Muž mých snů

Muž mých snů https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497875/bmid_muz-mych-snu-TJH-497875.jpeg 4 331 50

Je přirozené, že chcete někoho, koho nemůžete mít. A kam až moje paměť sahá, já tajně chtěla Jace, nejlepšího bratrova kamaráda. Byl o šest let starší a vždycky se ke mně choval jako k sestře, kterou neměl. Uběhlo deset let. Všem nám bylo něco přes dvacet. Jace se nastěhoval ke mně a mému bratrovu, abychom to po smrti našich rodičů finančně utáhli. Byli jsme jen my tři – taková zvláštní rodinná dynamika. Když Jace žil pod naší střechou, byl stejně ochranitelský a panovačný jako vždycky. Ale rozhodně už se na mě nedíval jako na svou sestru, což věci zkomplikovalo. Byla jsem neustále pod tlakem a plná úzkosti. A on nevěděl, co dělat. Nejprve to byly pouze letmé náznaky. Když jsme si třeba pouštěli filmy, jen mimochodem jsem si opřela nohu o tu jeho, on se však neodtáhl. Stejně jsem ale předpokládala, že by… tohle neudělal. Nathan by nás zabil. Sice jsme to věděli, ovšem ani to nestačilo, aby nás to zastavilo. Nakonec se naše doutnající touha rozhořela. Nebyla to však jen fyzická přitažlivost, vybudovali jsme si silné napojení. Přece nás nechytí, že ne? Znělo to jednoduše. Jenže jednoduché to rozhodně nebylo. Tohle je příběh o zakázané lásce, porušení důvěry a nečekané druhé šanci.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: ekniha , Baronet

The Crush , 2020

miruska1
miruska1
20.02.2024 4 z 5

Líbilo se mi to. Ale i tak mám pocit, že tomu něco chybělo......

Pája699
Pája699
15.02.2024 3 z 5

Tato kniha mě na první pohled přitáhla svojí obálkou.....miluju růžovou barvu totiž :-D popis příběhu na obálce taky lákal, strašně jsem se těšila, až se začtu.....

Začátek a konec skvělý......o prostředku děje už to ale bohužel říct nemohu. Autorka má určo lepší knihy, tuto řadím do těch slabších......tím ale nechci vůbec říct, že bych se u čtení nudila a příběh shazovala. Jen jsou na trhu určitě šťavnatější kousky :-D
Tady za týden nebudu vědět o čem to bylo.....což je škoda, potenciál to mělo .-)

Farrah, Jace krásná dvojice, ale až k srdci mi nedopluli.......a o Nathanovi se raději ani nezmiňuju......štval mě celou knihu.

Ála1968
Ála1968
14.09.2023 4 z 5

Myslím, že jsem od autorky četla už lepší knihy,ale přesto to nebylo vůbec špatné

JanickaP
JanickaP
15.03.2023 5 z 5

Prijemna kniha, ja tyhle knizky ctu,protoze me uklidnuji a je mi jedno, ze je predem jasne,jak to dopadne. Takze, kdo si chce oddychnout, urcite ji doporucuji. Oba hrdinove jsou sympataci, jen trochu nechapu, jak by se nekdo zamilovany mohl ridit zrovna tim,co si o tom mysli jeho bratr. Ja bych na toho svého ohledy urcite nebrala :D

hlavajda93
hlavajda93
09.03.2023 5 z 5

Klasická předvídatelná romanťárna o zakázané lásce a odloučení, ale pěkná a sympatické postavy.

Leído
Leído
26.02.2023 5 z 5

Hodnocení knihy je vždycky tak trochu o očekávání. Já moc nečekala, podle anotace to vypadalo na neoriginální téma, nenáročnou oddechovku. Ale zpracování bylo dokonalé, všechno dávalo smysl, čtení jsem si užila, emoce jsem cítila na vlastní kůži, tak jak to má být. Líbily se mi dvě časové roviny, bylo to jako číst dva díly v jednom. Děkuji autorce za hezký víkend.

wielka
wielka
09.02.2023 5 z 5

A mne sa to pacilo. Sice obohrana zapletka zakazanej lasky k brachovmu naj kamosovi, ale postavy sa mi pacili a bavilo ma to.

Janulkaxxx
Janulkaxxx
24.01.2023 2 z 5

Tahle kniha me vubec nenadchla.

Evaho73
Evaho73
17.01.2023 3 z 5

Od tejto knihy som nemala veľké očakávania, a naozaj bolo to rýchle, jednoduché a oddýchové čítanie, ktoré ma trochu vytrhlo z momentálneho čitateľského bloku.
Príbeh má typickú zápletku "najlepší priateľ môjho brata" a je trochu bolestivý, lebo sa v ňom rieši smrť rodičov a s ňou spojené okolností a následky. Nič prevratné nečakajte, čítala som už lepšie žánrovo obdobné knihy.

Nermal
Nermal
01.01.2023 5 z 5

Velice pěkný, povedený příběh lásky Jace a Farrah. Okouzlující dívka a přitažlivý muž - jednoduché schéma, které ale autorka dokázala naplnit krásným, cituplným vyprávěním. Všechny romantické duše a příznivci této spisovatelky budou tentokrát určitě spokojeni.

Majuš333
Majuš333
28.12.2022 5 z 5

Len jedno slovo: "DOKONALOSŤ!"

Silvisek
Silvisek
16.12.2022 5 z 5

Kniha se ni libila. Krasny pribeh.

Téra
Téra
19.11.2022 3 z 5

Pěkný příběh. Víc mě bavila část z minulosti. Přítomnost mi nakone přišla už trošku natahovaná.

Michelleee
Michelleee
16.11.2022 4 z 5

Hezký příběh Farrah a Jace.
Farrah je ségra Nathana, který je nejlepší kamarád Jace. Nejdřív je vyprávěna minulost, kde spolu všichni bydlí. Pak se dostaneme do přítomnosti. Oddechové romantické čtení.

dooky
dooky
25.10.2022 5 z 5

Něco mezi čtyřmi a pěti hvězdami. Nebudeme si nic nalhávat, je to další z mnoha romantických jednohubek, u kterých člověk nečeká, že si je bude pamatovat do konce života a posadí se z nich na zadek. Tahle mě ale ihned nalákala anotací a při čtení mi bylo hezky. Chemie fungovala a já jim fandila až do konce.

MAU256
MAU256
24.10.2022 5 z 5

"Takže jaké z toho plyne ponaučení? Že z nepěkných příběhů se můžou stát příběhy milostné. Všechno může být proti vám, ale nakonec to stejně vyjde, protože to tak má být. Láska není volba. Nenechte si od nikoho namluvit, že někoho nemáte milovat. A někdy ten negativní hlas, který musíte ignorovat, je ten váš."

Krásně psaný milostný příběh Farrah a Jace. Ona byla jen mladší sestra jeho kamaráda, on byl kamarád jejího bratra, kterého milovala už od dětství. Příběh, který nebyl jen procházkou růžovým sadem. Můžu jen doporučit, pro romantické dušičky v této době není takovýchto knížek nikdy dost :-).

kacenka6144
kacenka6144
03.10.2022 4 z 5

Pořád si nemůžu pomoct, ale tahle autorka to umí líp. Připadne mi, že už narůstá kvantita na úkor kvality. I když se knížce nedá upřít pár silných okamžiků, proto ty 4 *.

petulkapeta
petulkapeta
24.09.2022 5 z 5

,,Lhal jsem," zašeptal jsem.
,,O čem?"
,,O tom, že to nic neznamená. Znamená to pro mě všechno, Farrah. A ty taky. Hrozně moc tě miluju a nikdy jsem nepřestal."

Tahle trojka prožila pěkné ale i krušné časy...Byla jsem rada že se po letech znovu potkali a vyřešili problemy a epilog byl skvělý...jak ja je miluju

astra3
astra3
17.09.2022 5 z 5

Po delší době jsem narazila na pěknou romantickou knížku. Doporučuji.

Tesset
Tesset
28.08.2022 3 z 5

Celkově slabší. Většina děje se odehrávala v minulosti a byla vlastně popsaná v anotaci, takže jsem čekala, že se autorka zaměří spíš na přítomnost, které tam ale moc nebylo. Nate došel prozření dost zvláštním způsobem, kterému jsem vůbec neuvěřila. Za mě nic moc.

Penelope Ward
americká, 1975