Kocúr, ktorý poznal kardinála

Kocúr, ktorý poznal kardinála https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348846/mid_kocur-ktory-poznal-kardinala-pmk-348846.jpg 4 46 6

Kočičí krimi série

Svet je divadelná scéna. Tentoraz sa ňou stáva jablkový sad Jima Qwillerana. Stane sa tak na rozlúčkovom večierku miestneho Divadelného klubu po tom, čo je všeobecne neobľúbený divadelný režisér Hilary van Brook, nájdený zavraždený. Qwilleran s pomocou svojich dvoch mačacích detektívov, Koka a Yum Yum, hľadá herca s rolou vraha.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Milénium Plus

The Cat Who Knew Cardinal , 1991

Česneksmedem
25.03.2020 5 z 5

Znám jednu dámu, která tuto sérii zbožňuje, takže jsem nahodile přečetl jeden díl a musím konstatovat, že je to příjemné počteníčko. Není to žádná zběsilá jízda, ale taková lehká, mírně intelektuálně laděná detektivka. Navíc se vám zde připomínají i spisovatelé, na které jsme již pozapomněli, jako například Macaulay nebo Chaucer. Knihu doporučuji!

p.pavlina
30.03.2018 5 z 5

Opět skvělé odpočinkové čtení. Výsledek mě překvapil stejně jako vždy. Doporučuji pro pohodové dny u detektivky.

Romžiry
11.07.2017 5 z 5

Velmi pohodové čtení. Doporučuji.

martiline
25.11.2016 5 z 5

Kočičí detektívky mne nikdy nepřestanou bavit :-).

Majdule
16.11.2015 4 z 5

Qwill se stěhuje do stodoly, Polly flirtuje s jiným mužem, Koko se přátelí s kardinálem a na Qwillově pozemku je zastřelen nesnesitelný režisér amatérského divadla a ředitel střední školy v jednom. Napínavé, čtivé, zábavné. Nad průměrem. Spoiler! Polly v jednu chvíli čeká nabídku k sňatku, která nepřijde a právě tady bude zakopaný pes tohoto vztahu.

anibeni
22.01.2014 5 z 5

Opět další skvělý díl ze série Kočičí krimi.. Miluju tuhle sérii, je to pro mně skvělý relax a oddychové čtení mezi náročnějšími knížkami.. Žádné zbytečné zdlouhavé pasáže nebo žvásty o ničem, ale prostá fakta, skvělý příběh, vtipná kočičí vsuvka a detektivní zápletka dělají tuhle serii vyjímečnou..