Krvavé spomienky

Krvavé spomienky https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404830/bmid_krvave-spomienky-msb-404830.jpg 4 273 60

Sandra Brown, aj na Slovensku populárna autorka svetových bestsellerov, dobre vie, ako ulahodiť svojim čitateľom: opäť sa jej podarilo majstrovsky spojiť napätie a romantiku do dynamického, strhujúceho príbehu o cene hrdinstva a pomste, ktorá nepozná zľutovanie. Ambiciózna televízna reportérka Kerra Baileyová je presvedčená, že jej hviezdnu kariéru najlepšie odštartuje exkluzívny rozhovor s legendárnym majorom Franklinom Trapperom, ktorý sa pred štvrťstoročím preslávil hrdinským činom pri bombovom útoku v Dallase. Ibaže major sa pred časom stiahol do ústrania a úplne prestal komunikovať s médiami.. Kerra je pre rozhovor s národným hrdinom odhodlaná urobiť všetko, a tak požiada o pomoc jeho syna, súkromného detektíva a bývalého agenta federálneho úradu pre výbušniny. John Trapper skúmal prípad dallaského bombového útoku, no očividne tým niekomu stúpil na otlak. Nepáči sa mu, že Kerra sa zahráva s ohňom a vystavuje seba aj jeho rodinu nebezpečenstvu. Mladá reportérka sa však nedá odradiť a tvrdohlavo ide za svojím. Netuší, že tým prebudí spiacu hrozbu, ktorá môže mať pre všetkých fatálne následky...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Seeing Red , 2017

Arsi
27.09.2020 4 z 5

Detektivka střihnutá romantickou. Přesně jak jsme u autorky zvyklí. Trochou překombinované, ale četlo se dobře. Mám knihy od Brownové ráda

Januli
23.07.2020 3 z 5

Opět nějaká dramatická událost, tajemství, zamilovaná dvojce, happy end.. to jsou knihy Sandry Brown. Tahle mě ale moc nebrala, nějak mě příběh nezaujal, prekombinovane a pro mě moc nezazivne. Ale určitě si i příště přečtu její novinku.

bekule
03.07.2020 4 z 5

3,7
Typická napínavá romantika od Brownové, myslím že časem zapomenutelná. Hlavní dvojice i jiskření mezi nimi mě bavilo, jen ta zápletka byla trochu méně uvěřitelná, zbytečně překombinovaná. Hlavního původce bombového atentátu i jeho motiv jsem autorce neuvěřila a ten nečekaný padouch odhalený velmi překvapivě na konci...... nemělo to logiku, nebylo pořádně vysvětleno proč to všechno... Takže 4 hvězdičky za tu příjemně čtivou oddechovou romantiku na kterou je občas chuť.

Becca_books
27.06.2020

Od autorky jsem četla většinu knih. Mám je ráda. Je to taková oddychovka s troškou napětí. Stejně tomu tak bylo u této knihy. Líbí se mi autorčiny postavy "kovbojů". I když Trapper mě trošku štval. Příběh mi ze začátku trošku připomínal děj novějšího Batmana :D
Líbí se mi, že je to takový uvěřitelný a ne úplně drastický příběh. Přibližně v půlce jsem měla tušení kdo za tím vším stojí, přesto se autorce podařilo mě překvapit :)

Jejunka
17.06.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem četla tuto autorku a jsem spokojena

evincz
03.06.2020 4 z 5

Líbí se mi autorčin styl psaní. Je tam jiskra, náboj, vzrušení, vyšetřování a mnoho jiného. Je to pro mě jasná volba na odpočinkové čtení.

Janík511
31.05.2020 5 z 5

Zajímavá kniha s napínavým koncem. Čekala jsem trochu více romantiky, ale nevadí. Za konec dávám pět hvězdiček. Čekala jsem netrpělivě, jak to dopadne.

JankaV80
27.05.2020 2 z 5

První kniha, kterou jsem od této autorky četla a zklamání. Čekala jsem úplně něco jiného - za mě děj zbytečně natažený (zkrácení knihy o 100-130 stran by ději výrazně pomohl) a milostná linka mezi Kerrou a Trapperem mě nebavila. Na úplném konci mě však příjemně překvapilo rozuzlení postavy Jenkse.
Zkusím náhodně ještě jednu knihu od této autorky a uvidím, třeba jsem neměla jen šťastnou ruku (stane se).

Evka27
25.05.2020 3 z 5

Ráda čtu knihy Sandry Brown, i když Zuřivost nepatří asi k těm nej. Příjemné překvapení s Jenksem.

Pája699
12.05.2020 4 z 5

Glenn, Jenks, Wilcox, Hank, Major, Kerra a Trapper to jsou jména, která tvoří tento neobyčejný příběh a nedají vám spát dokud tu zápletku nerozlousknete. Takový zamotaný balíček kde je vše. Napětí, láska, drama, vášeň, krimi, touha, odhalení, rozuzlení. Klasická Sandra :-) Za mě krásně napsáno.

CiaKawlone
02.05.2020 3 z 5

Knihu jsem přečetla za 1 den a byla to 1. kniha od této autorky. Styl psaní mě moc nenadchl. Er forma není nic pro mě. Připadala jsem si jako kdybych četla něčí deník a ten pohled mě jaksi ochuzoval o všechny detaily. Popis erotické scény v er formě. No. Nic moc. Jinak moc hezky popsané prostřední i postavy vylíčeny vcelku hezky. Bohužel chyběl detailní vizuální popis postav. Příběh taky promakaný, ale dalo by se to zkrátit tak o 100 stran.

LenZa28
02.05.2020 5 z 5

Překvapivě napínavé od prvních stránek. Super klasika SB

Monika164
17.04.2020 4 z 5

Knihu je dobrá oddechovka.....

TaLu
10.04.2020 4 z 5

Autorka umí skloubit v příběhu napínavou zápletku s romantikou a jiskřením mezi hlavními hrdiny. Ani tentokrát tomu není jinak. Musím přiznat, že jsem u čtivé knihy odpočívala a tak mě i zvraty ve vyšetřování a postupné odhalení pachatelů překvapilo. Něco jsem tušila, něco ne. Hlavní postavy přitažlivé, jak také jinak, vždyť spisovatelka píše romantické knihy s trochou napětí. A to napětí je jako příjemné koření. Obálka je krásná, název mi k ději nesedí, ale to nevadí.

branislav1814
06.04.2020 1 z 5

Nebýt těch erotických "scén", dal bych tomu snad i 3*

Prateri
25.03.2020 4 z 5

Zuřivost - všeho je zde dostatek: napětí, padouchů, tvrdohlavý hrdina bez bázně, krásná reportérka, sympatie na první pohled, což čtenář odhalí dřív než ti, kterých se to týká, také je tam sex, který zavaří pár stránek a konec takový, aby se kniha vyplatila číst. Tak to je naše milá Sandra Brown.

raty
18.03.2020 5 z 5

Sandra Brown je taková stálice v mém čtenářském světě. Tato kniha je psaná podle její osvědčené šablony - soukromě tomu říkám "červená detektivka". Potěší, pobaví a můžeme se těšit na další.

monte
15.03.2020 5 z 5

Jak jsem od autorky očekávala, opět povedené dílko

vlastus52
09.03.2020 5 z 5

Opět super čtení! Sandra nezklamala, mám velmi ráda její knihy.

ctenarkaEva
04.03.2020 3 z 5

Celkem fajn čtení, ale některé pasáže mi přišly zdlouhavé. Erotické scény mi do děje moc nepasovaly, ale na to už jsem si u Sandry Brown zvykla. Její fanoušky tato kniha určitě nezklame.

tajemství pomsta

Sandra Brown