Lady Fuckingham

Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64485/bmid_lady-fuckingham-jT7-64485.jpg 3 2054 416

Slavná krátká erotická novela Lady Fuckingham, jejíž autorství se připisuje irskému spisovateli Oscaru Wildovi, popisuje životní příběh Beatrice, dívky založení spíše nymfomanického. Poprvé navnaděna vyprávěním zvídavé přítelkyně Alice, které se brzkého erotického probuzení dostalo od zmužilého komorníka, Beatrice neváhá a vydává se objevovat erotické taje s Aliciným bratrem Frederickem. Jelikož po ochutnání slastí je pro ni nemožno přestat, postupuje hlouběji a zakusuje potěšení rozmanitého druhu mimo jiné se zúčastňuje orgií tajného Amorózního kroužku, svádí služebné, uzavírá manželství se zhýralým lordem Crim-Conem a nakonec předává své nabyté nepřeberné znalosti dalším nezkušeným.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Dybbuk

Lady Pokingham

-Pečivo-
30.01.2017 2 z 5

Příběh o prcájících hraběnkách z Anglie. Chápu, že to moji babičku mohlo před x lety šokovat. Erotická literatura je přežitek stejně jako karavan. Buď chci bydlet (kniha), nebo jezdit autem (Pornhub).

Půca4
25.01.2017 3 z 5

No já nevím, tahle knížka se ani nedá okomentovat.. Každopádně si myslím, že to dočetl jen ten, který na to má žaludek :D Což jsem já občas neměla..

mika251
14.01.2017 2 z 5

Čo na to povedať :) Neviem prečo som si myslela, že pornoliteratúra je záležitosťou modernej doby, 19. storočie bolo očividne tiež pekne zhýralé :) Netrúfam si hodnotiť, či bol alebo nebol Oscar Wilde autorom, ono akúkoľvek literárnu hodnotu by sme v tomto počine hľadali ťažko. Ale pobavilo :)

P-Verca
14.01.2017 1 z 5

Kniha se mi nelíbila. Ze začátku bylo čtení celkem pěkné. Ale později se děj stále opakoval, a pak už to dle mého ani děj nebyl. U knihy jsem se hodně přemáhala abych ji opravdu dočetla.

Welinie
10.01.2017 3 z 5

No jak to jenom napsat. Psané porno? :D A ještě ve "středověku" :D

Eliot30
07.12.2016 5 z 5

To se nedá okomentovat !

FemmeFragile
16.11.2016 3 z 5

Lady Fuckingham je bezpochyby jedno z nejzvláštnějších a "nejpochybnějších" děl, jaká jsem kdy od klasických autorů četla. Kdo alespoň trochu zná tvorbu Oscara Wilda (a ještě spíše jeho život a založení), asi by do něj neřekl, že z jeho pera vyjde podobně "nízký" žánr, a už vůbec ne, že jeho hlavní hrdinkou bude žena, hrdě se oddávající chlípným hrátkám s muži i ženami - jediné, co chybí, jsou asi už jen zvířata a mrtvoly (v tomto případě vás docela dobře mohu odkázat na Karáska ze Lvovic nebo Markýze de Sade, tam se jistě něco takového najde) - možná proto je jeho autorství tak zpochybňované, a vůbec bych se nedivila, kdyby text opravdu nebyl jeho.

Co se knihy týče, rozhodně v tomto díle nečekejte závratnou zápletku: v celé knize se - jak říká sama hlavní postava Beatrice - totiž jen šuká, šoustá, šouní, píchá a roní milostné šťávy.

Spíš než cokoliv jiného bych Lady Fuckinghamovou označila za malý exkurzi do zvrácené stránky Wildovy doby - což není až tak špatná nabídka. Za mě tři hvězdy.

Bar16
29.10.2016 2 z 5

Zpočátku mě kniha docela bavila - co jiného než smát by se u toho člověk měl. Ale cca po 60 stránce mě kniha začala nudit stále se opakujícím dějem - na konci už jsem se opravdu snažila ji dočíst. Četla jsem ji v rámci výzvy a dlouho jsem váhala mezi dvěmi nebo třemi hvězdami. Dávám dvě, protože jsem po dlouhé době měla problém knihu dočíst.

FlLys
29.10.2016 2 z 5

Knihu jsem přelouskávala hodně pomalu, děj se stále opakoval, příběh mi přišel celkem pěkný, ale popis děje trošku pokulhával.

Soalive.nat
24.10.2016 4 z 5

Smála jsem se a divila jsem se. A pak jsem si uvědomila, že se tohle za zavřenými dveřmi odehrávalo předtím a bude i dnes. Proto lidé tu knihu chtěli odstranit z povrchu zemského... byl to příběh o nich.

elfinkaa97
08.10.2016 5 z 5

Přečteno za jediný den! 50 odstínů šedi se můžou jít bodnout,tohle je skvělý příběh!

Sabča92
29.09.2016 3 z 5

Knihu jsem přečetla za pár hodin. Musím se přiznat, že jsem se mnohokrát v knize styděla a byla jsem rudá až za ušima... Kniha nemá skoro žádný děj, jedná se o erotickou literaturu v pravém slova smyslu. Kam se hrabe padesát odstínů šedi. Na tu dobu to bylo hodně neobvyklé čtivo. Dávám tomu tři hvězdičky z pěti.

Adelka123456
22.08.2016 5 z 5

Porno. Nic než porno. Ale skvělé! Ať to napsal kdokoliv, rozhodně měl talent. Nic se tam neopakuje, takže to nenudí, a je tam prakticky veškerý sex, jaký si člověk dovede představit :-)
Ale doporučuji číst to zároveň s jinou knihou, která děj má, ten děj mi tady chyběl... Ale co čekat od porna, že :-)

TiKinka
19.08.2016 2 z 5

Ze začatku zajímave, ale pak se to stane rutinou a každý vi co se stane - hodne nerealne

Angie91
19.08.2016 3 z 5

Na Lady F. se lze dívat ze dvou pohledů - tím prvním je fakt, že je to zábavné a místy vzrušující čtení, ale tak nějak v podvědomí tušíte, že tohle není Oscarova práce, protože kdo Oscara zná (jeho knihy), ví, že ten maniak byl dost úchylnej a zvrhlej na všechny popisované čuňačinky, ale při ostatních knihách cítíte tu vybroušenost a neomalenost každého jeho napsaného slova. Jsem si teda jistá, že to psal jeden z jeho milenců, který mu to s horlivou snahou přinesl ukázat, jako vrcholné erotické (a jistě záhy vyzkoušené) dílo a Oscar, naplněn touhou a báječnými vzpomínkami se rozhodl vydávat dílo, z nějakého pohnutého sentimentu, za své. ...Tím druhým pohledem je fakt, že se chlap snaží napsat knihu z ženského pohledu, žádná romantika, žádný kecy okolo, každý je hned svolný vlítnout na věc. Nikdo nemá zábrany, každá žena si ráda pohraje s jinou ženou... to je, prosím, výjev pánských snů! Neříkám, že lidé v té době nebyli zkažení a určitě ten sex byl trošku živočisnější a nemravnější než dnes, ale ani v dnešní uvolněné době o sobě nemůže každý říct, že by mlátil kámen o cihlu.

estrius
05.08.2016 3 z 5

Docela mě to bavilo, na rozdíl od 50 odstínů tam jde skutečně o sex a to i celkem kreativní. Bavilo mě odhalovat, jaké pomůcky lidé této doby používali a že opravdu nebyli žádní svatoušci. Ale ke konci se mi zdálo, že už se to poněkud opakuje. A nebo to možná bylo mou vzrůstající otupělostí.

Princezna22
02.08.2016 5 z 5

Kam se hrabe 50 odstínů.. Nevěděla jsem upřímně do čeho jdu,ale na přání kamarádky jsem si knihu tedy sehnala..a musím uznat :-D... bylo to takové to pravé knižní porno.. Žádný milostný příběh jen tvrdé porno. A když říkám tvrdé myslím tím opravdu porno se vším všudy...KNIHA UZASNA A ZA ME PLNY POČET HVEZD. :-D

amelie.m
29.07.2016 2 z 5

Kniha ve mne vzbudila zájem hlavně tím, v jaké době byla napsaná a (údajně) kým. Tehdy to asi byla "pecka", dnes to myslím zapadne v množství podobné "literatury".

bara9550
22.07.2016 2 z 5

Pokud od knihy čekáte Porno, na které už Vás nudí se koukat, stačí si ho tady přešíst.
Pokud od knihy očekáváte něco jiného, asi Vás neuspokojí.. :)

Jessybelle
05.07.2016 4 z 5

Knížku jsem si přečetla na doporučení své kamarádky,no upřímně,jsem to přečetla, bylo to čtivé nenáročné...na dobu, ve které to autor napsal,dost odvážné. Na dnešní dobu, kdy je podobných knih moře, tak je to skoro obyčejné. Na druhou stranu to zase dělá skvělého autora lidštějším.