Maddox

Maddox https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456991/bmid_maddox-Fdh-456991.jpg 4 547 88

Vested Interest série

Tři mladí muži se seznámí na univerzitě, kde také začne jejich celoživotní přátelství. Minulost diktuje to, jací muži to jsou, současnost však formuje jejich budoucnost. Co se stane, když se každý z těchto mužů setká s tou jedinou osobu, která je mu předurčena? Dokážou se svými city bojovat a odejít? Nebo jeden po druhém podlehnou a poznají sladkou bolest lásky? Maddox, který byl vychován v chaosu a ve strachu, teď v běžném životě vyžaduje pořádek a kontrolu. Má svou kariéru a dva nejbližší přátele. To je všechno, co potřebuje. Dokud do jeho života nevstoupí Dee. Přináší s sebou city, které si celý život sám odpíral – a ohrožuje jeho kontrolu. Chce jí odolat. Udržet. Lásku. Naživu. Protože i Dee sama je poznamenána vlastní minulostí, nedokáže mu přiznat své city, a bojuje s ním o každou píď. Je dost silný na to, aby jí ukázal – aby jí dokázal, že láska jim oběma za to riziko stojí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Maddox , 2018

AliceTief
06.11.2020 5 z 5

Za mě mnohem lepší příběh, než Aiden s Cami, krásně napsáno a rychle se četlo :)

2688
05.11.2020 5 z 5

Paráda, byla jsem rada taky za zmínku postav z jiné série a těším se na Reidera

jinbr
03.11.2020 5 z 5

V tomto díle mě zaujal odkaz na postavy z jiných knih (Kontrakt) a čekala jsem, jestli se třeba zde nestane něco, co je v námětu Kontraktu 2. Těšila mě i zmíněná férovost našich hrdinů a docela by mě zajímalo, jestli se počítá s překladem posledního dílu o Reidovi.

lucka1998
03.11.2020 4 z 5

Další krásně napsaná kniha o klucích BAM, příběh plynul, byl čtivý, vtipný i trochu napínavý ( i když bylo jasné jak to dopadne).
Když jsem se nad knihou zamyslela tak jsem zjistila, že Richarda i jeho příběh znám. Ale to je jiná knížka od autorky, i když propletení z Kontraktem bylo super :)

Kukicka
31.10.2020 5 z 5

Za me rozhodne nejlepsi dil serie. Nemam teto knize co vytknout. Pribeh krasne plynul, byl plny vtipu, hastereni, ale i emoci, ktere donutily me oci i slzu ukapnout. Za me super relax v teto zvlastni dobe

Evka3814
30.10.2020 5 z 5

No co k tomu dodat,opět pecka u které jsem se nasmála a poplakala. Prostě to jejich hašteření nemá chybu a tak by to mělo v přátelství chodit. Baví mě že příběh se motá kolem všech,takže se člověk nenudí. Už se nemohu dočkat aktéra Reida♡

milst
30.10.2020 5 z 5

Nádherná knížka, na Maddoxe jsem se moc těšila a stálo to za to. Skvělá série, už se těším na další díl. Miluju kluky z BAM, jsou úžasní. Můžu jen doporučit.

rampapa
29.10.2020 5 z 5

Tak tohle bylo úžasné. Do Maddoxe a Dee jsem se hned zamilovala. Miluju kluky z BAM.
Příběh jsem si opět Zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další o Reidovi. U téhle knížky jsem hodně zasmála. Knížku velmi doporučuji.