Maddox

Maddox https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456991/bmid_maddox-Fdh-456991.jpg 4 547 88

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje. Dokud do jeho života nevstoupí Dee. Přináší s sebou city, které si celý život sám odpíral – a ohrožuje jeho kontrolu. Chce jí odolat. Udržet. Lásku. Naživu. Protože i Dee sama je poznamenána vlastní minulostí, nedokáže mu přiznat své city, a bojuje s ním o každou píď. Je dost silný na to, aby jí ukázal – aby jí dokázal, že láska jim oběma za to riziko stojí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Maddox , 2018

DUNIKO
06.07.2021 5 z 5

Ach můj Bože,tak to bylo něco!!!Miluju chlapce z BAM️❤️. Žhavé, vtipné, romantické a takové správně šokující a ten konec neměl chybu.

kh1989
01.07.2021 4 z 5

Na třetí díl jsem se těšila a nezklamal. Uvidíme, co přinese Reid. Tak to bude taky zajímavé.

Nika30
28.06.2021 5 z 5

Na Madoxe jsem se moc těšila. Musím říct že Dee mě dost rozčilovala svou umanutostí ohledně vztahu. Naštěstí měl Maddox dost trpělivosti. A vedlejší zápletka jeho minulosti mě překvapila. Kdo by to byl do něj řekl. Moc se mi líbí rozvinutí seznámení s Richardem. Alespoň dává smysl druhý díl kontraktu.

narisa
07.06.2021 5 z 5

Maddox mě opravdu velice příjemně překvapil. V předchozích dílech mi až tak nepřirostl k srdci, ale jeho díl byl úžasný. V této knize byl pro mě úžasný a zajímavý. Intimní scény stály za to. Dee mi také nebyla úplně po chuti v předchozích dílech, ale tady to bylo jiné. Opravdu k sobě pěkně pasovali. Maddox to bohužel nejvíc schytal, ale naštěstí se z toho dostal. Přijde mi, že autorka ve 2. a hlavně ve 3. díle dost přitvrdila. Co mě dostalo je propojení se sérií Kontrakt. Richard je najednou dobrodinec největší :). Také se mi moc líbil Reid a velice se těším na jeho díl. Knihu opravdu doporučuji, byla skvělá.

lucie3944
01.06.2021 4 z 5

Zatím nejlepší díl, dokonce si možná budu za půl roku pamatovat, o čem to bylo. Propojení s Richardem bylo fajn, skoro přemýšlím, že si opět přečtu Kontrakt.... Slušný průměr.

havrmoni
18.05.2021 5 z 5

Tady není co dodat jen bych se opakovala. Ten epilog byl krásný, jasně že byl sladký, ale ruku na srdce dámy, vidět chlapáka s dítětem, která z nás by odolala. Tady se opět potvrdilo, že rodinu nemusí tvořit jen pokrevní svazky. Tahle série se mi fakt moc líbí.

Laf
08.04.2021 5 z 5

Kniha se mi líbila a zhltla jsem ji pomalu jedním dechem. Zase super zápletka a rozvíjení příběhu všech postav i z minulých dílů. Přijde mi, že každá další kniha v této sérii je lepší než ta předešlá. Rozhodně mohu doporučit :)

alzbeta4340
31.03.2021 4 z 5

Mám ráda, když si autor vytvoří svůj svět a propojuje postavy ze svých knih. To umí Melanie Moreland dokonale. Maddox je fajn romantické čtení - jako obvykle s přeslazeným závěrem, ten se dá naštěstí přežít. Těším se na další díl o Reidovi.

Jita160
27.03.2021 5 z 5

Maddox je vážně zlatíčko.Jeho příběh byl zatím nejvíc,byl vzrušující,zábavný a plný citů.To jak jsou tito přátelé navzájem propojení a kryjí si záda mě nadchl.Tyto příběhy mě vždy pohladí po srdci,tak vzhůru za Reidem,myslím že i ten nezklame.

johana3160
25.03.2021 4 z 5

Mam trosku smisene pocity. Nektere dialogy byly strojene, nebo mi prisly nedokoncene. Chvili se zdalo, ze se to vlece a najednou byl konec. Nektere casti mi prisly, ne primo odflaknute, ale ze se to mohlo vic rozvest. Autorka ma vsak poutavy styl a pres to vsechno se mi pribeh Maddoxe a Dee libil, fajn bylo i propojeni se serii kontrakt. Konec a zejmena narazka na daldi knihu to vsak “zabila”... to nebylo vubec nutne.

Kristy.Seb
24.03.2021 4 z 5

Člověk se někdy musí věcem postavit sám.

Rozhodnutí, která člověk provede sám, jsou nejhorší že všech možných. Nikdy se nedokážeme na problém podívat objektivně, protože máme tendenci vidět jenom jednostranné.

Svou minulost změnit nemůžeme. Je naší součástí. Musíme odpustit sami sobě. Dokud to neuděláme, nikdy to nepřekonáme.

Tenhle díl byl zatím nejlepší. Milé, rychlé a čtivé.

astra3
27.02.2021 5 z 5

Čtivé, romantické, místy napínavé, dojemné. Co víc dodat. Už se těším na Reida.

ZHrdinka
01.02.2021 5 z 5

Tak tenhle dil mel nejvetsi riz:-) zatim...

Nonča
28.01.2021 5 z 5

Knížka snad ještě lepší než dva předchozí díly, už teď se těším na Rieda..

Sarkak94
13.01.2021 5 z 5

Páni tak tohle byla jízda. I když jsem byla zprvu celkem skeptická, protože hlavními hrdiny tady jsou Maddox a Dee a ta mi už od prvního dílu byla nejméně sympatická ( bohužel se na tom nic nezměnilo).  Tak i přesto je za mě Maddox asi nejlepší z trojice BAM ( Bantley, Aiden, Maddox). Líbí se mi, že autorka do děje zamotá  opravdu všechny, takže se tu opět setkáváme se všemi páry Batley a Emmy, Aiden a Cami. Dee a Maddox měli dohodu, hlavně žádné city. Po té co se objeví nová osoba, z Maddoxovi minulosti, dostává kniha uplně nové grády a trošku toho napětí….No a konec tak ten byl naprosto dokonalí. Tentokrát mě u knížky i slza ukápla.

Zomy
10.01.2021 3 z 5

Maddox mě vrací zpátky do hry (tedy do série) :-)

Bentley se mi líbil moc, to byla parádní pohádka o chudé a bohatém.
Aiden mě nebavil, byl bez nápadu, neslaný, nemastný. Ani jsem neměla chuť číst o dalším z trojice.

Ale tenhle příběh byl fajn. Ačkoliv byl nápad spíš průměrný a klišoidní, četl se sám a bavil mě. I když už se tady autorka možná až moc zaměřovala na sexuální scény (Bentleyho příběh mi přišel romantičtejší) a chvílemi mi to připadalo spíš úsměvné - pokud budu v časovém presu a nebudu stíhat uvařit večeři pro návštěvu, nadržený chlap by byl to poslední, co by mě uklidnilo :-)

Melanie Moreland píše takové jednoduché, sentimentální příběhy - v tom nejlepším slova smyslu. Pokud na ně zrovna máme chuť, víme, na koho se obrátit.
Tenhle příběh se povedl. Klidně bych dala 3,5 hvězdy.

Majuš333
03.01.2021 5 z 5

Maddox je moja srdcovka z tejto série :)

pollyn
01.01.2021 4 z 5

Nejlepší díl ze série ;)

Majka1979
29.12.2020 5 z 5

Po dnešku zastávam názor, že človek si musí knihu prečítať od začiatku do konca, aby mohol súdiť.
Počula som toľko na ňu, že je slabá, nanič a podobne. A pre mňa bola možno najlepšia z tých troch, čo som doteraz čítala.
Neľahké detstvo Maddoxa a Dee ich spája, ale spája ich aj niečo iné - ani jeden z nich nechce stratiť kontrolu nad svojím životom. A záleží len na nich, či si lásku do svojho života vpustia alebo nie...V knihe nechýba ani sex, ktorý tomu dodáva tú správnu šťavu :)
Nechýba aj vývoj vzťahov Bentleyho ako aj Aidna.
Určite aj ďalší príbeh bude stáť za to, aby mal čestné miesto v mojej knižnici :)

knihomolkajanca
26.12.2020 3 z 5

(SPOILER) Další oddechovka a stejně jako u předchozího dílu musím znovu říct - v tomto žánru už jsem četla lepší. Ty postavy v této sérii mi prostě tak nějak nepřijdou úplně uvěřitelné. Příjemnou změnou ale bylo, že pro jednou chtěl vztah chlap, nikoliv žena.
Děj byl celkem předvídatelný - dalo se očekávat, že to s Jill nepůjde tak lehce.
A co mě docela otravovalo, byla zbytečná výplň, kde chapi řešili firmu. To prostě byly naprosto nepodstatné části, které bych osobně klidně zkrátila na odstavec a neprotahovala na x stran.
Konec byl tak sladký, až mě z toho bolely zuby a tyto doslovy bych klidně asi vynechala.
Každopádně tři hvězdy za čtivost a část s nemocnicí. Věřím, že klasické čtenáře tohoto žánru by to nejspíš nadchlo více. Já už po dalších dílech této série asi nesáhnu. Za mě slabší čtení.