hatshepsut
03.07.2022 5 z 5

Klasická romantická oddechovka a vlastně taková sázka na jistotu. Tvorbu této autorky mám ráda a vím, že nezklame. A i když příběh Farah a Jace není úplně originální, autorce se podaří pohnout emocemi čtenářů. A to se u tohoto žánru předpokládá! :-)

Kristy.Seb
01.07.2022 4 z 5

Příjemný příběh. Ale od této autorky se jedná o slabší knihu.

Kudík
01.07.2022 4 z 5

U této knihy si nejsem jistá jak ji hodnotit a není to přímo v tom, že Farrah chce Jace a on chce jí, ale s ohledem na Nathana se (chvíli) drží zpátky, což je celkem neoriginální zápletka, ale zase co se týče rodičů, to je jiná káva. Část děje je jako přes šablonu, takže kdo má od autorky něco načteno, nebude překvapen ani zklamán. Je zde i pár lehčích zvratů a celkem mi bylo líto Kai, ale něco tomu přesto chybělo. 3,5*

Raislin
30.06.2022 4 z 5

Od této autorky jsem čekala trochu víc, ale I tak to byl hezký příběh. Odpočinkové čtení u bazénu naprosto ideální!

Ralemo
26.06.2022 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek a opět nezklamala. Moc jsem se na tuto knihu těšila a moc se mi líbila.
Krásný a zároveň smutný příběh o Farrah a Jacovi a jejich kostrbaté cestě za společným štěstím. Klasická hezká romantika se vším všudy, nechybělo drama, zápletka a nakonec šťastný konec. Určitě neurazí a knihu doporučuji, ideální oddechovka k odpolednímu kafíčku. :)

maafa
25.06.2022 5 z 5

Přiznám se, že když se v knize hrdinům stane to co Farrah, nedokážu být moc kritická. A i když jde o (pro mnohé) červenou knihovnu, tohle mě vždycky dostane. Myslím že kdo si prošel v pubertě podobnou ztrátou, mě chápe. A proto nemůžu knížku hanit. A přiznám se, že já mám ráda tento typ příběhů, kdy se vám celou dobu při čtení trochu stahuje hrdlo, jak to těm dvěma nevychází, ale jste zároveň i tak nějak v klidu, protože víte, jak tyhle knížky končí. Takže já prostě nemůžu jinak, než 5*:).

Dellphi
25.06.2022 4 z 5

Zase jednou povedená kniha od Penelope. Ne vždy se mi trefí do vkusu a přiznávám, že čtu raději knihy, které napsala společně s Vi. Ale tahle kniha patří mezi ty lepší (i když ne nejlepší). Krásně napsaná, zajímavý příběh, charakter hlavních postav velmi sympatický a celkově to mělo spád. A ten epilog, ten mě dostal. Za ten dávám hvězdu navíc.

nina3905
24.06.2022 3 z 5

Ufff ! Za mňa sklamanie.... Čakala som viac, dostala menej. Knihy od Penelope Ward mám veľmi rada, patrí medzi moje obľúbené autorky. Ale tento knižný počin jej nevyšiel. Príbeh nie je ničím originálny, skôr tuctový, čím skôr som ho dobrovoľne -nasilu dočítala.

lusitta05
24.06.2022 4 z 5

Pekné, presne ako mám rada, na odreagovanie stvorená.

evineckY
23.06.2022 5 z 5

Tato kniha není žádný originál, ani nic převratného, ale za to je pěkně a čtivě napsaná.
A za ten epilog musím dát 5*****

Penelope Ward