Lady Fuckingham

Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64485/bmid_lady-fuckingham-jT7-64485.jpg 3 2058 416

Slavná krátká erotická novela Lady Fuckingham, jejíž autorství se připisuje irskému spisovateli Oscaru Wildovi, popisuje životní příběh Beatrice, dívky založení spíše nymfomanického. Poprvé navnaděna vyprávěním zvídavé přítelkyně Alice, které se brzkého erotického probuzení dostalo od zmužilého komorníka, Beatrice neváhá a vydává se objevovat erotické taje s Aliciným bratrem Frederickem. Jelikož po ochutnání slastí je pro ni nemožno přestat, postupuje hlouběji a zakusuje potěšení rozmanitého druhu mimo jiné se zúčastňuje orgií tajného Amorózního kroužku, svádí služebné, uzavírá manželství se zhýralým lordem Crim-Conem a nakonec předává své nabyté nepřeberné znalosti dalším nezkušeným.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Dybbuk

Lady Pokingham

DenisePartridge
31.01.2018 3 z 5

Tak asi takhle, kniha by se mi i vážně líbila, ale proboha opravdu bylo nutné do děje zahrnout takhle mladé... děti? To byla věc, která mě jako první zarazila, a pak už mi nešlo se soustředit téměř na nic jiného.

Leesha
30.01.2018 5 z 5

Zajímavá kniha. Jednoduchý děj tak, že za chvíli přečtené. Mě osobně se líbila.

Clea3112
24.01.2018 1 z 5

Literární fajnšmekři si na své nepřijdou. Příznivci erotického žánru určitě :) Nabízí se otázka, jak toto dílko hodnotit. Je to skoro, jako když se na filmový festival v Cannes zatoulá nějaký rozverný, barvitý snímek s dokonale atletickými těly mladých herců a vnadných hereček, které sice mnohé oko potěší, tělo i duši rozptýlí, ovšem v top- žebříčku ceněných kousků jej nakonec nenajdete. Zaujme rok vydání i kejklata kolem autorství, která byla bezpochyby skvělým vydavatelovým tahem na branku. A neboť stále ještě brouzdáme ve vodách krásné literatury, nemůžu prostě jít výš než na 1,5 hvězdy. A rozhodně za tím nestojí nějaká prudérie :) Spíše trochu unuděná monotonie Lady Fuckingham.

estwen
13.01.2018 3 z 5

Je pro mě šokující, že něco takového mohlo vycházet v roce 1880. Na dnešní poměry je to prostě vcelku běžné porno... Na poměry 19.stoleti je to vulgární, šokující, provokativní a nechutné. Zajímavý vhled do historických představ o sexu. :)

HCh
03.01.2018 3 z 5

Rychle přečtená, zezačátku zajímavá, ale ke konci mi to přišlo na jedno brdo. Jsem ale rád, že jsem si jí mohl díky výzvě přečíst.

MíšaS.
29.12.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Četla se rychle, bez problémů.

martas79
11.12.2017 5 z 5

Ať už tuto knihu napsal či nenapsal sám Oscar Wilde, je to úžasně napsaná pornonadsázka, kterou nelze brát smrtelně vážně, ale spíš s velkým úsměvem. Autor sám se asi u psaní bavil královsky. Nuž bavme se s ním a neberme se tak sterilně vážně.

Sídlištník
09.12.2017 3 z 5

Docela mě to bavilo.

Driftersoul
02.12.2017 2 z 5

Nu, řekl bych, docela primitivní a neustále v obměnách se opakující "p-manuál". Pokud tohle skutečně stvořil jako úlet (ve svém "ranném období") inteligentní, vtipný a později vysoce úspěšný tvůrce divadelních kusů O.W., pak stojí za to si pro zajímavost přečíst. Jako pozitivum hodnotím (a) stáří textu, prostředí a dobu děje, (b) proložení sofistikovaných a noblesních vět občasnými vulgarizmy, což sice někdy šokuje, ale zároveň působí docela humorně. Tož tak.

Ainslee
27.11.2017 5 z 5

Když jsem se do téhle knížky pouštěla, zhruba jsem věděla co čekat přesto mě některé pasáže překvapily tím jak dopodrobna bylo vše vylíčeno. Nepřišlo mi to zvrácené ani nechutné, prostě příběh nymfomanky která osexuje vše co dýchá... V porovnání s ostatními Wildeho díly je to ovšem síla. Upřímně pochybuji, že autorem je on.

Disinka
20.11.2017 5 z 5

Máte rádi pornografický styl četby? tak toto stojí za přečtení... vřele doporučuji, ale jen těm kdo to zvládnou...
Nejsem žádný puritán ani citlivka ale chvilkami mi hlava házela "total error" že jsem musela knihu na par minut odložit a trochu si od ní odfrknout :D

AdelBer
16.11.2017 3 z 5

Knihu jsem měla přečetnou za dva dny. Je to opravdu lehké čtení a pokud máte rádi knihy se sexuální tématikou, tak doporučuji. Já se bavila :)

KristynaBrandy
15.11.2017 4 z 5

Ano, je to Porno. Pro člověka s bujnou fantazií a neostýchavostí čtení přinese příjemný zážitek. Já sama jsem knihu přečetla dvakrát. Určitě to není kniha pro každého, avšak to nemůžeme čekat po žádné pornografii.

AnnaNes
12.11.2017 3 z 5

Bylo to čtivé, ale nemyslela jsem si, že to bude tak dopodrobna popsané. Kniha mě celkem zaskočila a 50 odstínů se mi zdá jako slabý odvar.

adlak
19.10.2017 5 z 5

Knížku jsem přečetla během chvíle. Připadalo mi to trochu jako porno a občas jsem si říkala kolik je tam obsažených žánrů. Kniha mě zaujala, ale určitě není pro každého...

Miliarda
14.10.2017 4 z 5

Porno z 19. století, ale nadmíru podařené. Chápu, že většina lidí radši sáhne po 50 odstínech, ale myslím, že nikdo rozhodně neprohloupí, když se pustí do četby Lady Fuckingham. Nevěřil bych, že některé pasáže budou až tak dopodrobna popsány, ale evidentně jsem se v Oskarovi mýlil. Já osobně byl více než příjemně překvapen a dávám plný počet hvězd.

ivana1975
07.10.2017 4 z 5

Mna osobne tato kniha az tak nezaujala... Bola porovnavana s De Sadem ale okrem malych kur.iciek tam nieje nic takeho zaujimaveho.

HoyaCarnossa
05.10.2017 4 z 5

Ano, je to porno.
Proč je lepší než jiné porno?
Je to kniha.
I pornografie je žánr, tak proč ne. Četlo se to skvěle, jedním dechem přelouskaná, některé pasáže by vehnaly ruměnec do tváří ne jedné starší dámě a mě také zaskočily. Nu což, dobrý materiál na večer. Lepší, než Fifty Shades of Grey.

Badger
01.09.2017 4 z 5

Zajímavá kniha,která nemůže nechat člověka v klidu...
Divil jsem se kolik lidí ji zde haní,ale rozhodně se k nim nemíním přidat-jsem rád že mám knihu v knihovně a již několik lidí ji chce půjčit,takže to takový odpad určitě nebude.
Jen suprově rozvíjí fantazii,kterou si stejně vetšina z nás sama tvoří.

Milky92
08.08.2017 4 z 5

Po knize jsem sáhla ze zvědavosti a dočetla. :)
Více číst nebudu,hihi :D :)