Lady Fuckingham

Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64485/bmid_lady-fuckingham-jT7-64485.jpg 3 2054 416

Slavná krátká erotická novela Lady Fuckingham, jejíž autorství se připisuje irskému spisovateli Oscaru Wildovi, popisuje životní příběh Beatrice, dívky založení spíše nymfomanického. Poprvé navnaděna vyprávěním zvídavé přítelkyně Alice, které se brzkého erotického probuzení dostalo od zmužilého komorníka, Beatrice neváhá a vydává se objevovat erotické taje s Aliciným bratrem Frederickem. Jelikož po ochutnání slastí je pro ni nemožno přestat, postupuje hlouběji a zakusuje potěšení rozmanitého druhu mimo jiné se zúčastňuje orgií tajného Amorózního kroužku, svádí služebné, uzavírá manželství se zhýralým lordem Crim-Conem a nakonec předává své nabyté nepřeberné znalosti dalším nezkušeným.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Dybbuk

Lady Pokingham

Jandýs
04.09.2020 4 z 5

Dobře sprosté čtení! Psané porno, zdaleka erotičtější než to na obrazovkách. Nijak mě toto dílo nepohoršovalo a nevím, jestli můžu vytýkat nebo hledat chyby, asi ani nebylo třeba :-D ( to pochopíte, až se začtete :-D ) . S padesáti odstíny šedi se to srovnávat vážně nedá, to je úplně něco jiného :-D , tohle mělo takovou svou surovou reálnou perverzní duši .Takže, pokud máte chuť na neobvyklý žánr , nebo inspiraci na večer s polovičkou , stačí pár řádek :-)))

Afilada
01.09.2020 4 z 5

Jazyk je velmi staromódní, je dost obtížné se prokousat. Chtělo by to nový překlad.

LadyMichelle
30.08.2020

Četla jsem na doporučení kamarádky, která tuhle knihu doporučuje jako nejperverznější věc, co kdy četla. Musím jí dát za pravdu. Sex jako takový mi v knize nevadil a člověk je zvyklý, že my lidé máme chutě všelijaké :-D Ale co mi vadilo a málem jsem se přesto nepřenesla, byl začátek .... Ti kdo přečetli určitě ví, co tím myslím

Nikkaa
26.07.2020 3 z 5

Hardcore, a wow zároveň, tohle bylo i na mě dost kruté.. Sex a jenom sex...

tittanie
17.07.2020

Tak tady u téhle knihy jsem se musela přesvědčit, kdo ji napsal. Opravdu bych od takového autora nečekala takovou knihu a obzvlášť v takové době. No co naši předci byli asi méně puritánští než bychom čekali. No já jsem občas nevěřícně zírala, kroutila hlavou, červenala se a smála se zároveň. Knihu jsem měla do čtenářské výzvy a jsem ráda, že je, protože bych se nedostala k takovým zajímavých knihám.
P.S. porno jsem ještě nečetla

nmnac63
16.06.2020 4 z 5

Knížka nemá moc příběh, ale poměrně často čtenář přemýšlí nad tím, že má v rukou psanou pornografii. Čte se to docela dobře, pasáže se sexuální tématikou jsou na můj vkus moc dobře napsané a koho znám, ten je přečetl (stejně jako já) na jeden zátah.

Vendula0808
12.05.2020 2 z 5

Rozhodne zajimave :D Nic co bych si znovu precetla. Ale usmev na tvari mi vykouzlila :D

blackoutzuzi
12.05.2020 2 z 5

Nejúchylnější kniha, jakou jsem kdy četla :D

Knišíl
06.04.2020 3 z 5

Nejedná se o erotickou nýbrž o pornografickou novelu. Erotický žánr by dle mě měl obsahovat vyváženost explicitních popisů fyzické a psychické stránky sexu, navíc by větší část erotické novely měla sestávat popisováním toho, co se děje před a po sexu, aby dotyčné postavy mohly být hlubinně prokresleny a z knihy čišela komplexita vztahových záležitostí. Lady Fuckingham je pornem v literatuře, které avšak bylo asi psáno za nějakým účelem odkrytí pokrytectví společnosti konce 19. století k sexuálním tématům. Navíc oceňuje novotvary či neobvyklé výrazy, které jsou ve knize užity. Nejedná se dle mě o kvalitní literaturu srovnatelnou s nejlepšími romány, avšak jako odpočinková četbu u níž se možná pousmějete či začervenáte poslouží dobře. Jen od ní člověk nemůže čekat rozvinutý děj s propracovanými charaktery.

Marryzlis
16.01.2020 4 z 5

Čekala jsem podle názvu lechtivý román z 19. století. Zajímavá zkušenost, ještě nikdy jsem porno nečetla.

hroneczek
17.12.2019 3 z 5

Dávám tři hvězdičky, protože jsem dost na rozpacích. Je to sice hodně neobvyklá kniha s neotřelým způsobem vyjadřování (prostě hrozná a nestydatá sposťárna), která se dobře a rychle čte. Ale po chvíli se začne člověk nudit, protože se popisované situace s malými obměnami stále opakují, není zde hlubší děj a u spousty věcí chybí vysvětlení... Jako příběh na pokračování a na tehdejší dobu - exploze!

druzickaster
02.12.2019 4 z 5

Při čtení se mi vybavilo první porno Emanuela které koupil po převratu kamarád někde na Černé louce v Ově, děj více méně stejný, asi jen jiné postavy a prostředí. Kniha ve své době zřejmě byla něco, dnes je to takové, jo četl jsem, asi zkusím od Wildea i něco jiného :)

Araiguma228
01.12.2019

Kniha sardonicky vykresluje metafyziku člověka; sociologická sonda do víru společnosti.
Jedno z nejlepších filosofických děl dekadentního literárního velikána.

Velekněžka
02.11.2019 3 z 5

Zdráhám se uvěřit, že prastará záhada přežití deníčku nymfomanky Beatrice souvisí pouze s jeho přímým obsahem. Ač přijímám argument o vrcholu lechtivé literatury, nezbavuji se také myšlenky, zda-li se zjevně „vypsaný“ autor nepokusil pod ochrannou své anonymity propašovat do novely závažnější témata, o nichž se v textu náznaky opřel (praktiky církve a jejich představitelů, život a chování šlechty atd…) a napomoci tak jejich beztrestnému šíření, zbaven podezření odvedením pozornosti k okolnímu textu.

DiLay
28.10.2019 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, nedám na ni dopustit. Prostě porno na papíře.

Nic pro citlivky :*

vera5841
06.10.2019 2 z 5

Vzhledem k autorovi a období jsem očekávala lehký erotický román! Omyl! Je to opravdu knižní porno. Jako krátká povídka by to bylo fajn počtení, avšak brzy došly nápady a "děj" je dost opakující se

HelinkaS
04.10.2019 5 z 5

Šlechta se v té době asi hodně nudila. :D

hana.hanigerova
13.08.2019 3 z 5

Prostě knižní porno. Nečekejte od toho nic víc a zklamáni nebudete :-) Jedná se jen o erotické povídky, bez jakékoliv "přidané hodnoty". A čtou se dobře, navíc je zajímavé, že jde o dílo z 19. století. Ovšem je to kniha jen na čtení v posteli, do MHD bych si s ní netroufla :-D Mně se tedy kniha líbila a klidně bych si časem něco podobného zase přečetla.

Alethea_k
21.07.2019 3 z 5

Zpočátku se mi kniha líbila, na to, že se jedná o klasiku, je dílko naprosto neotřelé. Přiznávám ale, že se mi postupem času kniha přestala líbit, jelikož je pořád popisováno to samé dokola. Orgie. No dobrý, ale nic víc...
Mnohem více se mi text líbil, když jsem si ho dávkovala, tedy četla tak, jak byl původně vydáván. Myslím, že veškerý text na jednom místě a čtení víceméně na jeden zátah tomu jen a jen škodí.

Hanka123
01.07.2019 1 z 5

Kniha o šoustání. Nic víc, nic míň