Manželé odvedle

Manželé odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/329780/bmid_manzele-odvedle-Ga3-329780.jpg 4 4990 1475

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat. Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč. Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

The Couple Next Door , 2016

AlenaF
03.04.2017 5 z 5

Výborné, skvěle se to četlo, knihu jsem přečetla za večer - nešla odložit.

Kačulaa
02.04.2017 5 z 5

Děj mě pohltil již od začátku a nemohla jsem knihu odložit, pořád se tam něco dělo a bylo to hrozně napínavé. Samé neočekávané zvraty, tak realistické až děsivé a potom to rozuzlení na konci bylo super. Kniha mě maximálně bavila až jsem to nečekala. Pro mě zatím nejlepší thriller co jsem kdy četla! Rozhodně doporučuji.

Lucik87
02.04.2017 5 z 5

Strhující, omračující, ledové,nepředvítatelné...prostě plné naprosto neočekávatelných zvratů. Jak jsem se začetla, nemohla jsem přestat. Tohle mělo grády. V jednu chvíli mi to do sebe začne zapadat a říkám si: už to mám, už jsem tomu přišla na kloub! A ono ejhle, na povrch vyplynou zase nové skutečnosti, které jsem vůbec nečekala. Tohle je pro mě nejlepší thriller, jaký jsem za poslední dobu četla.

Knižní střípky
02.04.2017 3 z 5

Ale jo, bylo to dobré :-) nemohu říci, že bych si z knihy sedla na zadek, ale musím uznat, že i přes značnou výrazovou strohost se to výborně a hlavně rychle četlo.....myslím si, že hodně z nás dokázalo velmi brzy tipnout únosce, ale i když se člověk strefil, tak s každou další kapitolou zjišťoval, že vše není až tak jednoznačné, jak to v předchozí kapitole vypadalo a děj se dále a dále zamotává, rozmotává a zase zamotává. No a ukončení příběhu, poslední kapitola, ta Vám prostě vyrazí dech, i když se přiznám, že bych byla asi raději za jiné ukončení.

Blaufik
31.03.2017 5 z 5

Knihu určitě doporučím každému milovníkovi psychothrillerů, jedná se o povedený kousek v němž napětí pomalu narůstá a vyústí v opravdu nečekaný závěr. Kniha se díky stylu, jakým je napsána čte doslova jedním dechem a já jsem velice ráda, že jsem se do čtení této pecky pustila.

Více v mé recenzi v záložkách.

Nixa
30.03.2017 5 z 5

Čtivá kniha plná překvapivých zvratů. Já jsem určitě překvapená byla, protože to kdo do toho všeho byl nakonec zapletený jsem opravdu nečekala. A když už jsem si říkala, že je konec a že to je v pořádku, tak opět překvapení a vše je jinak! Za mě super a těším se na další autorčinu knihu :-)

Globuska
30.03.2017 5 z 5

Detektivka obrácená naruby... Čtivý, děsivý a na nervy brnkající příběh, který vás přesvědčí o tom, že lidská morálka a pohnutky často překročí hranici někam, odkud už není návratu. Moc příjemná je přímost autorky - s ničím se moc nebabrá a podává myšlenky jednotlivých postav bez příkras a zbytečné vaty. Za mě super.

Babouš
29.03.2017 5 z 5

Manželé odvedle jsou thriller, který budete chtít slupnout na posezení. Napínavá zápletka, čtivý styl a pátrání po únosci si vás k sobě přilepí. Ale dejte na mou radu a šetřete si knihu! Protože jakmile dojdete na konec, bude vás hrozně mrzet, že skončila. Takhle výborně napsaných thrillerů, u kterých si nevědomky koušete nehty a nevnímáte čas, je jako šafránu.

evasamankova
29.03.2017 5 z 5

Zápletka sice až tak originální není, ale vypravěčský styl autorky je rozhodně osobitý. Žádná zbytečná vata kolem, od samotného začátku na to jde zpříma, děj má spád a slušné překvapivé zvraty. O konci nemluvě...:)
Kniha roku zřejmě (docela určitě) nee, ale čtivý, napínavý psychothriller, který se z ruky odkládá hodně hodně ztěžka, rozhodně anoo.

teli9845
22.03.2017 1 z 5

Znám mnohem lepší thrillery, kniha mě ničím nepřekvapila. Zápletka nebyla šokující, spíše plytká. Kdyby kniha neměla stříbrnou samolepku a takovou kampaň, tak zapadne.

Danago
21.03.2017 3 z 5

Knížka je spíš psychothriller , bude se líbit tomu kdo má tento žánr rád. Příběh je založený na postupném odhalování lží všech zúčastněných. Hlavní zápletka je docela brzo průhledná. Konec pro mě nebyl až tak šokující.

kneslova
17.03.2017 5 z 5

Opravdu dost dobrý psychothriller, postupně se pomalu odkrývají nové a nové detaily o všech postavách knihy. A ti všichni, zpočátku vypadají nevinní...výborně napsáno

veronika9143
06.03.2017 5 z 5

Skvělý thriller, který nenechá nikoho jen tak být. Moc jsem se u něj bavila a konec mě naprosto rozsekal. Co všechno se stane, když nám osud nepřeje? Napínavé, až do poslední stránky. Paráda!

jana3099
04.03.2017 5 z 5

Ze začátku stále dokola, co kdo dělal v době únosu, co kdo řekl, co kdo viděl......ale později už začíná mít kniha spád a rozplétá se klubko lží, machinací, chamtivosti, mileneckých vztahů...... no a zajímavé rozuzlení únosu male holčičky Cory......

kadgam
02.02.2017 2 z 5

Americký srdcervúci príbeh. Zaujímavý jednoduchý začiatok, potom sa niečo stane, situácia sa komplikuje, tajomstvá vychádzajú na povrch a nakoniec nečakané rozuzlenie. Až na trochu pridlhú strednú časť má kniha spád a koniec stojí za to.