Říční znamení

Říční znamení https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98822/bmid_ricni-znameni-iB0-98822.jpg 5 782 75

Mercedes Thompsonová série

Mercy Thompsonová vždy věděla, že je jiná, a nejen proto, že dokázala přinutit motor Volkswagenu poslouchat na slovo. Mercy je kožoměnec, což zdědila po dávno zesnulém otci. Ještě nikdy se nesetkala s nikým, kdo by byl jako ona. Tedy až doposud. V hlubinách řeky Columbia se k životu probudilo zlo – a někdo z lidu jejího otce by o něm mohl něco vědět. A pokud mají Mercy a její druh, alfa vlkodlak Adam, přežít, budou potřebovat pomoc…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Fantom Print

River Marked , 2011

Raven11
08.08.2016 5 z 5

Normálně mě indiánování a šamanování moc nebere, ale v tomto podání se mi líbilo. Trošku mi chyběla smečka, ale vynahradil mi jí Kojot, ten mě bavil :) Chybí mi trošku napětí jako v předchozích dílech, ale i tak je kniha velmi čtivá. Jinak obálky vypadají díl od dílu líp =)

Evule114
07.05.2016 5 z 5

Tenhle díl byl pro mě ze všech nejlepší a kdyby šlo dát víc hvězdiček, tak jich dám milión. Naprosto úžasný, akorát mi připadal moc krátký a konec jakoby by byl useknutý, přitom by se dalo psát dál jedna báseň, ale chápu autorku. Rozhodně se ale knížka naprosto vyvedla od samého začátku až po konec. Jen tak dál.

mirkol
23.03.2016 4 z 5

Rozhodně se mi líbilo to zakončení, což tak úplně nemohu říct o začátku, který se trochu vlekl, ale zase jsem byla ráda, že jsem se v tomto díle víc dozvěděla o Mercy celkově.

Laf
15.11.2015 4 z 5

Začátek trochu dlouhý a nudný, ale když se tato část přejde, už je to jen lepší a lepší natolik, že knihu nechcete pustit z ruky.

Nicki
03.09.2015 4 z 5

Zůstává ve mně pocit, že tomuto dílu něco chybělo. Přesto čtení nelituji. Jsem ráda, že jsem se něco dozvěděla o Mercedes a užila si atmosféru indiánské magie.

jana5962
09.12.2014 5 z 5

Tenhle díl je poněkud jiný než-li předchozí, ale mám ho hrozně ráda. Dozvídáme se díky ní víc o Mercyině původu atd... je to super! Nemůžu si pomoct, ale můžu na tuhle sérii pět jen chválu.

angelbooks
04.12.2014 5 z 5

Další super díl od této spisovatelky.
Musím napsat jednu věc, nad kterou furt přemýšlím. Že to co je v knize napsané se vlastně stalo ( tedy to co je napsané od jejich svatby až do konce ) jenom během těch jejich líbánek :D.
Už se těším na další díl :).
Knihu Říční znamení doporučuju :).

MisuleB
05.07.2014 5 z 5

Další skvělá Mercy Thompsonová. Moc mě potěšila a pobavila jejich svatba, ta byla úplně boží. Dvojitá agentka Jesse... :´) Možná byla oproti ostatním dílům " trochu slabší ", ale zase byla zasazená v jiném prostředí, indiánská magie byla docela zajímavá. Mě hlavně potěšilo, že se tu více vyskytoval Adam.

renefer
06.06.2014 4 z 5

Trochu slabší díl, možná jen pro mě, nemám ráda indiánskou magii a šamany a tady toho bylo opravdu dost. Taky jsme se trochu dozvěděli o otci Mercy, těším se na další.

Darsi
05.05.2014 4 z 5

Miluju Merci!

kacaaba
01.05.2014 5 z 5

Tato série se mi moc líbí. Tenhle díl mi přišel nejslabčí. Mám ráda, když spolupracujou se smečkou. Dost mě tam chyběli. Ale stejně hezký, napínavý, romantický :D

Peti
11.04.2014

Poslední kniha ze série o Mercedes byla dle mého názoru nejméně zábavná a zbytečně zdlouhavá. Děj se odehrává v kempu, kde novomanželé tráví líbánky a u toho bojují s nestvůrou v řece. Kdyby celý příběh byl ukončen v knize předchozí asi bych se vůbec nezlobila.

marushrn
18.03.2014 5 z 5

Moc pěkné pokračování!!!

Bunburistka
16.02.2014 5 z 5

Žádný z předešlých dílů mě ani malinko nezklamal. To platí i o tomto. Skvěle napsané, jen je škoda, že není o něco delší. Všem doporučuji! :)

Mergirus
16.12.2013

Tento zatím poslední díl mě přivedl trochu do rozpaků, čekala jsme od něj trochu víc. Víc akce, víc humoru...byla jsem z toho mírně zmatená..říční potvora a boj s ní byl už příliš..

ElisR1
20.11.2013 5 z 5

Opět výborná kniha od výborné autorky. Přečetla jsem ji jedním dechem. Sice tu možná bylo méně akce, ale dozvěděli jsme se něco o Marcyiny minulosti. Takže abych to shrnula, doporučuji přečíst stejně jako ostatní díly této série.

deedulka
10.10.2013 5 z 5

Další napínavý díl plný akce, ale i lásky kojotky Mercedes k alfa vlkodlakovi Adamovi. Autorka píše skvělé knihy, u kterých se nenudím a udrží si mou pozornost až do konce. Mercedes s Adamem spolu odjedou na "dovolenou" do kempu, kde se z odpočinkového pobytu ve dvou vyklube pátrání po příšeře, která požírá lidi v řece. Mercedes je stále tou starou známou tvrdohlavou osůbkou se skvělými hláškami a dobrým srdcem a Adam zase ten milující ochranitelský vlkodlak. Těším se na další díl Spálená mrazem. :)

LiLLu
05.10.2013 5 z 5

Pomalu dočítám, myslím že to byla příjemná změna od té klasiky - boj - smečka - upíři. Bylo na čase, aby se o sobě Mercy něco dozvěděla. Mám ráda indiány a jejich příběhy, vyprávění. Líbí se mi, že autorka do knih vkládá skutečné prvky jako třeba Stonehenge Memorial, řeku a jejich historii. Snadno se to dá najít na netu a vidět jak to doopravdy vypadá...
Když čtete celou sérii lehce po sobě, je to jako jedna tlustá knížka. Každý díl je jiný a příběh mých oblíbených postav nekončí, jak to u některých knížek bývá, že je to člověku pak líto, že to skončilo.
Mám tuhle sérii ráda i Alfu a Omegu a všem určitě doporučuju!:-)
Jen mě mrzí, že u nás nevyjde víc knížek od Briggsové. Její styl psaní mě prostě baví.

Ruxandra
23.08.2013 4 z 5

Jsem trochu na rozpacích. Nemůžu říct, že by se mi tento díl nelíbil, naopak, ale dost se lišil od předchozích. Možná to bylo tím, že mi chyběli moje oblíbené obvyklé postavy, které se v Říčním znamení vyskytují jen velmi okrajově.

Nefi
31.07.2013 4 z 5

Na jedné straně je fakt, že se dozvídáme něco o Mercy, na druhé mi říční ďáblice přijde trochu přitažená za vlasy. Ale to by nebyla P. Briggs, aby to i tak nebylo zajímavé a čtivé, i když byl konec prakticky jasný. Každopádně, pokud vyjde další kniha, se zájmem si jí přečtu.