Krvavé spomienky

Krvavé spomienky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404830/bmid_krvave-spomienky-msb-404830.jpg 4 269 60

Sandra Brown, aj na Slovensku populárna autorka svetových bestsellerov, dobre vie, ako ulahodiť svojim čitateľom: opäť sa jej podarilo majstrovsky spojiť napätie a romantiku do dynamického, strhujúceho príbehu o cene hrdinstva a pomste, ktorá nepozná zľutovanie. Ambiciózna televízna reportérka Kerra Baileyová je presvedčená, že jej hviezdnu kariéru najlepšie odštartuje exkluzívny rozhovor s legendárnym majorom Franklinom Trapperom, ktorý sa pred štvrťstoročím preslávil hrdinským činom pri bombovom útoku v Dallase. Ibaže major sa pred časom stiahol do ústrania a úplne prestal komunikovať s médiami.. Kerra je pre rozhovor s národným hrdinom odhodlaná urobiť všetko, a tak požiada o pomoc jeho syna, súkromného detektíva a bývalého agenta federálneho úradu pre výbušniny. John Trapper skúmal prípad dallaského bombového útoku, no očividne tým niekomu stúpil na otlak. Nepáči sa mu, že Kerra sa zahráva s ohňom a vystavuje seba aj jeho rodinu nebezpečenstvu. Mladá reportérka sa však nedá odradiť a tvrdohlavo ide za svojím. Netuší, že tým prebudí spiacu hrozbu, ktorá môže mať pre všetkých fatálne následky...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Thrillery

Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Seeing Red , 2017

Silvisek
Silvisek
15.01.2024 3 z 5

Knihy od teto autorky mam velice rada. Ale tato kniha pro me byla slabsi. Ubytecne se to vse protahovalo a chvilkama jsem si rikala ze to je nudne. Ale docetla jsem.

zoew
zoew
01.05.2023 3 z 5

Četla se dobře, ale už jsem od Sandry četla daleko lepší. Za mě lepší průměr.

pingu1
pingu1
17.03.2023 3 z 5

Sandru Brown mám ráda, ale tentokrát to nějak nebylo ono. Příběh se ni zdál překombinovaný, místy nevěrohodný, zbytečně protahovaný. Ani jsem nepochopila, proč se kniha jmenuje Zuřivost ... :-(

rm
rm
02.01.2023 5 z 5

Ale jo, za mě dobrý. Na konci mě již tradičně trochu překvapila :-)

Terka1975
Terka1975
11.12.2022 3 z 5

Docela zamotaný detektivní příběh a já ho četla moc dlouho a ztrácela se tak v postavách, moje chyba. Bylo tam hodně napětí, zvratů i erotika, takže za mě….. dobrý.

Lvíček835
Lvíček835
13.09.2022 5 z 5

Kniha splnila má očekávání byla opravdu super tuhle autorku prostě miluju jsem zvědavá na další knihy od autorky

Olga8480
Olga8480
20.07.2022 5 z 5

Autorka podle mého gusta, jelikož se v jejich knihách kombinují oba žánry které mám nejraději....krimi a romance.

Kanimůra2
Kanimůra2
13.06.2022 4 z 5

kniha přesně splnila moje očekávání. Typická kniha od SB.

Alienn
Alienn
09.04.2022 4 z 5

Další ze skvělých knih této mojí oblíbené autorky. Velmi podařená detektivní zápletka a k tomu vše ostatní, co autorka umí a na co jsme, my její čtenáři, zvyklí. Doporučuji.

_Knihomolka_
_Knihomolka_
05.02.2022 4 z 5

Od knížky jsem popravdě čekala trošku víc. Detektivní zápletka byla sice zajímavá a napínavá až do samotného konce, ale podle mě autorka do příběhu zasadila větší množství postav, než na jaké jsem zvyklá, protože jsem se občas nachytala, jak se vracím o pár stránek zpět, abych si zjistila, o kom je vlastně řeč. Co se týče hlavních postav... John byl prostě John. I když byl od začátku až do konce tvrdohlavý a lehkomyslný, tak to jeho spojení s milou a cílevědomou Kerrou šlo krásně dohromady, protože protiklady se přece přitahují :).

adrianna0305
adrianna0305
09.01.2022 3 z 5

Zuřivost pociťoval max. tak čtenář, který je od SB zvyklý na mnohem lepší čtení. Zápletka totálně nezajímavá, záporák absolutně nezáporný, jiskření mezi hlavní dvojicí na bodě mrazu, překvapivý zvrat žádný, závěr nudný. No co si budeme povídat, tahle dáma uměla psát líp :(

Kikuse13
Kikuse13
21.08.2021 5 z 5

Mě se knížka líbila. Sandra Brown je moje oblíbená spisovatelka a zatím nebyla žádná knížka, která by se mi od ní nelíbila.

helenkan
helenkan
26.04.2021 4 z 5

I když byl John tvrdohlavý, paličatý, zuřivec :-) stejně mi byl sympatický. A o takových hrdinech, co jsou poctivý, odvážný a ještě sexy píše autorka skvěle. Jako vždy pěkné počteníčko.

Jaruš7
Jaruš7
29.03.2021 4 z 5

Zuřivost ? Spíš Zatvrzelost.
Jednou hrdina, navždy hrdina, americký hrdina na piedestalu, navzdory nevyřešeným okolnostem si pátráním syn John ničí kariéru, ale tvoří charakter.
Příběh se zvraty, takže věřit je na vážkách.
Autorka s rutinou vztahy eskaluje.
" Kandidáti se snem ".
Čtivý, americký John Nebojsa.

izinkaVENDULKA
izinkaVENDULKA
09.03.2021 5 z 5

Autorku mám ráda. Detektivní zápletka mě vždy baví. Dokonce umí hodně překvapit. Pár lidí bych vůbec netipovala jako ty zle a naopak

ikul
ikul
21.02.2021 3 z 5

Kniha mě neurazila ani nenadchla. Chvilku akce na počátku a na konci knihy a mezitím se to maličko táhlo. Ale Sandra Brown psát umí a všechno se nemusí podařit.

evik_svistik
evik_svistik
29.11.2020 4 z 5

Za mě takové to neurazí, nenadchne, konec to trochu vylepšil, čte se to dobře, ale na plný počet hvězdiček to není.

LenkaKa
LenkaKa
03.11.2020 3 z 5

Moje první kniha od autorky. Dalo se to číst, ale něco mě tam vadilo, ani neumím říct co :)

Elisbooks
Elisbooks
01.11.2020 3 z 5

Od Sandry jsem přečetla hodně knih a obávám se, že tato byla již poslední. Furt to stejné dokola, zbytečně dlouhé a erotické pasáže jsem rovnou přeskakovala. Taková průměrná oddechovka, četla jsem od ní lepší tituly.

postrach
postrach
18.10.2020 3 z 5

Porad stejny namet.Romantika,trocha napeti.....Cekala jsem trochu vic.

tajemství pomsta

Sandra Brown