Maddox ekniha

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje. Dokud do jeho života nevstoupí Dee. Přináší s sebou city, které si celý život sám odpíral – a ohrožuje jeho kontrolu. Chce jí odolat. Udržet. Lásku. Naživu. Protože i Dee sama je poznamenána vlastní minulostí, nedokáže mu přiznat své city, a bojuje s ním o každou píď. Je dost silný na to, aby jí ukázal – aby jí dokázal, že láska jim oběma za to riziko stojí?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456991/big_maddox-Fdh-456991.jpg 4.3415

Vested Interest 3.

Vydáno: (ekniha), Baronet

Maddox, 2018

Kniha Maddox

MAU256

I tenhle příběh, který se vypráví o Meddoxovi byl moc krásně psaný. Minulosti se nedá uniknout, ale když se svěříte lidem, které milujete, dá se překonat vše. Již v dříve čtených knihách jsem si oblíbila Bentleyho, Aidena, Emmy, Cammi i Dee, proto jsem ráda, že se to stále točí kolem těchto přátel, samozřejmě, že to nejsou jediné postavy. Už se těším na další příběh - Read.

princesse

Zatím za mě nejslabší. Nějak nedokážu říct co přesně mi vadilo nebo spíše chybělo, ale něco tam bylo - nebylo. Nemělo to takovou šťávu jako předchozí dva díly. A ten konec? No to jako na mě bylo trochu moc cukru najednou. Mám ráda šťastné konce, ale tohle tedy byla síla.

adela2230

Velmi povedený díl. Dokáže pohltit, tady se vyskytlo více problémů z obou stran, což knihu dělalo ještě lepší.

Lee7

Věděla jsem to, Mad Dog mi vyhovoval nejvíc a konec pěkně navnadil na dalšího člena dobrého spolku. Těším se a hezké ukončení trojice

smejkalova.m

Zatím se mi líbila z BAM nejvíce, Maddox je za mě největší sympaťák. Těším se na Reidův příběh :)

Marci_Vaj

Maddox, chlap sympaťák. První dva díly ale byly lepší. Myslím že mi vadilo tolik sexuálních scén, že kdyby je autorka vynechala, měla by kniha tak 50 stran… Myslím, že tato postava si zasloužila víc pozornosti. Líbilo se mi propojení s Richardem z knihy Kontrakt 1 a 2.
Jdeme na Reida…

Njangu

Po přečtení jsem si říkala, že je to nejlepší díl. Mělo to trošku větší drive. Série se s každým dílem zlepšuje.

Kudík

Stříbrný lišák Maddox...., taková tichá voda co břehy mele. :) Opět příběh jako přes kopírák, ale pár drobných změn tam oproti předchozím dílům (naštěstí) bylo. Přesto na mě tato dvojice působila v rámci vztahu nejméně uvěřitelně, a to hlavně ze strany Dee. Epilog pouze prozradí očekávané a trošku mě to odrazuje číst celou sérii v kuse, ale zase v následujícím díle je Reid. :)
"A to všechno kvůli opotřebovanému batohu a šálku kávy."