Můj (téměř) dokonalý život

Můj (téměř) dokonalý život https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341271/bmid_muj-temer-dokonaly-zivot-WW9-341271.jpg 4 152 42

Katie Brennerová vede na první pohled dokonalý život. Bydlí v Londýně, má skvělou práci a senzační fotky na Instagramu. Ale popravdě bydlí v podnájmu v malinké místnůstce, do níž se nevejde ani šatník, má špatně placenou administrativní práci s dlouhým dojížděním a život, který předvádí na Instagramu, jejímu tak zcela neodpovídá. Ale jednou se jí přece sny musí splnit! Jenomže i ten její ne úplně dokonalý život vezme za své, když ji její šéfová Deméter, která má podle Katie všechno, po čem sama touží, vyhodí z práce. Všechny naděje se Katie rozplynou. Musí se vrátit do Somersetu ke svému tátovi, který hodlá založit luxusní kemp. A právě do něj přijede na dovolenou Deméter s celou svou rodinou a Katie s údivem zjistí, že ani její život není ideální. A ještě je tu pohledný Alex, který se o Katie velmi zajímá…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

My Not So Perfect Life , 2017

Peyka
29.09.2019 3 z 5

Sympatická kniha jedné ztřeštěné slečny očarované Londýnským životem. Hrdinka, která se snaží prorazit ve velkoměstě, zalíbit se kruté šéfové a tak nějak normálně žít. Kniha je svižně napsaná, určité pasáže jsou moc natahované a nezajímavé, ale vcelku je to vtipné. Já se s Kat dokážu ztotožnit, protože v Londýně žiju, tak jsem s ní na 100% soucítila :D :D

Člověk si uvědomí, že ničí život není perfektní. Záleží, jak se k věcem stavíte. Neberte všechno tak vážně a užívejte váš nedokonalý život. ;)

pollyanna
28.07.2019 2 z 5

Jakože... tohle se fakt nepovedlo. U většiny starších knížek autorky jsem se aspoň zasmála, ale tato kniha vtipná není. Komika je ovšem opět postavená na vymýšlení a lži a romantická zápletka nevěrohodná, což by nevadilo, kdyby to čtenářsky fungovalo. Ale nestalo se. Takže jakože... asi tak.

suzanne1997
19.07.2019 4 z 5

Už od prvního řádku je tohle velmi netradiční kniha. Dokonale převrací čtenářův pohled na věc a ukazuje věci pokaždé v jiném světle. Jednou je to pozlátko, díky kterému člověk uvěří ve zlato, jindy pak ryzí kov bez příkras a lží. Tohle není jenom bezduchá romance, člověk v ní najde mnohem víc. Její první část se sice hůře čte, ovšem to vrchovatě vynahradí scény, kdy se Katie chce pomstít Deméter. Tato kniha dokonale vykresluje fakt, že ne všechno je tak, jak se první pohled zdá. A i když to tak doopravdy nevypadá, od tohoto příběhu nebudete moci odtrhnout zrak a knihu zaklapnete až po poslední stránce.

Teresita
30.04.2019 4 z 5

Oddechová romantická knížka, hlavní hrdinka tentokrát není tolik ztřeštěná, byla jsem spokojená.

cukrovka
15.04.2019 4 z 5

Čtivá humorná oddechovka.

hana1105
17.12.2018

Kniha mě chytla hned od začátku. Od autorky mám přečteny již skoro všechny knihy. Mohu jen doporučit.

lenka5660
09.08.2018 5 z 5

První kniha od této autorky, kterou jsem četla. Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak to šlo úplně samo. Vřele doporučuji. Autorka patří mezi mé oblíbené.

Gallaxy
23.07.2018 4 z 5

U Kinselly jsem zvyklá na poněkud ztřeštěné hlavní hrdinky. tdy ovšem hlavní hrdinka působila celkem rozumně, za to ztřeštěné byly jiné postavy ;-)

Každopádně děj měl spád a krásně plynul. Knihu jsem přečetla za víkend a skoro mě mrzí, že nebyla delší.

kiraa
16.07.2018 1 z 5

Mám taký neblahý pocit, že Sophie vystřílela všechny ostrý náboje. Vím, že nic lepšího než šílená nákupčí, moje milovaná Becky už asi nepřijde, ale že si koupím až takovou nezáživnou, mexickou telehovadinu, to jsem taky nečekala. Jediný plus je naprosto úžasná obálka, krásná starorůžovka, ale za tři kila, trochu luxus.

KateTheBlogger
30.06.2018 5 z 5

Knížky od Sophie miluji a tahle nebyla výjimkou :-)

kalinkacz
21.05.2018 5 z 5

Tohle bylo jedno obrovské překvapení! Takhle skvělou romantiku jsem už dlouho nečetla... Děj byl svižný, hlavní postava reálná, humor byl bezchybný a o trapné momenty, kdy se smějete v metru nahlas, rozhodně nebyla nouze... Do autorčina stylu saní jsem se úplně zamilovala a její knihy teď sbírám...

ladyka
10.05.2018 4 z 5

Typický "kinsellovský" scénář - na první pohled docela obyčejná hrdinka se skrytým potenciálem, která i přes nějaké ty komické situace, případně nedorozumění všechny nakonec převálcuje a do vítězného finiše doběhne se svým "princem" ruku v ruce. Byť to zní jak klišé, knížky SK mě vždy dokázaly pobavit i potěšit (bohužel ty vydané pod pravým jménem už nikoli) . Některé knihy SK mě bavily opravdu hodně (hlavně ty z počáteční tvorby), některé krapet méně (a sem řadím i tuto, nevím, zda je to právě onou obehraností scénáře nebo že stárnu). Tak dávám slabší 4*, a to kvůli občasné přeslazenosti.

Kočičáci
02.05.2018 5 z 5

Bude se vám líbit víc Cat londýňanka nebo Katie somerseťanka?
To zjistíte, když sáhnete po tomto opět povedeném, odpočinkovém a vtipném příběhu. Nic není, jak na první pohled vypadá...tak to v životě chodí a potvrdí nám to snad všichni hlavní aktéři...Deméter vám bude ze začátku pít krev, Alexe si zamilujete a Katie budete držet palce, aby se jí všechno povedlo. Anstersovic farma na vás dýchne její úžasnou atmosféru a vsadím se, že tam taky budete chtít jet, stejně jako já.
No a jak to celé dopadne? čtěte :-) doporučuji

Torino
26.03.2018 5 z 5

Tak tahle kniha se mi opravdu líbila. Nejdříve jsem se vyděsila, jak jsou stránky celkem hustě popsány od kraje ke kraji s hustým řádkováním, ale i tak mi to vlastně při čtení nevadilo... Četlo se mi to lehce, rychle a bavilo mě to. Na knize se mi nejvíce líbilo to, že nepopisuje dokonalý život, ale ten nedokonalý reálný se všedními problémy. Přišlo mi, že vše, co se v ději stalo, by se bez problémů mohla stát komukoli. Pravda, některé věci třeba jen v Americe nebo Británii, ale i tak. Autorka si musela dát s psaním opravdu záležet, protože snad každá i zdánlivě bezvýznamná věc, která se v knize udála, nebo o které autorka píše, má svůj důvod a navazuje na ní něco jiného. Když se v první kapitole autorka dlouhosáhle rozepisuje o tom, jak hlavní postava jezdí zdlouhavě a náročně do práce, vypadá to, jen jako popis zvláštního života v Londýně, ale v předposlední kapitole, se to opět vrací na scénu, byť jednou větou, ale má to význam. Snad jen konec nemusel být tak sladký. Dobré konce mám ráda, ale vždyť ta kniha popisovala TÉMĚŘ dokonalý život :-)

Ladiva
21.02.2018 3 z 5

Vcelku zábavný príbeh, ktorý sa dobre a ľahko číta. Páčila sa mi snaha autorky ukázať, ako veľká časť dnešnej mladej generácie podlieha pozlátku sociálnych sietí a snaží sa svoj život "napasovať" a prezentovať podľa vyhliadnutej šablóny virtuálneho sveta.

Lucie341
17.01.2018 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, je zábavná a čtivá.

dom.ini
13.01.2018 3 z 5

Jsem trochu zklamaná. Knížka se nečetla špatně, to vůbec ne. Chápu jakou myšlenku se snažila předat a vím, že v dnešní době sociálních sítí se mnoho holek může cítit jako hlavní hrdinka. Snažíme se světu ukazovat svou tvář v tom nejlepším světle a vytváříme tak falešný obraz sami sebe, ale to jak byla Katie přesvědčená že všichni okolo ní mají naprosto dokonalý život a vůbec žádné problémy mě straně rozčilovalo a připadalo mi, že neustále eší jenom sebe. A ten idylický růžový konec mi k celé myšlence knihy vůbec neseděl. Ale zase se mi moc líbilo sledovat kemp, tomu jsem moc fandila a možná bych si přečetla knížku o tom jaké tam mají příhody s hosty, to by se mi docela líbilo :)

kopretitinka
11.01.2018

Kniha mě bavila. Nic není jen černo-bílé a všechno zlé je pro něco dobré. To je základní pocit, který si z knihy odnesu. Poslední stránky na mě byly až moc velká "romanťárna". Jinak fajn pohodové čtení.

Peace
28.12.2017 5 z 5

"Pokaždé když člověk zapadne až po uši do problémů, cítí se zoufale a myslí si: Já se z toho nikdy nevyhrabu, vzpomeňte si: Tak to není. Každý život má svůj rub i líc, i když na to někdy máme tendenci zapomínat."

Sophie Kinsella je má oblíbená autorka a jsem moc ráda, že mě svou nejnovější knihou nezklamala. Dočkala jsem se pro ni typického humoru a nechyběly ani pasáže k zamyšlení.

intelektuálka
17.12.2017 4 z 5

Sny a touhy moderní Popelky, která místo sbírání hrášku posílá své fotky na Instagram. A také hledá vysněného prince...
Pro ženy příjemné čtení, doporučím.