Manželé odvedle

Manželé odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 4990 1475

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

Nikusha
09.02.2022 2 z 5

Boože, to byla ale ptákovina. Já už jen čekala kdy se vynoří nějaký Chosé jako bratranec Marcovy sestry, která je vlastně matkou malé Cory. Do poloviny se to četlo dobře, ale pak se to pro mně proměnilo v takovou neuvěřitelnou telenovelu. Čeho je moc toho je příliš.

MiroslavKutík
27.01.2022 4 z 5

( AudioKniha ) Kniha je moc super po přečtení jsem si po čase poslech i audio knihu a bylo skvělý úžasný a nečekaný konec.

Nikcasmej
18.01.2022 5 z 5

Knihu hodnotím velmi kladně, protože se mi opravdu líbila. Bavila mě a od první stránky jsem hltala každé slovo. Přišlo mi, že se kniha chvílemi zbytečně protahovala, ale nebylo to v takové míře, aby to příliš ovlivnilo mé hodnocení. Jinak si myslím, že se tento thriller opravdu povedl a zasáhl mne. Kniha mě nenechala klidnou a udržovala mě v napětí do poslední stránky.

Knihu bych tedy doporučila spíše starším čtenářkám, které mají rády napětí.

marwinmh
11.01.2022 3 z 5

Docela napínavé čtení, avšak zbytečně se spousta věcí neustále popisovala dokola a ten konec byl na můj vkus už zbytečně vyhrocený.

MiskaMa
08.01.2022 4 z 5

Napínavé. Jen jsem teda moc nepobrala, jak někdo může nechat miminko s porouchanou chůvičkou doma a jít někde k sousedům na večírek. Úplný závěr byl podle mě až moc vyhrocený.

Tohle byla poslední knížka od Shari Lapeny, kterou jsem ještě nečetla. Za mě se mi ale víc líbily autorčiny knížky Jeden z nás a Nevítaný host.

Leona333
04.01.2022 4 z 5

U této knihy se mi líbilo, že se v ní nenachází zbytečně moc postav. Vše je na první dojem hned jednoduší. Ale to opravdu jen na chvilku... Pak přichází zvrat, za zvratem, odhalení za odhalením... Napínavé, nečekané i v druhé části knihy. A ten závěr? Rozhodně nic okázale přeslazeného. Vlastně to je takový "skok z deště pod okap..."

iva1154
03.01.2022 3 z 5

Čtivé, zajímavé a nečekaný zvrat, který dělá knihu opravdu zajímavou. Oceňuji i nápaditý přebal, ale zatím jsem byla nejvíce spokojená s autorky pozdější knihou Nevítaný host.

Baja333
30.12.2021 5 z 5

Čtivé a napínavé. Zápletka super.

Karoley
27.12.2021 5 z 5

Lidé jsou schopni téměř všeho.
Nikdy nevíte, co se děje na opačné straně zdi.
Čeho všeho jste schopni vy, když vás přinutí překročit vlastní hranice?

Manželům odvedle zmizí v noci miminko přímo z kolébky.. Kde je? Co se s ním stalo? Učiněná noční můra všech rodičů. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, příběh je neskutečně čtivý, jeden dějový zvrat střídá druhý a čtenář tápe až do úplného konce a pak jen zírá. Od autorky si s chutí přečtu ještě něco dalšího.

Petulka50
23.12.2021 3 z 5

Jako dobře se četla, ale vadilo mi ,že se vše opakovalo, ze začátku to nemělo takový spád, pak se v půlce kniha rozjela.

Fortuna7
06.12.2021 4 z 5

Kniha je neskutečně čtivá a udržuje obrovské napětí. Jediná chyba pro mě je, že jsem únosce uhodla už cca v polovině knihy, takže jsem nebyla překvapená...

raty
06.12.2021 4 z 5

Určitě čtivé, autorka umí udržet napětí od začátku až do konce. Ale já osobně mám s jejími knihami trochu problém...... Kde že jsem toto už četla?

martinaandulka
06.12.2021 5 z 5

Maximálně napínavé-až do poslední omračující stránky,přesně jak je psané na zadní části knihy.Myslela jsem,že začátek knihy vše odhalil,ale neeeeee.

Kubajzz
28.11.2021 4 z 5

Shari Lapena nezklame, její knížky jsou vždy super. Rozhodně doporučuji přečíst.

mstychov
21.11.2021 5 z 5

Shari Lapena presne vi, jak ctenare dostat. Jeji detektivni pribehy jsou naprosto uchvatne a promyslene. Manzele od vedle jsou mou treti knihou a myslim, ze se mi zatim libila nejvice. Umi ctenare nadchnout, zahackovat, nemuze prestat cist. Pribeh zacina vecirkem na kterem manzelsky par Anne a Marco oslavuji 40. narozeniny kamarada. Jsou vsak nuceni nechat svou pulrocni dcerku vedle v dome na chuvicce, jelikoz jim vybouchne hlidani. Rozhodnou se pro kontroly kazdych 30 min. Kdyz se vsak vrati z vecirku, je mala pryc. Pripad vysetruje detektiv Rasbach. Jak to cele dopadne? To proste musite zjistit!

mrsterezz
09.11.2021 3 z 5

Neurazí, nenadchne. Jednoduchý příběh s o trochu složijětší zápletkou. Konec jsem odhadovala a celkem se i trefila. Za mě jednohubka na odpoledne. Ale tři hvězdičky si přesto zaslouží.

Bridgett
08.11.2021 5 z 5

Moje první kniha od autorky a musím říci, že se mi neskutečně líbila! Od začátku jsem vůbec neměla tušení co se z toho vyvine a nevěděla komu mám a nemám věřit...téměř do poslední strany jsem nečekala jak to celé dopadne... Děj je svižný, napínavý, moc dobře se čte. Parádní mrazivý thriller!

katynka78
03.11.2021 3 z 5

Tuto knížku mi půjčila kolegyně v práci s tím, že je to perfektní čtení a ať to zkusím.
Musím tedy říct, že mi tím do mého čtenářského portfólia přinesla novou autorku.
Je to první knížka od Lapeny a tím jsem jejímu stylu docela podlehla.
Její příběhy jsou svižné, bez prázdných míst, neokecává, popisy míst jsou akorát a knížky nejsou obsáhlé. Na daný příběh ten počet stran naprosto stačí.
Tento příběh je velmi zajímavý, z počátku to vypadá na nenáročné čtení s jasnou zápletkou, ale opak je pravdou.
Začínají se odkrývat charaktery postav, jejich motivy a představy co a jak v životě a najednou si nejste ničím jistí a nevíte, komu věřit.
Závěr je perfektní v tom, že je šokující. Nechápete, že někdo může něco takového udělat a přitom když si ten děj promítnete zpětně, tak ten dotyčný člověk nehnul ani brvou. Bravurně napsané a já věděla, že od Lapeny přečtu další a nebudu váhat.

Adriassa
02.11.2021 3 z 5

Kniha se celkem dobre cte. Dej je svizny, caste zvraty. Presto mi na knize stale neco nesedelo. Postavy trochu nudne, dej nebyl prilis napadity. Celou dobu jsem mela pocit, ze jsem knihu uz cetla. Na konci neprislo zadne wow, ale spis hmm to bylo celkem dobry.

adela2230
31.10.2021 4 z 5

Kniha se nečetla špatně. Bohužel pro mě jsem měla pocit, že děj odněkud znam. Což mě mírně ovlivňovalo. Ale příběh je zajímavý, jen konec mírně chaotický.