Králové Clonmelu

Králové Clonmelu https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155062/mid_kralove-clonmelu-WtO-155062.jpg 4 1362 108

Will je na každoročním hraničářském sněmu, ale Halt vyšetřuje záhadné události na západě. Když se konečně vrátí, přináší špatné zprávy. V Hibernii to vře. Lživá náboženská sekta, která si říká nezasvěcení, rozsévá zmatek a vyvolává vzpoury, a pět ze šesti hibernských království už bylo rozvráceno. Nyní je v ohrožení šesté, království Clonmel, a Halt, Will a Horác se vydají na cestu, aby v něm pomohli znovu nastolit pořádek. Budou jim na výpravě užitečná tajemství z Haltovy minulosti? Jeden hraničář obvykle dokáže zabránit vzpouře, ale tentokrát možná nebudou stačit ani dva...... celý text

hardrock
26.09.2013 5 z 5

vyborne, ako vzdy. Flanagan vie vtiahnut do deja tak, ze clovek knihu neodlozi, kym ju nedocita. tato vsak zas skoncila s otvorenym koncom, takze nebude trvat dlho a siahnem po dalsej. Tiez sa mi paci, ze hoci sa dej odohrava kdesi v stredoveku, autor riesi aktualne problemy ako sektarstvo, drogy a podobne

Vevericka.eva
14.05.2013 5 z 5

Výborné počtení, série udržuje vysoký standard.

Kristy7
29.04.2013 5 z 5

Naprosto perfektní série! A knihy Králové Clonmelu a Halt v nebezpečí patří k mým nejoblíbenějším, moc jsem se u toho nasmála. Rozhovory mezi Haltem, Willem a Horácem byly geniální. :)

Sierra
20.04.2013 5 z 5

Všechny knížky ze série Hraničářův učeň jsou úžasné! Možná jsou psané velice jednoduše, avšak málokdy se u knihy nudíte... Všechny knihy hodnotím pěti hvězdičkami! :))

matej1998
31.12.2012

Není co dodat, kniha se povedla.

milovnikknih
10.06.2012 5 z 5

neni co dodat
kniha je supeeeeeeeer.

studentik
11.02.2012 5 z 5

WOW...Myslím že tato série patří mezi nejlepší na celé Zemi.

libri
15.12.2011 5 z 5