Kočka, která zhasínala světlo

Jim Qwilleran, reportér litu Daily Fluxion, si představoval, že Junktown je jakési útočiště narkomanů. Když tam ale se svými dvěma nerozlučnými souputníky, siamským kocourem jménem Koko a jeho družkou Yum Yum zavítá, pozná, jak je to doopravdy: Junktown je ráj pro starožitníky a sběratele cenností i kuriozit všeho druhu. Když přijde jeden z nejváženějších místních občanů o život, zdá se, že Qwilleran je jediný, kdo nevěří, že jde o nehodu. Ještě dobře, že Koko stojí na jeho straně - a nikoliv poprvé mu moudře radí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2485/kocka-ktera-zhasinala-svetlo-2485.jpg 4.563

Kočičí krimi 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The cat, who turned on and off, 1968

Kniha Kočka, která zhasínala světlo

Česneksmedem
13.04.2020

Nevím, jestli to nebude v příštích dílech na obtíž, ale prozatím jsou si jednotlivé díly dost podobné. Střídají se odvětví, zde jde o starožitníky a veteš. Čím se více blížil závěr, tím byla kniha lepší. Jinak ti z vás, kteří již mají nějaký ten díl přečtený si jistě všimli unifikace nejen obálky, ale hlavně počtu stran. Z prvních deseti dílů jich má osm 224. Docela zvláštní. Knihu doporučuji.

kap66
25.11.2018

To, co bylo milé a vtipné v předchozích dílech, to zůstalo. Děj - především detektivní zápletka - je ale ještě propracovanější a Qwill se jako detektiv vypracovává. A pokud by se vám zdálo, že Koko tady nemá tolik prostoru, dočtěte a uvidíte; Koko není totiž pouze detektiv!
Musím se přiznat, že siamské kočky jsem nikdy moc ráda neměla, zato detektivky jsem preferovala vždy. Pouze z toho důvodu (a díky doporučení jednoho velkého čtenáře detektivek) jsem knížky Lilian Jackson Braun začala číst - a co se stalo? Detektivky miluji stále - a siamské kočky mi přijdou čím dál zajímavější :-).

p.pavlina
27.06.2018

Opět skvělé a odpočinkové čtení.

Romžiry
11.07.2017

Velmi pohodové čtení. Doporučuji.

marek1278
28.03.2017

Další skvělý příběh kočičí krimi, tentokrát z prostředí starožitníků - těším se na další díly

kika 13
14.10.2016

Mám ráda tento způsob psaní.

Zebraz
21.10.2015

Další skvělý díl. :-)

anibeni
16.06.2013

Další velmi příjemné čtení s detektivní zápletkou a hlavními hrdiny v podání Qwilla a Koka... tentokrát se k nim přidalal i kočičí kamarádka Yum Yum... Pro mě opravdu bezva relax....