Lovci hlav

Ve svém dalším románu autor bestselleru Nemesis uvádí na scénu nového hrdinu. Roger Brown je podle svého vlastního názoru nejlepší a nejhůře placený lovec hlav (headhunter) v Norsku, má příliš krásnou ženu a příliš drahou vilu, a proto si musí přivydělávat krádežemi uměleckých děl. K tomu využívá kontaktů, které získává při své práci. Clas Greve je dokonalý kandidát na jakoukoli vrcholnou pozici. Ženám připadá okouzlující, a navíc vlastní jeden Rubensův obraz stomilionové hodnoty. Dokáže-li Roger Brown tento obraz získat, vyřeší se tím jeho ekonomické potíže a navždy získá svou ženu Dianu. Když se však Brown dostane do Greveho bytu, zjistí něco, co vědět ani nechtěl. Roztáčí se nečekaný kolotoč událostí. Náhle se lovcem hlav stává někdo jiný, Brownovi jde o život a mění se ve štvanou zvěř. Začíná zběsilý hon a boj o přežití, ve kterém může zvítězit jen jeden....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/93_/93222/lovci-hlav-CYP-93222.jpg 4.22247
Literatura světová, Detektivky
Vydáno · Kniha Zlín

Hodejegerne · 2008

Kniha Lovci hlav

VěraČamková

Napínavá kniha se zajímavým koncem, skvělá zápletka, HH, kterého jsem si velmi oblíbila, v ní sice nevystupuje, ale i tak jsem si čtení pěkně užila. Super

Iki1

Výborně uchopené téma, vtipně a především napínavě napsané. A hlavně, tahle kniha není ukecaně rozvláčná. Od počátku si mě přitáhla a pustila až na konci. A protože jsem film neviděl, byl pro mě ten konec dost překvapivý.

NADEI

Po docela zdlouhavém rozjezdu, nabrala kniha na obrátkách a postavy rozpoutaly mezi sebou doslova válku. Krásné 4 hvězdy - na 5 má jen HH.

EvaApple

Na to, že nemám moc ráda severské autory, tahle kniha stojí za přečtení

MišuleP

První knížka od tohoto autora co jsem četla. Nečeakla jsem takový obrat a zvrat a jen jsem chtěla číst dál a dál a zjistit jak to dopadne a konec mě taky dostal.
Neměla jsem velké očekávání, chtěla jsem jen změnit žánr od romantiky a tohle mě dostalo.
Myslím, že to nebyla poslední knížka, kterou jsem si od Jo Nesbo přečetla.

m.valova

Tahle Nesbova kniha se mi četla dobře,byla ovšem pro mě složitější na orientaci,ale na to už jsem zvyklá ze série Harryho Hola.Závěr byl pro mne překvapivý až neskutečný..film jsem neviděla a radši snad ani nechci i když má vynikající recenze..

lilyjane2

Skvela. Prestoze mam prectene vsechny Holeovky a mam je rada, musim rict, ze tenhle thriller na me zapusobil zdaleka nejlip. Genialni zapletka, skvele charaktery postav a nektere skvele momenty (napinave, nektere zas opravdu vtipne). Par napadu opravdu bezkonkurencnich. Cetla jsem dvakrat a bavilo me to uplne stejne.

mol378

Hodně napínavé, dost drsné, výborně se to četlo a ještě lépe poslouchalo v audio verzi - nešlo přestat! Doporučuju!
Ani film nedopadl špatně, obsazení se mi zdá výborné, ovšem zákonitě vypadly nějaké podrobnosti, které jsou v knize úplně sugestivně vyjádřené.