Kůň a jeho chlapec

Kůň a jeho chlapec https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76790/bmid_kun-a-jeho-chlapec-Dcr-76790.jpg 4 1837 164

Letopisy Narnie série

Narnie… kde koně mluví… kde se rodí zrada… kde čeká osud. Dva uprchlíci spojí své síly k zoufalému útěku. Ačkoli jejich jediným cílem je uniknout svým tvrdým, nesvobodným životům, ocitnou se brzo v samém středu strašlivé bitvy. Je to bitva, která rozhodne o jejich osudu i o osudu celé Narnie.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Orbis pictus (ČR)

The Horse and His Boy , 1954

Danuscka
15.02.2018 2 z 5

Kniha se mi líbila, jen jsem zatím nepochopila její roli v celé sérii.

ThrisaManx
29.12.2017 5 z 5

Poprvé mě kniha nezaujala. Podruhé už se mi líbila. Potřetí jsem se zamilovala. A poté ji přečetla ještě spousta krát. Příběh je báječný, vypráví o skvělém dobrodružství chlapce a mluvícího koně, kteří se rozhodli utéci ze svých domovů a vydat se do Narnie. Když jsem byla malá, příběh na mě působil opravdu silně. Pamatuji si, že jsem pak třeba spala v noci na zemi a bez peřiny abych si dokázala lépe představit, jak se asi cítil Šasta na své cestě :D

KOKOS77789
24.10.2017 5 z 5

Kniha mě na konci skvěle překvapila jednou částí. Je to velmi čtivé a napínavé.

andreapistkova
10.10.2017 4 z 5

Musím říct, že tenhle díl z celé série Narnie, mě nejvíce vtáhl do děje. Nevím přesně čím to bylo, ale bylo to pro mě pěkné zpestření celého příběhu.

Peťulka3
22.09.2017 5 z 5

Líbí se mi,že i když je to jiný příběh,pořád to svým způsobem navazuje a postavy se prolínají.

kacenka7206
27.08.2017 3 z 5

Pěkný příběh, ale zarazilo mě, že to bylo úplně mimo děj předchozího dílu.

MOu598
02.08.2017 5 z 5

Četla jsem v prosinci 2006. Podle mých poznámek:
Hezky se čte.
Pro děti i dospělé. napínavé.
Hezké.

Romžiry
10.07.2017 5 z 5

Nádhera, nadčasová kniha. Doporučuji.

Vondraz
30.06.2017 5 z 5

Letopisy Narnie, je srdcovka, krásný příběh.

Arisis
19.06.2017 3 z 5

O.K. Miluji Letopisy Narnie, ale ten to díl jsem přečetla z povinnosti. Neříkám,že se mi tento díl nelíbil, ale....Musela jsem se nutit.

DUNIKO
02.04.2017 4 z 5

Zatím nejlepší z edice.

Audrina
20.03.2017 4 z 5

Překvapivě se mi třetí díl zatím líbil nejvíc. Možná to bylo tím, že hrdinové i prostředí bylo úplně jiné. I když bylo dost předvídatelné, jak to skončí, nevadilo mi to. Jediné nad čím jsem na konci příběhu přemýšlela byl důvod napsání tohoto dílu. Další díly si totiž moc nepamatuji a moc nevím, jestli nám tedy třetí důvod pomohl něco odhalit či ne.

fajka
28.02.2017 5 z 5

Nádherná knížka. Do knížky jsem se úplně začetla. Nechtěla jsem přestat. Chtěla bych se dostat do Narnie a úžívat si jí. Myslím si, že by si to zasloužilo pět hvězdiček, sice jsem někdy nevěděla kdo se jak jmenuje, ale jinak hezká kniha. Jak byla na konci bitva čekala jsem, že bude delší, ale to nevadí. Doporučuji Narnii všem.

dominika2585
20.02.2017 3 z 5

Opět krásný příběh zasazený do kouzelného světa Narnie. Líbil se mi příchod nových postav - Šasty i tarkíny Aravis. To jak to s Šastou vlastně dopadne jsem nějakou chvíli při čtení již tušila, ale mé nadšení to nijak neovlivnilo. Nicméně mě tento díl nenadchnul tak jako předchozí díly, protože se tento příběh tak uplně nevěnoval přímo Narnii jako spíše jejímu vytouženému objevení.

Kelen30
19.01.2017 5 z 5

Opět se mi příběh hodně líbil. Akorát jsem si myslela, že vztah mezi Brím a Šastou bude trochu víc hlubší.Šasta se mi hodně oblíbila, byl odvážný a čestný,vůbec jsem nečekala to s Korem.Edmund mě také příjemně překvapil,hodně se změnil.Jen jediná maličkost s kterou jsem úplně nesouhlasila ,byl trest Rabadaše. Klidně bych mu za jeho chování dala i horší. .Jinak mi v knize nic nechybělo.

LoverBooks
08.01.2017 2 z 5

Nemohu si pomoct, ale pro mě zatím nejnepovedenější díl Narnie.
Od půlky jsem byla ztracena v ději a zatím NE.
Možná, že když se ke knize za nějaký čas vrátím, bude to lepší, ale momentálně NE.

tatafa
07.01.2017 4 z 5

Krásná a velice čtivá série. která mne, na základce, bohužel neoslovila natolik, jako ostatní fantasy. Nicméně, teď, když vím i křesťanské pozadí, hodlám jí dát novou šanci.

Hedera
02.11.2016 3 z 5

Bohužel tento díl se mi líbil asi nejméně, ale jinak příběh pěkný

libalma
05.09.2016 3 z 5

dříve mě nebavila protože se celou knihu jen jede na koni ale teď mě bavila

P-man
22.08.2016

ÁÁ máme tu další díl nádherné Narnie! Jako jednička je suprově napsaná a pan spisovatel neodbíhá zbytečně od děje. Je fajn si na chvilku odpočinout od naší dětské čtyřky :) Sice nebyla tak pěkná jako jednička, ale stojí za přečtení :)