Strážný anděl

Strážný anděl https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/3118/mid_strazny-andel-pbI-3118.jpg 4 303 24

Královští vyzvědači série

Pirátská loď Smaragd se stává postrachem moří. Na její palubě velí obávaný Pohan, zavrhován bohatými, jejichž jmění se zmocňuje, a milován chudými, které obdarovává svou kořistí. Markýz z Cainewoodu slibuje tomuto muži smrt, chce pomstít svého mladšího bratra, kterého pirát zabil. Jednoho dne se u jeho dveří objeví neznámá dívka s podivnou žádostí. Krásnou rudovlasou Jade ohrožují záhadní nepřátelé a markýz se rozhodne poskytnout jí ochranu. Láska, které se neubrání ani jeden z nich, je však vystavena těžké zkoušce, zrada a faleš, se kterou se oba setkávají, dokonale prověří jejich vztah. Ukazuje se, že se řada věcí ve skutečnosti neodehrála tak, jak se původně zdálo.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Gaurdian angel , 1990

Marci_Vaj
06.07.2022 5 z 5

Čím dál lepší, první díl i tento druhý fakt super, překvapení :) Moc se mi to líbilo. Silné nezávislé ženy a ještě silnější muži, příjemná změna. Těším se na další díly :)

Andrea81
03.04.2022 3 z 5

Příjemná oddechovka.

Iva B.
03.04.2020 5 z 5

Strážný anděl je opět historická romantika s kapkou dobrodružství, hlavními hrdiny, kteří si nejdříve nepřipouští, že se navzájem přitahují, ale pak se jejich vztah naplno rozvine a jak jinak happyend na konec. Oddychovka když potřebujete vypnout a dát si relax s knížkou.

DUNIKO
03.09.2019 5 z 5

Moc pěkné.

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Ze začátku mi trochu vadila orientace v příběhu. Knihu jsem četla už dávno, ale vím, že začátek byl pro mě trošičku hektický.
Ale i tak knihu vřele doporučuju. :)

Samira
28.07.2017 4 z 5

Historické, chytré a velmi vtipné oddechovky od Julie vždy pobaví. Série Královští vyzvědači se povedla opravdu hodně, přesto musím říci, že první a hlavně třetí díl série je výrazně lepší.
Mezi hlavní dvojicí to jako obvykle neskutečně jiskří a každá jejich výměna baví, stejně jako vedlejší postavy série. I zápletka není špatná, ale přece jen tentokrát výrazně méně uvěřitelná.
V závěru příjemná kniha, lehce ztrácela dech, ale i tak to bylo skvělé čtení!

RADIN
14.09.2016 2 z 5

Podla mňa je kniha priemerná,prečítal som ju ale nezaujala ma

Janka0702
09.08.2016 2 z 5

Noo, tak tady si nejsem jistá.
Pěkný příběh a jsem ráda, že tam byla zmínka o Lyonwoodových.
Jen mi nesedla hlavní hrdinka. Neměla jsem s ní trpělivost, bohužel.
Jinak hezká oddechovka a k sérii prostě patří.

ariel platto
25.07.2016 4 z 5

Bylo to takový naivně praštěný, ale milý :)

PomněnkaPrvní
06.07.2016

Víc se mi líbil první díl, byl také vtipný, ale ne až tak moc ztřeštěný jako toto. Ale opravdu se nasmějete nahlas.
Např. "Jade, proč je pod mojí postelí stříbro?"
"Zeptej se Sternse, to on ho tam dal."
:) Pirátský strýček je taky dobrá postava. No a samozřejmě majordomus, ten nemá chybu, pokud se jeho pán zpozdí k jídlu byť o minutu, sní mu jeho porci jídla :D

ospalaa
08.04.2016 4 z 5

Romantická oddychovka, dvounoční záležitost:-)

Aimiste
05.04.2016 4 z 5

Příjemné romantické čtení

havrmoni
14.03.2016 5 z 5

Nádherná,vtipná,romantická a nějaká ta špionážní zápletka, pár pirátů no parádní oddechovka.

cukrovka
05.12.2015 5 z 5

Opět velmi příjemná kniha. Místy i vtipná, ale rozhodně romantická.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Tak tato kniha se opravdu povedla, nasmějete se a pobavíte.

Tahry
21.07.2015 5 z 5

Příjemné počtení a osvěžení, při kterém jsem se hezky a hodně nasmála :-)

dagusa
13.11.2014

Docela napínavá,dobře se četla.

locin
21.08.2014 3 z 5

První díl pro mě byl působivější. Autorka na něj nezapomíná a pár vět o předešlém páru/ději tam zanechá. Romantika protkaná záhadami, tajemstvím okořeněná špetkou lží :) A děj je vytvořen. Zkusím další díl této ságy a nechám se překvapit.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Úžasný příběh. Bavila mě od začátku až do konce.

kika 13
13.02.2014 3 z 5

Klasika od této autorky.Pohoda.