Lady Fuckingham

Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64485/bmid_lady-fuckingham-jT7-64485.jpg 3 2054 416

Slavná krátká erotická novela Lady Fuckingham, jejíž autorství se připisuje irskému spisovateli Oscaru Wildovi, popisuje životní příběh Beatrice, dívky založení spíše nymfomanického. Poprvé navnaděna vyprávěním zvídavé přítelkyně Alice, které se brzkého erotického probuzení dostalo od zmužilého komorníka, Beatrice neváhá a vydává se objevovat erotické taje s Aliciným bratrem Frederickem. Jelikož po ochutnání slastí je pro ni nemožno přestat, postupuje hlouběji a zakusuje potěšení rozmanitého druhu mimo jiné se zúčastňuje orgií tajného Amorózního kroužku, svádí služebné, uzavírá manželství se zhýralým lordem Crim-Conem a nakonec předává své nabyté nepřeberné znalosti dalším nezkušeným.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Dybbuk

Lady Pokingham

Aniday
25.05.2014 4 z 5

super... teda... proč ne!? od půlky jsem si dala na pár dnů pauzu, protože se "děj" tak nějak neustále opakuje, ale dnes při nedělním válení se jsem ji dočetla s chutí 8)

Shampoo
22.05.2014 5 z 5

Slyšela jsem pár teorií o tom, že kniha se zakládá na vzpomínkách matky pana Wilda. Za mě dobré , bavila jsem se :)
nechápu to pohoršení nad knihou , která podobně šokovala před více než 100 lety :) žijeme přece v tak sexuálně osvícené společnosti.
Pokud si chcete přečíst velmi "necudnou" knížku, tuhle musíte mít, jak název napovídá nebude tato kniha příliš romantická :D

Baarbucha
25.04.2014 3 z 5

Obdivuji, jak se dá porno hezky popsat :-)

nudeo
16.04.2014

Povinná četba pro každého nadrženého klacka a každou sexuálně náruživou pipinku :-)

Leslie739
15.04.2014 5 z 5

Prvních 20 stránek jsem se spíš prosmála. Děj to sice nemá, ale komu to vadí? Plně to vynahrazují četné sexuální úchylky slečny Beatrice, upřímně, nechtěla bych být komornou takové nymfomanky :D

Eigis
04.04.2014 4 z 5

Před přečtením jsem si říkal: Porno v té době haha....a ono to porno je, navíc dost tvrdý.

moonell
26.03.2014 5 z 5

Proboha.. Je to porno. A sakra dobře napsaný. Jak někdo může řešit chabou dějovou linii !? Třeba rozlišovat druhy literatur, vážení.

_suvička
05.03.2014 5 z 5

U knížky jsem se bavila a neustále si přemítala v hlavě to, jak všichni říkají, že dnešní mládež je zkažená. :D Zajímavý a čtivě psaný pohled na tehdejší dobu zase z jiného úhlu pohledu :D

Moňa69
02.03.2014 2 z 5

A pak že dnešní mládež je zkažená!:D

KriKri
25.02.2014 2 z 5

No.. myslím, že jednou to stačilo.

Jennkie
24.02.2014 4 z 5

Kdyby to nebyla taková účelová prasárnička, dala bych tomu 5 hvězdiček :-P Ale i tak to byl celkem zajímavý "příběh" :-D

Bunburistka
16.02.2014 2 z 5

Byla jsem zvědavá, jak je tato kniha psaná. Výsledek? Stojí za přečtení, rozhodně je lepší jak "některé" dnešní erotické knihy :))

KarlaP
12.02.2014 2 z 5

Ať napsal Lady Fuckingham kdokoliv, autorovi se musí nechat jeho opravdu mistrný jazyk. Nicméně to je asi to jediné, co bych hodnotila na této novele kladně. Nepřítomnost příběhu způsobila to, že jsem se ke konci už začala velmi nudit, opakované pasáže už neplnily svou funkci. Autor nenastínil žádnou hlubší psychologii postav a to mi v knize velice chybělo.

Fuksinka
10.02.2014 4 z 5

Výborná, zábavná, skvěle napsaná a skvěle přeložená prasárnička. Kam se hrabou trapné Odstíny šedi.

gabca007
08.02.2014 2 z 5

Co do obsahu není moc co hodnotit. Ale hodně se zde v komentářích chválí super překlad, takže jo, přidám se. Obdivuju překladatele za jeho výdrž. Slabší povaha mohla perem v půlce seknout a nečetli bychom nic :)

Manyna
06.02.2014 4 z 5

prasárnička, která se svižně čte. Nedávno jsem na ní po dlouhé době narazila v Levných knihách a hrozně se mi líbil přebal knihy, tak jsem si jí koupila domů do sbírky :-)

Lenourt
05.02.2014 4 z 5

Neskutečná chlívárna, v prvních kapitolách jsem měla sto chutí to odložit, protože pasáže s dětskou pornografií, no... Ale pomineme-li to, že příběh tam není skoro žádný, zato porno je na každé druhé stránce a to ve všech podobách - po jazykové stránce je to naprosto vybroušený klenot, slovní zásoba je vyšperkovaná, jazyk tehdejší doby knihu velmi ozvláštňuje a z tohoto hlediska jsem si knihu opravdu užívala... Kam se hrabe Padesát odstínů šedi (po všech stránkách)... Za to dávám 4*

Valentine
18.01.2014 4 z 5

Vtipné a originální. Ačkoli novela více či méně postrádá děj, čte se snadno a jedním dechem, je perfektní na odreagování a neskutečně jsem se u ní pobavila - převážně díky jazykovým prostředkům, které jsou u Wildea prostě vždy nepřekonatelné.

Ditules
11.11.2013 3 z 5

Já se u toho dost pobavila. Vždycky mě překvapí, jak si lidé myslí, že autoři jsou snad svatí a asexuální.

knihomolka008
01.11.2013 3 z 5

kniha je velmi dobře napsaná a i přesto, že z příběhu člověk nemá nic, je to stokrát lepší než "opěvovaných" Padesát odstínů šedi