Kočka, která vyprávěla příběhy

Kočka, která vyprávěla příběhy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47607/bmid_kocici-krimi-kocka-k-47607.jpg 4 40 7

Kočičí krimi série

< 30. díl

Chytrý siamský kocour, který naučí bát se bezohledného lovce koček... všemi mastmi mazaná toulavá kočka, která objasní tajemné zmizení obchodníka se starožitnostmi... elegantní perská kočka, která dokáže zaklínat duchy... Ve čtrnácti dech beroucích příbězích přivádí autorka bestsellerů Lilian Jackson Braunová na scénu své detektivy se sametovými tlapkami, to vše podle hesla „Kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp...“... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Humor
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Cat Who Had 14 Tales , 1988

Jara.v
26.02.2024 4 z 5

Milé příběhy pro milovníky koček. Občas se tam objeví i okolí série s Quilleranem. Dva nebo tři příběhy jsou smutné, ale jinak jsou veselé a taky poučné.

zahradnice18
28.05.2020 4 z 5

Pro ty kdo mají opravdu velmi rádi kočky. Já jsem si na konci říkala: "Dosti bylo koček."
Všechny příběhy jsou ale čtivé. Možná i díky překladu.

gleti
11.09.2017 3 z 5

Přestože se mi kniha líbila, dávám jen tři hvězdičky, protože ne všechny vyprávěné příběhy jsou stejné kvality.

Romžiry
11.07.2017 5 z 5

Velmi pohodové čtení. Doporučuji.

paja5
22.04.2014 5 z 5

Vůbec nesouhlasím s hodnocením Jíti. Nechápu co se mu/jí na této knize a příbězích nelíbí. Naopak souhlasím s RADOSTÍ, skvěle knihu vystihl/a, takže mé hodnocejí je podobné. Miluji kočky ,a když se najde spisovatelka, která je umí nádherně vystihnout, jsem velmi ráda. Doufám, že někde narazím na nějakou podobnou. :D

Jíťa
03.08.2013 2 z 5

Velmi slabé. Je fakt, že spisovatelka, která má za sebou poměrně úspěšnou řadu příběhů o kočkách s detektivní zápletkou, si může dovolit tu a tam napsat horší kus, ale tohle bylo skutečně zbytečné....

RADOST
23.09.2011 3 z 5

Kočky jsou osobnosti. Proto je miluji a jsem ochotná i uvěřit těmto tajemným kočičím příběhům.