Nové sliby

Nové sliby
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495982/bmid_nove-sliby-Qzb-495982.jpeg 4 698 698

Láska z Green Valley série

V malém městečku Green Valley uprostřed Skalistých hor žije už od mala Izzy, která tady pracuje jako instruktorka snowboardu. Už léta je tajně zamilovaná do svého nejlepšího přítele Willa, který ji bere pouze jako dobrou kamarádku. Ani romantický polibek na silvestra nepřiměl Willa, aby se na Izzy díval jinýma očima. Jednoho dne se v Green Valley objeví Cole, seriálová hvězda z Netflixu, a najme si Izzy jako instruktorku lyžování, aby ho připravila na jeho novou roli. Čím více času s ním Izzy stráví, tím více jí to k němu táhne a tím více si je Will jistý, že i jeho city k Izzy jsou hlubší, než si do teď přiznával. Jak si s tím ale šerif a milovník žen, který se vážným známostem vyhýbá, poradí? A kdo nakonec získá Izzino srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Red

New Promises , 2019

terikus
31.05.2022 5 z 5

Mně se prostě nejvíc líbil Cole, což jsem nepředpokládala...a těším se na 4.díl, který bude o něm

lusitta05
31.05.2022 3 z 5

Taká pekná oddychovka, nič prekvapujúce. Tiež mi tam chýbala tá chémia medzi hlavnými hrdinami, hlavne Will bol strašne slabý odvar. Ale dalo sa.

ZapisnikTerky
30.05.2022 4 z 5

Moc hezká kniha. První díl se mi líbil možná o chloupek víc, ale přesto jsem moc spokojená.

MarKy95
30.05.2022 5 z 5

Krásná kniha na jeden večer.

Michelleee
26.05.2022 5 z 5

Opět skvělý díl z městečka Green Valley. Tam by se nám taky líbilo trávit čas. Izzy i ostatní postavy jsem si oblíbila už z předchozího dílu. Cole byl taky skvělý a příběh se mi celkově moc líbil. Obálka je prostě nádherná!!!

MamaKnihomolka
20.05.2022 5 z 5

Zamilovaný, ale i humorný příběh s krásnou obálkou o lásce dvou přátel a o strachu ze ztráty nejlepšího přítele.
Druhý díl série Láska z Green Valley, který opět nezklamal. I přesto, že je venku letní počasí jsem se ráda vrátila do Skalistých hor. Tentokrát do příběhu Izzy –dredaté snowboarďačky a Willyho – mladého šerifa a lamače dívčích srdcí.
•••
Nedokázala jsem věřit tomu, jak moc dobře se kniha četla. Kolikrát jsem se až divila na jaké straně jsem a že mi zbývá už jen málo do konce. Příběh osvěžila i vtipná špičkování mezi přáteli, nad kterými jsem se usmívala snad ještě víc než u prvního dílu (Nové začátky).
Nejen že mi sedl svižný styl psaní, ale i postavy jsou všechny skvělé a tak sympatické, že by je člověk chtěl poznat osobně. Právě Izzy jsem si v prvním díle velmi oblíbila a tak jako většina doufala, že se dozvím jak bude její láska k dlouholetému kamarádovi pokračovat.
Jediná věc, která mi chyběla byl trošku nedořešený konec ohledně Colea.
•••
Není úplně nutné číst první díl, ale já to docela doporučuji. Jelikož se i v této knize setkáváme s postavami předešlého dílu a tak se setkáte i se spojlery, které vám u čtení prvního dílu značně ovlivní požitek.
•••
Doufám, že se brzy můžeme těšit na třetí díl s názvem Nové sny, který tentokrát bude o postavách, které neznáme. O hrdince jménem Elara a budoucím astronautovi Noahovi.

badliar_id
19.05.2022 3 z 5

První díl byl úžasný a po dočtení jsem si řekla: "Jo, na Izzy a Willa se těším.". Každopádně to nadšení zase rychle bylo pryč. Ano, styl psaní byl pořád skvělý a četlo se to samo, ale chemie mezi hlavními hrdiny jako kdyby nebyla.. Navíc mi u nich chyběla určitá intimita.
Izzy byla skvělá a miluju její osobnost. Will mi trochu dělal problém, ale nic hrozného.
Lenu a Ryana ZBOŽŇUJU!! Miluju jejich vztah a jsem ráda, že jim to klape..
Colea jsem si hned oblíbila. Konec mě tedy zaskočil, protože jsem to nečekala a doufala jsem v nějaké vysvětlení a řešení. Očekávala jsem, že si o tom všichni promluví a chtěla jsem vědět, jak se k tomu postaví Cole, ale bohužel jsem se toho nedočkala.
Kniha byla vážně super, ale první díl byl o hodně lepší. Přesto budou Izzy a Will v mém srdíčku :D..
Už se těším na druhý díl.. Trochu mi to připomíná Monu Kasten, první díl série Znovu byl bomba a druhý byl o krapet horší, přesně jako tady :D.. 3.5/5 *

Kačka655
19.05.2022 5 z 5

Čokoládový koktejl :-) pěkná oddechovka o malinko lepší než 1 díl :-)

Lucijáš276
16.05.2022 5 z 5

Mě se to opět moc líbilo. Potvrdilo se mi, že si u těchto knih opravdu odpočinu.

Izzy už jsem měla ráda v prvním díle, takže mě zajímalo, jak to s ní dopadne v tomto díle. Každopádně kniha byla opět čtivá, humorná, oddechová atd.. Jediný, co mi fakt vadilo byly chyby, kolikrát jsem jednu větu musela číst dvakrát..

Čokoládový koktejl mluví za vše! Jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. Těším se na další díl s krásnou obálkou. 5*

mysterygirl
16.05.2022 4 z 5

Sladoucky, mily, prijemny, ale těch chyb v textu.
Souhlasim, ze 1.dil byl lepsi

Lutzinka
16.05.2022 3 z 5

O malinko horší, než první díl.
Trošku mi vadilo, jak se to vyvinulo s Colem a jeho přípravou na natáčení.
Přesto super. Doporučuju. Každý si zaslouží ten svůj čokoládový koktejl. :-)

ivetdos
12.05.2022 4 z 5

To byla paráda :) trošku jsem se bála zklamání, ale tento druhý díl zvládla Lilly Lucas perfektně. Nebudu lhát, Nové začátky to nejsou, ty u mě stále vedou, ale Nové sliby rozhodně nijak významně nezaostávají. Autorka stále udržela spád, čtivost, chemii mezi postavami, a přestože nejsem velký fanoušek “friends to lovers”, tohle mi sedlo. Čtení jsem si užívala, přestože bych někdy Willa profackovala :D nemohla jsem se od čtení odtrhnout. Za mě rozhodně doporučení! Pokud máte rádi romantické oddychovky, nebo se vám líbí styl psaní autorek jako jsou Mona Kasten nebo Lura Kneidl, určitě by vám ani tato série neměla uniknout :)

@knihomaniak

blanka5960
08.05.2022 4 z 5

Opět se vracíme zpět do zasněženého městečka Green Valley, abychom se setkali se známými postavami, kamarády Lenou, Ryanem, Willem a Izzy.
Tento příběh je vyprávěn právě z pohledu Izzy a čeká nás v něm nejen zasněžená krajina, sjezdovky, poklidná atmosféra městečka, kterou naruší slavný seriálový herec, ale i milostný trojúhelník. Bude to kamarád Will nebo slavný herec Cole, u koho Izzy najde lásku?
Z Nových začátků už víme , že je Izzy tajně zamilovaná do svého nejlepšího kamaráda z dětství. Will je pohledný, sportovec, policista lyžařského města Green Valley a samozřejmě všechny ženy i dívky po něm touží a on si velmi rád jejich pozornosti užívá. Izzy se tak trochu trápí, snaží se ignorovat nejen své city k Willovi, ale i zástupy žen, které neustále Willa obletují a samozřejmě nechce přijít o přátelství, které mezi nimi je........
Kniha byla čtivá, než jsem se nadála byla jsem v polovině. Po přečtení první půlky, jsem byla malinko na vážkách a napadalo mě, že asi jako dobrý, ale příběh Lenny a Riana mě bavil o chaloupek víc.
Ovšem druhá polovina dokázala změnit můj názor. Bylo to jiné, ale přesto nakonec stejně dobré, jako Nové začátky.
Naprosto jsem se ztotožnila Izzy, s jejími pocity, které prožívala. Zato Willa jsem nechápala vůbec a měla jsem chuť s ním zatřást, proplesknout jej, ať se už konečně probere. Docela bych si přála, abychom si mohli příběh přečíst i z Willova pohledu, co se mu odehrávalo v hlavě. Já sama bych byla stejně zmatená a měla různé domněnky jako Izzy.
A kdo má dočteno pochopí, že stejně jako Izzy bych chtěla čokoládový koktejl se šlehačkou, brčkem i posypáním.

kristy.books
08.05.2022 4 z 5

Po Nových začiatkoch som si nemohla nechať ujsť ani Nové sliby. Už v jednotke sme mali možnosť nahliadnuť do pomerne komplikovaného vzťahu Willa a Izzy, preto som sa veľmi tešila na ich vlastný príbeh. Autorka nesklamala, s príbehom som bola spokojná, hoci sa našli aj nejaké detaily, ktoré sa mi až tak nepáčili. Čítal sa ľahko a rýchlo, prečítala som ho v priebehu pár hodín.

Willa som mala v niektorých momentoch chuť nakopať do zadku. Akoby sa nevedel rozhodnúť, čo vlastne chce. Keď videl Izzy s Coleom, žiarlil, ale keď sa ho spýtala na jeho city k nej, mlčal. Niekedy si ani neuvedomoval, ako svojími činmi Izzy ubližuje.

Izzy a Will ma často privádzali do zúfalstva. Keby sa otvorene porozprávali a nedomýšľali si, mohli sa vyhnúť toľkým nedorozumenie. Vždy som sa tešila, že konečne ide ten moment, na ktorý tak čakám... niečo sa pokašľalo. Držala som im však palce a užívala si ich každý spoločný moment. Ich vzťah bol ako na horskej dráhe a prinášal so sebou mnoho emócií.

Čo sa týka Colea...z toho som mala zmiešané pocity. Chvíľu sa správal ako rozmaznaná hviezdička, čo myslí len na seba, chvíľu mi bol sympatický a pre Izzy bol dobrým priateľom. To, čo sa prevalilo na konci... naozaj neviem, čo si o ňom myslieť.

Prostredie Green Valey mi opäť raz učarovalo, toto zasnežené mestečko pomohlo k dotvoreniu celkovej príjemnej atmosféry. Som rada, že sme sa opäť stretli aj s Lenou a Ryanom.

Opäť sa rozplývam aj nad krásnou obálkou.

Šárka88
05.05.2022 5 z 5

Opět pohodové čtení, jako u prvního dílu. Příběh rychle ubíhal a četlo se to úplně samo. Bylo to fajn setkat se opět s Willem, Izzy, Ryanem a Lenou. Do příběhu vpadl také Cole, který mě bavil. Mladý floutek, který i přes slávu rozuměl co obyčejnou holku trápí a snažil se ji pomoct. Čtení jsem si užila a doufám , že se dočkáme pokračování, třeba jak to dopadne s Lenou a Ryanem.

0197
03.05.2022 5 z 5

To osmi měsíční čekání na druhý díl bylo teda zatraceně dlouhý. Ale tak hlavně, že jsem se dočkala. Příběh se čte úplně sám. Odehrává se na místě, kam bych se hned přestěhovala. Jen to sakra mohlo být delší :-).

Izzy je úžasná holka. Bavila mě už v Nových začátcích. Taková ta holka, kterou by každý chtěl za kamarádku. Hezké, jak si s Lenou sedly. Nedovedu si představit, jaké to je, být tolik let zamilovaná do někoho, kdo city neopětuje. Evidentně dost na prd. Mrzelo mě to za ni. Celé ty roky musela přihlížet, jak se na chlapa, kterého z celého srdce miluje, na každém kroku lepí ženské, se kterými si rád zadovádí. No štěstí, že nám do městečka dorazil Cole a trochu to rozvířil :-). Ten mě hodně bavil a těším se v pořadí na čtvrtý příběh, kde nám chlapec bude mít hlavní roli :-).

Will byl dobrý kamarád. Navíc šerif v malinkém městečku. Ke všemu mladý a sexy. Jediná vada na kráse je, že mu už několik let nějako uniká to, že je jeho nejlepší kamarádka do něho zamilovaná a trpí pokaždé, když ho vidí s jinou. Bylo vtipné, jak žárlil a patřilo mu to. Oběma chybí zkušenosti se vztahy, tak že si občas budete rvát vlasy a bude si říkat: no tak, už se dejte dohromady. Za mě klidně mohl dostat Will více prostoru (kapitoly z jeho pohledu by tomu bodly). Musím říci, že mě občas dost štval, ale samozřejmě na konci jsem ho milovala.

Drobnou výtku mám k tomu hodně rychlému konci. Pár kapitol navíc by neuškodilo. I tak jsem si příběh moc užila. Začala jsem číst a pomalu byla na konci. A mě se nechtělo s Green Valley a s těmi fajn lidmi loučit jako :-).

Trochu mě překvapilo, že ve třetím díle budou hlavní hrdinové Elara a Noah, o kterých zatím nic nevíme a vůbec se v tomto dílu neobjevili. Tak uvidíme. Rozhodně se ale těším a snad se dalšího dílu dočkám brzy.

Lovana
03.05.2022 4 z 5

Hned od přečtení prvního dílu jsem věděla, že v sérii budu určitě pokračovat a protože Nové začátky byly naprosto skvělé tak jsem se na druhý díl moc těšila, mimo jiné i proto, že Izzy a Willa jsem si v prvním díle hodně oblíbila a těšila jsem se, jak to mezi nimi bude...
V tomto díle má důležitou roli také Cole, kterého jsem si hned od začátku oblíbila a zajímalo mě, jak to tedy mezi touto trojicí bude... Přiznám se, že jsem si ale velkou část knihy míálem trhala vlasy, protože se Izzy a Will chovali velmi často naprosto nelogicky nebo tak, jak bych čekala u výrazně mladších postav... Také jsem měla pocit "hluchých míst", ale i přesto si kniha uchovala čtivost a měla jsem ji přečtenou dva. I když to možná z předchozích řádků, tak nevypadá, tak mě kniha bavila a dobře se četla, asi je částečné rozladění způsobené i tím, že jsem se knihu opravdu hodně těšila a měla jsem vysoká očekávání, když jsem věděla, že druhý díl bude o Izzy a Willovi, tak jsem si říkala, že by kniha mohla být i lepší než první díl... To se teda bohužel nevyplnilo, ale kniha rozhodně není špatná a už teď se těším na další díly.

Hodnocení 3,75*/5*

Drahuska12
03.05.2022 4 z 5

Příběh plynul jako voda. Četlo se to moc hezky, ale přesto mi tam maličko něco chybělo. Nějak jsem se nemohla do hlavních postav tolik vcítit. Každopádně knížka není špatná ba naopak, ale spíše se mi líbil více díl první. :-)

Hatshepsut
02.05.2022 4 z 5

Určitě příjemně strávený večer u čtení této knihy. Už jen to krásné prostředí hor, lyžování a snowboardingu... A to se blíží léto. :-) Příběh Izzy, Willa a Coleho se mi líbil o fous více než první díl Nové začátky. Ovšem dávám přednost také čokoládovému koktejlu než vanilkovému.

Ralemo
02.05.2022 5 z 5

Nádherné pokračování, čekala jsem jiný vývoj událostí, ale ten příběh mě naprosto pohltil! :) Cole byl miláček, milý, hodný, sympatický. Izzy na mě udělala velký dojem i v předchozím díle a pokračování o jejích strastech v lásce bylo třešničkou na dortu.
A Will? Co k němu říct, lamač dívčích srdcí, který si konečně po všech letech uvědomil, kdo je pro něj ta pravá láska.
Kniha nádherně napsané, nešlo se odtrhnout, moc hezky se četla. :) Určitě doporučuji! Nádherné prostředí hor, sněhu a příjemné americké vesničky.