Lady Fuckingham

Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114626/bmid_lady-fuckingham-ylG-114626.png 3 2055 416

DÍLO NEZNÁMÉHO AUTORA, KTERÉ JE V ČESKU PŘIPISOVÁNO OSCARU WILDEOVI. Novela Lady Fuckingham aneb Všichni to přece dělají byla poprvé publikována na pokračování v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní viktoriánské Anglii mezi lety 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři dosud zůstávají obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů, která si v soukromí nestydatě libovala ve skotačivých dobrodružstvích mladých aristokratických hrdinek se svými spolužačkami, služkami a komorníky. Po vydání osmnáctého čísla revue za stejně podivných okolností zanikla. Zpověď nezbedné dámy, Lady Fuckingham, své publikum nadlouho přežila a dodnes patří k vrcholům lechtivé literatury.... celý text

Literatura světová Novely Erotika
Vydáno: , Československý spisovatel

Lady Pokingham

Janina94
02.08.2017 5 z 5

Velice zajímavá kniha, na můj vkus popsána opravdu hodně do detailu.. přečtena za jedno odpoledne. Určitě si své příznivce najde, já to sice nebudu, mám rada jiný druh knih, ale i tak dávám 5* :)

Lenka1204
28.07.2017 4 z 5

Dle daného žánru čtivé a no, jak to říct, "zajímavé" :D dle mého názoru rozhodně lepší než padesát odstínů..

Terunacte
18.07.2017 1 z 5

Ne. Nebavilo me to. Vedela jsem, o cem kniha je, ale i tak jsem byla docela zklamana. Chapu, ze pornografie pribeh nema, ale porad jsem v nej naivne doufala.

Bruka
11.07.2017 3 z 5

Ze začátku sranda, pak už jen stále dokola se opakující pleskání masa o maso - no prostě jako když se díváte 40 minut v kuse na porno :D Vypadá to, že Oskar Wilde už v té době vynalezl postup "koukám jen na začátek a na konec" :)

Mukaa
28.06.2017 4 z 5

No, musím říct, že si určitě kniha najde obdivovatele, ale já mezi ně patřit nebudu. Kniha na mě byla až moc silná. :) Každý má jiné gusto, že. Každopádně dílo bylo popsané dost do detailů a pro milovníky této literatury jak dělané.

Elkiss
27.05.2017 4 z 5

Tak už název knihy v podstatě podtrhuje její dění. Nedočtete se ničeho jiného, krom vyjímek, že stále a pořád souloží. ALE! jelikož hlavní hrdinka je evidentně čím dál více závislá na sexu, tak by čtenáře nejspíš nezajímalo jak si šla kupovat nové boty a o čem jiném má závislák psát. Za mě musím říct, že určité pasáže semnou něco udělali, jiné jsem četla už s pocitem zvrácenosti. Musím však říct, že jsem ještě nikdy takovou knihu nečetla a nelituji toho, v podstatě to bylo z jiného soudku než na který jsem zvyklá a jako laik v tomto oboru dávám 4 hvězdy, protože myslím, že kniha za to stála.

InaPražáková
25.05.2017 2 z 5

Co porno, ale satira! Ryje se do šlechty, do církve, do všech tabuizovaných témat jako je panenská nevinnost a umírněnost žen nebo starců. Je to fraška, ovšem, ale smála jsem se od začátku do konce.

veru_nedvedova
24.05.2017 3 z 5

Varování: Bez alkoholu a bez alkoholu to přečíst nelze.
Po této knize jsem sáhla opravdu jen ze zvědavosti. Ještě než jsem ji začala číst, prečetla jsem si na tuto knihu různé recenze. Pobavilo mě, že spoustu komentařů bylo o tom jak je kniha pohoršila, že v půlce museli přestat protože to je odporné a nechutné. Přitom si myslím, že tohle téma už určitě znají. No, každopádně to není o nic horší než Padesát odstínů. Jen s tím rozdílem, že tady není žádná omáčka kolem. V Odstínech jde hlavně o to, že hlavní hrdinka potká miliardáře a ten jí nutí utrácet jeho peníze. Je tam spoustu zážitků na vysoké úrovni a bla bla bla. Tady jde jen o lásku. Sice je to láska k sexu, ale co.
Není to můj šálek kávy, tuhle literaturu nevyhledávám, jak jsem říkala, četla jsem to jen ze zvědavosti. Ale ti lidi, co psali, že je to hřích i to číst

Thromulus
23.05.2017 5 z 5

Věděl jsem do čeho jdu, takže mě kniha zas tak nepřekvapila a byla docela v pohodě :D

TanjaMarková
16.05.2017 3 z 5

Od Oscara Wilda jsem jsem četla Obraz Doriana Graye a nedokážu i představit, jak může jedna osoba napsat knihu jako je tato a následně se pustit do tvorby tak drsného psaného porna v podobě Lady Fuckingham. Naprosto chápu, že je jeho autorství zpochybňováno.
Přestože mám představu o erotice podstatně jinou, knihu jsem přečetla (po etapách a chvílemi s nechutí) a rozhodně mi změnila pohled na tuto dobu. Číst po Lady F. něžného Maupassanta je opravdu ledová sprška.

Adilajla
16.05.2017 5 z 5

Porno v knize, o proti 120 dnů Sodomy to byla pohodová kniha :D

JamesF29
14.05.2017 1 z 5

Slova dávala smysl a věty se daly číst, proto věnuji jednu hvězdu. Jinak se jednalo o pornografii toho nejhrubšího zrna s pouhými náznaky příběhu, který primárně dával hlavní aktérce možnost se místně přesunout, a tím pádem osouložit další postavy.

Petra88
09.05.2017 1 z 5

Nečekala jsem, že to bude až tak drsné. Dočetla jsem jen proto, že knihy dočítám. Knihu jsem hned prodala, tak snad jinde udělá víc radosti.

hass33
09.05.2017 3 z 5

Túto knihu by si mali povinne prečítať všetci milovníci Fifty Shades

_Joker_
13.04.2017 4 z 5

K tého knize jsem se už hodně dlouhou dobu chtěla dostat. Podařilo se mi to až díky kamarádce, která mi ji půjčila se slovy, že ji na 50 stránce musela zavřít, protože to na ni bylo moc. Já ji naopak přečetla až do konce a nelituju. Je to jako dívat se na porno jen s tím rozdílem, že si to čtete. :D Za mě palec hore.

nikol1774
31.03.2017 4 z 5

Nedávno když jsem četla poslední erotickou knihu jsem psala, že kdyby náhodou někdo měl něco originálního aby mi dal vědět a kamarád mi přinesl tuhle knihu. Nejdřív jsem jí nedávala vůbec žádné šance, ale když jsem jí otevřela začala jsem koulet očima. Knížka je sexuální od první do poslední stránky a konečně to není klasickej erotickej děj (šéf a asistentka). Po přečtení knihy jsem si řekla jediný a to ''wow''. Takhle knížka je fakt krutá.
Pět hvězdiček jsem nedala protože když třicetiletý chlap spí s dvanáctiletou holčičkou a ještě k tomu to chtěla ta holčička tak to už mi to přišlo dost přehnaný.

Leluse
20.03.2017

Taková pěkná prasárnička :) všichni se všemi na různé způsoby...

Nelička
19.03.2017 3 z 5

přečteno asi za 5 hodin :D žádný příběh, za to mnoho inspirace pro obohacení sexuálního života pro pokročilé :-D :-D :-D Oskar se toho prostě nebál :-D

Teninka
10.02.2017 3 z 5

Knížka je docela dobrá, ale prostě ji nejsem schopná přečíst do konce, už dva roky jsem cca v polovině :-D (proto ty tři hvězdy)
Děj se často opakuje a je to fakt "pořádně" erotická knížka (s 50 odstíny šedi se to opravdu nedá porovnávat, to je jiné porno :-D)
No doufám, že to někdy dočtu :-)

Nicol13
09.02.2017

V psaném pornu se tolik neorientuju, takže nemohu objektivně zhodnotit.
Každopádně jsou v knize opravdu rozmanité popisy.
No.. nerudla jsem u toho.. a když už ano, tak smíchy. Některé výrazy stály za to.
Ale pokud mám hodnotit dějovost, tak šílená nuda. Zhruba po půlce už mě to nebavilo.
To bylo pořád dokola... Každopádně, kdyby to někdo natočil (pokud se tak již nestalo), mohla by to být dobrá zábava :D