Lady Fuckingham

Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114626/bmid_lady-fuckingham-ylG-114626.png 3 2056 416

DÍLO NEZNÁMÉHO AUTORA, KTERÉ JE V ČESKU PŘIPISOVÁNO OSCARU WILDEOVI. Novela Lady Fuckingham aneb Všichni to přece dělají byla poprvé publikována na pokračování v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní viktoriánské Anglii mezi lety 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři dosud zůstávají obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů, která si v soukromí nestydatě libovala ve skotačivých dobrodružstvích mladých aristokratických hrdinek se svými spolužačkami, služkami a komorníky. Po vydání osmnáctého čísla revue za stejně podivných okolností zanikla. Zpověď nezbedné dámy, Lady Fuckingham, své publikum nadlouho přežila a dodnes patří k vrcholům lechtivé literatury.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Československý spisovatel

Lady Pokingham

Alisce
23.06.2019 3 z 5

Ze začátku zaujme, ale pak se vše vlastně pořád opakuje. Čekala jsem asi něco víc.

speciale88
14.06.2019 4 z 5

Padesát odstínů se muže jít zahrabat tomuhle říkám bez obalu.

Zmeska01
06.05.2019

Stejně jak kniha začíná, tak i končí. Víceméně popis bez příběhu, což byl možná záměr. Je to porno a víc od toho nikdo čekat nemůže.

sar.janurova
04.05.2019 3 z 5

Je mi jasné, že tohle Wilde opravdu nenapsal. Nicméně, pokud člověk pochopí, že se víceméně jedná o výsměch tehdejšímu postavení bohatých lidí, nevidím v tom žádný problém, jen se nesmíte při čtení stydět.

Ctenar1202
26.04.2019 2 z 5

Nedocetla jsem. Nerikam, ze je knizka spatna. Ale nezaujala me.

Dubin3k
13.04.2019 5 z 5

Lady Fuckingham je první porno kniha, kterou jsem kdy četl a jelikož jsem docela stydlín, jak mi už i pár mi to bylo řečeno, tak už jen při kupování knihy jsem se musel červenat jako rajče, z toho, jak jsem se styděl, co si to kupuji a co si o mě prodavačky myslí.
Na knize mě hned zaujala nápaditá obálka a jak jsem se začetl, tak jsem se do ní hned zažral. Je až neuvěřitelné, s jakými detaily tam jsou jebací scény popsané, nejde snad uvěřit, že je to dílem jen fantazie, to všechno musel prostě někdo zažít. Docela jsem si rozšířil slovní zásobu v tom, jak nazývat pohlavní orgány obou pohlaví, neměl jsem ani ponětí, že tolik, a tak nápaditých pojmenovávání vůbec existuje. Kniha je vážně dobře napsaná na dané téma až mistrovsky, hrozně pěkně se čte a slovní zásoba v daném ohledu je obrovská. Celé to začíná takovými lehčími scénami a ke konci knihy jsou některé až moc hardcore.
Knihu hodnotím pěti hvězdami, jelikož nemám s čím porovnávat, možná mi trochu celý dojem kazí posledních pár scének, které mi přišli už docela přes čáru, ale jednak zase chápu že autor chtěl velmi barvitě vyjádřit stav Beatrice a nějak dovést knihu ke konci. Můžu asi jen doporučit, ale jen těm, kteří snesou že se tam celou knihu jebe.

padajicidvere
01.04.2019 3 z 5

Nádherný paradox doby, že zrovna v puritánské éře Anglie byla stvořena taková kniha, na vedlejší trase i vibrátor. Protiklady se přitahují. A pro mě je to čtivo, které pobaví, i přes svou vulgaritu.

eliska2126
31.03.2019 2 z 5

Umělecká hodnota pro mě nebyla moc velká. Co si budem povídat, děj skoro žádný, jedná se tam jen o sex. Vlastně tam není nic jiného. Pokud to, co se děje v této knize, je pravda, tak se nedivím, že bylo moc dětí a ještě víc pohlavních nemocí. Vždyť tam šel každý s každým.
Já ji četla jen kvůli tvrzení, že když si to přečtu, tak poznám pravou tvář Wildea. No nakonec jsem došla k podezření, že to vůbec Wilde nenapsal.

a.a.candys.life
29.03.2019 2 z 5

Prostě porno to je.

slawa.cap
24.03.2019 4 z 5

Dostal jsem co jsem čekal. Normální porno... Dal bych pět hvězd, ale scény s Lordem Crim-Conem mně trochu znechutili, navíc minimálně v první části se mi dost pletla jména (i když o ty tu určitě nejde) a chybělo mi uzavření několika dějových linek ( ale o to tu taky ani tak nejde)

kaffa
23.03.2019

ani nevím, jestli a kolik tomu mám dát hvězdiček :-D spíš to bude chtít dát si sprchu po těch stovkách "fontán lásky", které se na vás valí z každé strany :-D
jako dokument doby to je neocenitelné, z pohledu dnešních dnů, kdy se na nás tužby těla valí ze všech stran, nevím, jestli to neztratilo své chlípné kouzlo.... nicméně aspoň se dá zaplesat nad květnatostí našeho jazyka :-))
celkem mě bavilo, jak rafinovaně ty hry začínaly a jak dámy dělaly nezbytné cavyky :-)) ale nakonec má ta kniha pravdu - každej to dělá, i když máte v zemi prudu ;-)

pismenkovyJoe
03.03.2019 4 z 5

Kniha je docela krátká a slušně zvrhlá, tudíž nechápu jak mohla někoho nudit a proč si ji lidé bez fantazie vůbec berou do ruky. Přiznám se že mě překvapilo kolik způsobů radovánek a výrazů bylo v 19.století známo. Nedokážu si představit výrazy tehdejší společnosti při čtení něčeho takového, pro autory tohoto dílka to muselo být velmi zábavné :)

BarbKubi
01.03.2019 3 z 5

Kniha jako celek určitě není vhodná pro puritány. Jako námět zajímavé ale postupem času začne nudit.

prosteanett
22.02.2019 2 z 5

Knížku jsem koupila, aniž bych tuhle tématiku četla, četla se rychle, spíš mě bavila první půlka než to byl jen sex sex sex...mělo to lepší spád. Avšak pobavila jsem se místy dobře a kdo si chce přečíst zvrhlost a někdy se pobavit nad nesmělými názvy jako třeba skulinka...nechť do toho!

Kovářskej
07.02.2019 4 z 5

Čtení této knihy patří asi k určitému věku a stádiu dospívání, kterým jsme si všichni prošli.
Tedy doufám:-).
Je fajn si občas přečíst i něco "nesterilního"....

JasmínaK
25.01.2019 1 z 5

Je to podle mě trochu škoda, Lady Fuckingham by mohla nádherně ilustrovat jak posedlost sexem zúží a nakonec pohltí život člověka. Naneštěstí jde o erotický fantazie muže, pro něhož byla nymfomanka (respektive hypersexuálka) zřejmě jen sen a uniklo mu drama. Pokud byl autorem skutečně Wilde, vzhledem ke svojí homosexualitě si nejspíš prostřednictvím hlavní postavy kompenzoval vlastní touhy. I tak bych od něj ale čekala aspoň nepatrný zamyšlení nad tím, co člověk ztrácí, když se upne na jedinou slast.

Yorika
25.01.2019 2 z 5

Sex je náš.Dělá dobře mně i tobě...Otčenáš, baby odříkej až v hrobě....
O tom a pouze o tom je tato roztomile zvrhlá kniha.
Puritáni, zakryjte si oči!

ruzer
15.01.2019 4 z 5

Oddychová jednohubka, ja som sa bavil. Obohatil som si slovnú zásobu :)

PabloFuentes
11.01.2019 2 z 5

Přiznám se, že z toho tak nadšený, jako většina osazenstva zde, nejsem. Nějak jsem od toho očekával víc. Popisy lechtivých scén, originálnější témata. Ve výsledku to bylo docela o ničem a permanentně se to opakovalo. No aspoň mi to přidalo pár nových výrazů do slovníku. Na takové sloveso "vpochvit se" asi jen tak nezapomenu :D

Stani95
11.01.2019 3 z 5

Prekvapujici, jak zhyrala spolecnost byla na pocatku 19. stoleti ci jaka existovala bujna fantazie. Nektere i vtipne momenty, nicmene je to ciste pornograficky material :)