Krvavé spomienky

Krvavé spomienky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404830/bmid_krvave-spomienky-msb-404830.jpg 4 273 60

Sandra Brown, aj na Slovensku populárna autorka svetových bestsellerov, dobre vie, ako ulahodiť svojim čitateľom: opäť sa jej podarilo majstrovsky spojiť napätie a romantiku do dynamického, strhujúceho príbehu o cene hrdinstva a pomste, ktorá nepozná zľutovanie. Ambiciózna televízna reportérka Kerra Baileyová je presvedčená, že jej hviezdnu kariéru najlepšie odštartuje exkluzívny rozhovor s legendárnym majorom Franklinom Trapperom, ktorý sa pred štvrťstoročím preslávil hrdinským činom pri bombovom útoku v Dallase. Ibaže major sa pred časom stiahol do ústrania a úplne prestal komunikovať s médiami.. Kerra je pre rozhovor s národným hrdinom odhodlaná urobiť všetko, a tak požiada o pomoc jeho syna, súkromného detektíva a bývalého agenta federálneho úradu pre výbušniny. John Trapper skúmal prípad dallaského bombového útoku, no očividne tým niekomu stúpil na otlak. Nepáči sa mu, že Kerra sa zahráva s ohňom a vystavuje seba aj jeho rodinu nebezpečenstvu. Mladá reportérka sa však nedá odradiť a tvrdohlavo ide za svojím. Netuší, že tým prebudí spiacu hrozbu, ktorá môže mať pre všetkých fatálne následky...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Seeing Red , 2017

Ráčkajda
27.02.2020 3 z 5

Kniha se mi četla jakž takž dobře, ale i přesto mi tam něco chybělo, některé rozhovory mi přišly příliš zdlouhavé a musím přiznat, že jsem se těšila až už bude konec a budu moci začít číst něco jiného.

lusitta05
25.02.2020 4 z 5

Veľmi osviežujúci mix. Niektoré veci trochu prekombinované, ale v konečnom dôsledku správna dávka romantiky, humoru a krimi zápletky.

jinbr
19.02.2020 5 z 5

Tak ano, tohle se jí zase povedlo, prozření, kolik lidí v tom je v konečném důsledku zapojeno, byl docela ohromující. I přes to, že vedlejší podezřelý pachatel byl znám již skoro od začátku, i tak to moc hezky vygradovalo.

devildeny
18.02.2020 3 z 5

Krimi linka mě bavila, i když to občas bylo trochu překombinované. Představa, že někdo s takřka neomezeným množstvím peněz vám může jen tak zničit celý život, je hrozná, ale věřím, tomu, že se to klidně může stát. Bohužel Trapper mi nějak nepřirostl k srdci, jeho chování mi připadalo nepřirozené. Milostná linka mě nijak nenadchla, erotické scény mi do děje neseděly, ale je pravda, že Sandru už jsem dlouho nečetla, takže jsem si asi odvykla na tento styl psaní.

Evaho73
14.02.2020 4 z 5

Kedisy som čítala rozhovor so SB, kde povedala, že koliečko od kávy alebo škvrna od opaľovacieho krému na knihe ju potešia viac, ako čestné miesto na poličke medzi váženými klasikmi.
Presne tak vnímam jej tvorbu, ako ľahké odpočinkové čítanie, bez nejakej hlbšej výpovednej hodnoty. Jej príbehy sú písané vždy podľa určitej šablóny, a preto odporúčam čítať jej knihy na striedačku s inými.
Tento príbeh sa nesie v obdobnom duchu a celkom fajn som sa odreagovala.

Šánka
10.02.2020 5 z 5

Když napíšu, že je to nejlepší autorčin kousek, budu si vymýšlet, četla jsem, (myslím si), od S.B. vše. Ne, tohle je Sandra Brown ve své stále skvělé formě :-).
Příběh má dobrou a tentokrát docela spletitou detektivní zápletku, ke které nechybí tradiční přidané ostatní ingredience k jejímu oživení. Nebojácná hrdinka, její sexy protějšek, vtipné dialogy, hezká, vkusně napsaná a očekávaná porce erotiky a i lehoučké napětí.
Povedené čtení, ale pro skalní fanoušky Sandry očekávané :-) !

mišák1262
08.02.2020 5 z 5

Pane bože !! Autorku mám moc ráda vždy když čtu její knihy tak si řikám vím jak to skončí, hlavní postavy budou spolu, sexualní zápletka atd.... ale příběh je vždy úžasný , vtáhne mě do děje a nejde přestat číst a vždy mě naštvě když mě něco vyruší . Pokáždé hádám kdo a jsem si jistá že vím ale pak otočim stránku a jsem úplně vedle . Skoro v každé její kniže je rozuzlení až tak na posledních 5-6 stránkách. Sex scéna nejni přeslazená a zápletka je dobrá a konec překvapivý. Knihu budu určitě řadit mezi jednu s NEJ.

cukrovka
02.02.2020 5 z 5

Tak jako vždy od této autorky skvělé. Dokáže velmi dobře nakombinovat napětí a erotiku. Čtenář je polapen hned na začátku a spolu s hlavními hrdiny se snaží odkrýt všechna tajemství.

alzbeta4340
30.01.2020 5 z 5

Detektivní zápletka je tentokrát zajímavá a přiměřeně napínavá, romantická linka nepřeslazená. V daném žánru je to určitě na plné hodnocení. Jsem ráda, že můžu pro sebe Zuřivost zařadit mezi nejlepší knihy od Sandry Brown.

narisa
27.01.2020 5 z 5

Paráda, další super román od mé oblíbené autorky. Rozhodně ho budu řadit k mým nej :).

vikyna9
14.01.2020 4 z 5

Další mnou přečtená kniha od Sandry. Jako vždy, čtivá, dobrá zápletka. Jen na mě, bohužel, až moc překombinované.

Květi62
09.01.2020 5 z 5

Za mě určitě další povedená knížka od Sandry Brown, které dávám 5*. Kdo má tuto spisovatelku rád, bude spokojený jako já. Také si vždy před čtením říkám, že mám už "přesandrováno", přesto, když mám na výběr z několika knížek /jako teď po vánocích/, vždy nejdříve sáhnu po této autorce. Její knížky si jsou podobné /silná žena, mužský, který , ač drsný, hlavní hrdinku přitahuje, detektivní zápletka, sex, překvapivé rozuzlení,../ a přesto se mi nikdy neomrzí.

Květ
05.01.2020 3 z 5

Taková detektivka pro ženy s erotickou linkou, občas natahovaná, nijak zvlášť napínavá. Kdo nemá rád potoky krve a libuje si v jiskření mezi vyšetřovateli s pasážemi dokonalého sexu, tak si zřejmě přijde na své. Na mě zapůsobila knížka průměrně.

Szekynka
30.12.2019 5 z 5

Sice jsem za vánoční svátky lehce přeSandrovaná, ale ona prostě neomrzí :D. Už sem trochu bojovala s myšlenkou, že ji vyměním, že to bude na jedno brdo. No nedalo mi to a Zuřivost za dva dny padla. Zpětně vzato některé části se podobaly jiným knihám od SB, ale opět to podala svým osobitým stylem a knížka fakt nebyla zklamání. Tentokrát mi byl hodně sympatický jak John tak Kerra. Fandila jsem jim celou knížku, jako klasicky nechyběl Happy End, ale tentokrát mi přišel trochu jiný – lepší.

jeny-v
27.12.2019 4 z 5

Mám ráda styl psaní, zápletku i romantiku v každé spisovatelčině knize. Tuto jsem ohodnotila 4 hvězdičkami. Také jsem se na ni těšila, jelikož S.B. zaujímá přední místo v mé knihotéce a nejen počtem 47 knih. Ovšem měla jsem dojem při čtení, že tento rozšířený příběh se skládá z jejich dvou knih - Poslední interview a u té druhé název nedám, ale postava reverenda mi byla povědomá. Jinak jsem přečetla přes svátky vánoční.

Luciska13
24.12.2019 4 z 5

Pěkné, ale tentokrát to nějak nebylo ono. Nevím, je možné, že už jsem četla od Sandry Brown tolik knih, že už mě její příběhy tak nepřekvapí, ale tentokrát mi ta zápletka nepřišla tak silná, místy neuhlazená, velké skoky sem a tam, že jsem občas nevěděla, proč. Ale i tak to byl pěkný detektivní příběh s romantikou, který jsem za pár dní zvládla.

biki
01.12.2019 4 z 5

Nutno přiznat, že jsem se zpočátku nemohla do knihy začíst. Děj mi v úvodu připadal chaotický, jednání některých osob poněkud přehnané a místy i nelogické. Jenže jak se postupně odhalovalo pozadí událostí, začaly jednotlivé části děje i pohnutky zúčastněných osob zapadat do sebe a dávat smysl. Nakonec jsem poslední třetinu knihy byla nucena zvládnout na jeden zátah, ještěže byl ten víkend.

georginaa
24.11.2019 5 z 5

Na tuhle knihu jsem se moc těšila a vůbec nejsem zklamaná. Miluji detektivní náměty s přídavkem erotického napětí. Spojení Kerry a Johna bylo opředené tajemstvím z minulosti. Musejí čelit nepřátelům, ale neví kterým. V půli knihy jsem si tipla kdo by mohl mít takový prospěch z vraždy majora a byla jsem blízko...tak napůl. Dala jsem dva kandidáty a jeden to byl a to mě na těch detektivkách baví. Trefit se do černého :-)

peitho.1
22.11.2019 5 z 5

Sandra Brown je moje srdcovka, vždy netrpělivě vyhlížím každou její novou knihu a ani tentokrát mě autorka nezklamala. Kniha opět nese její typický podpis, který se mi asi nikdy neokouká. Čtivá kombinace napětí, detektivky a šťavnaté romantiky, co víc si přát. Pro mě opět plný počet * a jdu znovu vyhlížet :)

mariva
18.11.2019 5 z 5

Výborně napsaná kniha, napětí, romantika, prostě nejlépe knihu neodkládat a číst až do poslední stránky.

tajemství pomsta

Sandra Brown